Lauryn Hill przyjeżdża do Polski

  • 22.07.2019, 21:35 (aktualizacja 22.07.2019, 21:37)
  • Mariusz Strzepek
Lauryn Hill przyjeżdża do Polski
Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty "The Miseducation of Lauryn Hill" i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

 

Bilety w cenach od 200 PLN już w sprzedaży na https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/ms-lauryn-hill-katowice-katowice-8288/

Od poniedziałku do nabycia również w innych, dobrych bileteriach. 

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album - “The Miseducation of Lauryn Hill” - błyskawicznie podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress.

Trzeba więc zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie, “Ready or not?”

My urodziliśmy się gotowi i już nie możemy doczekać się na spotkanie z Ms. Lauryn!

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pektus
pektus 24.07.2019, 14:33
Bilety są też na Empik Bilety. Ona będzie w Katowicach - to jej jedyny koncert w Polsce, za miesiąc. Ktoś się na to wybiera? Zbieramy osoby do samochodu, są jeszcze 2 miejsca. Ktoś się pisze?
Heniek
Heniek 23.07.2019, 00:44
Artykuł z nikąd, to tak jakby koncert był ma arenie lodowej to można pisać :/

Pozostałe