Wypadek na skrzyżowaniu Mireckiego-Zacisze

  • 25.07.2019, 23:59
  • Joanna Sztymelska
Wypadek na skrzyżowaniu Mireckiego-Zacisze
Trzy samochody marki BMW rozbite. Dwa z nich wjechały w kamienicę, stojącą przy ulicy Mireckiego. Wejście do budynku całkowicie zniszczone.

Prawie dwie godziny trwała akcja straży pożarnej, policji i pogotowia. Dwie godziny zamknięte skrzyżowanie. Szczęśliwie udało się uniknąć ofiar. 

Kolejna przestroga dla wszystkich kierowców. Patrzmy na znaki, nie wymuszajmy pierwszeństwa i nie przekraczajmy prędkości.

 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😡😡
😡😡 31.07.2019, 15:30
Nie ma to jak pozdrowic zmarlego ktory nie zyje 6 lat BRAWO POPROSTU
Młody G
Młody G 30.07.2019, 17:37
No co tu mówić prędkość była dobra ale zakręt za wolny
Robert
Robert 29.07.2019, 11:29
Dużo piszecie a gówno wiecie i tyle
przechodzień
przechodzień 29.07.2019, 09:53
Ci złoczyńcy powinni teraz odbudować ten ganeczek do posesji
007
007 27.07.2019, 17:25
Bo do BMW to trzeba dorosnac i nabyc pokory.
Mmmmmmm
Mmmmmmm 27.07.2019, 09:54
O straszne dzieciom się zabawa nie udała 😂😂😂😂😂😂 dać rower i prawo jazdy zabrać. Herosy polskiej motoryzacji. Nie ma to jak trupem zaszaleć i takie skutki 😁
Ollaf
Ollaf 28.07.2019, 22:49
To winna taksówkarza 😂😂 mało wiesz
Jarek
Jarek 27.07.2019, 06:41
To przejscie nie nalerzy do pezbieczych trzeba tam coś zrobić zanim naprawdę dojdzie do tragedii
Janusz
Janusz 27.07.2019, 01:44
Będzie tu *** lepij?
BMW
BMW 26.07.2019, 23:08
Ale czy ktoś tam wymusił bo z tego co wiem nie było wymuszenia tylko zwykły wyścig
Dragon
Dragon 26.07.2019, 23:05
Ćpuny nie kierowcy. Kozaki z nadrzecznej takie.... Ciot...Y
Zabrać prawko i nogi połamać żeby taki jeden czy drugi znów za kierownice nie wsiadł i krzywdy nie zrobił!!!!!
tom
tom 26.07.2019, 17:19
W tym roku miały być kontynuowane prace w dalszej modernizacji drogi w stronę Opoczna. Przy tak dobrej koniunkturze gospodarczej kraju i olbrzymich zyskach dlaczego nie postępują ?? Ulica Mireckiego na skrzyżowaniach z Zacisze i Szczęśliwą jest bardzo niebezpieczna od dawna - i nic...
rowerzysta
rowerzysta 26.07.2019, 14:13
To co 500 zł mandatu?
varan
varan 26.07.2019, 12:57
"Trzy samochody marki BMW rozbite." Jakoś mnie to nie dziwi.
Edyta
Edyta 26.07.2019, 09:58
Powinni Zbadać ich na krew i sprawdzić czy są pod wpływem narkotyków.
Auta znajome i często widuje się jak jeżdża jak wariaci,prawdopodobnie jeszcze pod wpływem dopalaczy...
Gówniarstwo się szerzy Jeszcze BMW dostanie do ręki to już wtedy pan i władca.
Adrian
Adrian 26.07.2019, 10:33
Ty wiesz *** co to sa dopalacze? Nie *** takich glupot bo kazdy byl tam trzezwy i nie naleza do grona osob z nalogami pilnuj lepiej swojego syna czy corki bo moze oni wala mefaja pija litry alkoholu i jaraja trawe a tego wiekszosc rodzicow nie wie
Zatroskany mieszkaniec
Zatroskany mieszkaniec 26.07.2019, 09:50
Standard BWM ogolone łby w dresach . Jeżdżą po nocy pała gumy na rondach urządzają jazdę bokami . Gdzie jest policja, gdzie jest prezydent miasta żebyś zrobić z tym porządek !!!! Ktoś tu spoczął na laurach po wprowadzeniu do miasta nowych autobusów i wybudowaniu kilku inwestycji :(
Magda z Zielonej
Magda z Zielonej 26.07.2019, 11:26
Te ogolone łby jeżdżą ponad stówę gdzie się tylko da i na Bema i na Zielonej i w kierunku Grot. Przeważnie w pięciu w samochodzie co trochę puszki śmigają przez okno po powerach. Z wyglądu widać że są nietutejsi chyba z okolicznych wiosek, takich da się odróżnić.
Obywatel
Obywatel 26.07.2019, 09:43
Standard BMW i EOP bądź jakieś wieśniaki którym się wydaje ze są mistrzami kierownicy ścigając się w nocy po mieście!!!! Ja się pytam kiedy policja zrobi z tym porządek
Patus z Polnej
Patus z Polnej 26.07.2019, 09:11
pewnie byli z Opoczna... a nie czekaj, Tomaszów ma wystarczająco dużo swojej patologii ale wciąż doszukują się EOP co najechał 0,5cm na linię xD
mieszkaniec Karpat
mieszkaniec Karpat 26.07.2019, 06:49
Szkoda zabytkowej kamienicy stoi tu od 150 lat. Najpierw kiosk zrujnowany przed laty teraz to wydarzenie, ludzie proponują tu rondo.
Tomaszowianka
Tomaszowianka 27.07.2019, 04:36
Kiosk??? Przed laty ciężarówka wjechała w dokładnie tę samą kamienicę :-(
varan
varan 26.07.2019, 12:52
" ludzie proponują tu rondo"
Trochę zbyt póżno, modernizacja drogi wojewódzkiej przewiduje budowę 3 rond, ale akurat nie na tym skrzyżowaniu.
Antymoher
Antymoher 26.07.2019, 10:35
I korki na dodatek
Mirek
Mirek 26.07.2019, 08:30
Wystarczą progi spowalniające i ograniczenie do 30 km jak na Placu Kościuszki.
varan
varan 26.07.2019, 12:50
Progi zwalniające na drodze wojewódzkiej ?! "Gratuluję pomyślunku" ;)
kierowca
kierowca 26.07.2019, 15:14
Sygnalizacja świetlna załatwi problem, tak jak jest w cywilizowanych miastach.
TM
TM 26.07.2019, 06:36
Dupki. Pozbierać uprawnienia. Za spowodowane szkody zapłacić z własnych pieniędzy. Popisy na ulicach... Palenie gumy... My mieszkańcy mamy dosyć.

Pozostałe