Interaktywne wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej

  • 27.07.2019, 17:56
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Interaktywne wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej
Rozkłady jazdy MZK w Tomaszowie Mazowieckim zostały udostępnione w najpopularniejszym na świecie systemie map internetowych. Dzięki temu planując podróż w serwisie maps.google.pl między dowolnymi punktami, można wybrać autobus jako środek transportu.

Wyszukiwarka połączeń posiada graficzny oraz tekstowy interfejs. Jej uzupełnieniem jest moduł planera podróży, gdzie w przyjazny i intuicyjny sposób, dla dowolnie wybranej daty i pory dnia, można uzyskać informacje o wariantach trasy w zależności od planowanej godziny rozpoczęcia lub zakończenia podróży.

Co ważne, wyszukiwarka połączeń ma charakter globalny – wciąż włączani są do niej nowi przewoźnicy i sieci komunikacyjne, w tym również kolej. Dzięki temu można zaplanować podróż komunikacją np. z pl. Kościuszki na Lotnisko Chopina w Warszawie.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olo
Olo 02.08.2019, 12:26
Największa 'zbrodnia' nowych linii autobusowych to fakt, że nawet w promilu nie pokrywają się ze starymi liniami... ja rzadko bywam w TM ale całkowicie przestałem jeździć autobusami bo nie mam pojęcia gdzie mnie wywiozą. Dawniej 1 na dworzec, 8 na niebrów itd,...a teraz? Nie wiem kto wymyślał nowe rozkłady ale na pewno nie błysnął inteligencją. Autobusy są super ale nie zamierzam uczyć się nowych rozkładów, koniec końców wszędzie jeżdżę samochodem i nas niestety truję spalinami. Dlaczego nikt nie pomyślał żeby zachować choć w jakimś procencie zgodności ze starymi liniami???? dlaczego w TM nawet najlepszy pomysł ktoś musi zepsuć brakiem elementarnego myślenia.
WuPe
WuPe 29.07.2019, 18:55
Wspaniała wiadomość! Walczyłem o to rok temu.
serio...
serio... 29.07.2019, 15:21
Niektórzy to chyba mylą MZK z Taxi.
andzia
andzia 29.07.2019, 08:23
Na ul. Legionów od ronda z ul. Halera i Farbiarską (działki) w stronę ronda przy Ravie do ul. Szerokiej nie jeździ żaden autobus.
ks
ks 28.07.2019, 12:21
Ludzie o czym Wy mowicie.To jest Tomaszowek a nie Warszawa.Ogarnijcie sie troche i myslcie racjonalnie.
Pasażerowie miejskiej komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim
Pasażerowie miejskiej komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim 28.07.2019, 12:01
Na 6.00 rano do pracy, jest pięć autobusów nr 8, a na 7.00 rano tylko jedna 8 i o wiele za późno, ponieważ pracownicy nie mogą zdążyć na czas się przebrać i dotrzeć na swoje stanowisko pracy. Rozkład jazdy autobusów powinien być układany zgodnie z potrzebami pracowników jadących do pracy i nie przez firmę zewnętrzną, która nie zna lokalnych potrzeb. Proszę przyspieszyć linię nr 8 o 15 lub 20 minut, która jedzie na 7.00 rano w stronę zakładów pracy na ulicę Wysoką. Wdzięczni pasażerowie.
WuPe
WuPe 29.07.2019, 18:50
Weź sobie taxi, rower, albo poćwicz chód. Jako podatnik nie życzę sobie taksówek MZK wyłącznie do zakładów pracy. Albo pofadaj ze swoim zakładem w sprawie sponsoringu linii.
qq
qq 28.07.2019, 10:10
Z osiedla Hubala nie ma czym dojechac do MOSCICKIEGO ( ZUS URZAD MIASTA LICEUM SAD ) ALE WSZYSTKO DLA LUDZI szkoda słow
tom
tom 28.07.2019, 16:12
Tyle było o tym pisane i zgłaszane , ale cisza . A wystarczy autobus nr 1 zeby pojechał Mościckiego i w Bartosza i jest OK. no ale co tu pisać i tak zrobią jak im pasuje nie ludzim
.
. 28.07.2019, 13:05
4?
podróżnik
podróżnik 28.07.2019, 08:24
Odkąd zlikwidowali barany linie nr 9 z Ludwikowa, to na dworzec jeżdżę własnym autem i tam zostawiam je i dalej do Łodzi jeżdżę pociągiem. Takie oto działania miały być dla poprawy klimatu w naszym mieście. Radość, że z pętli Modrzewskiego można było dojechać na dworzec trwała raptem 9 miesięcy. Odkąd zaczęto budowę nowego ronda Mosiewicza. Linia 9 nie powróciła już na swoją starą trasę. A przesiadać się i tracić prawie godzinę na dojazd na dworzec nie mam zamiaru. Zbyt cenny jest dla mnie czas!
aa
aa 28.07.2019, 09:17
Nie wiem w czym problem przecież na Ludwików jedzie kilka linii np 3,12,40. Nawet jeśli nie jadą bezpośrednio na dworzec to jadą przez centrum Tomaszowa a z centrum to już nie problem dostać się na dworzec. Nie jestem pewny ale wydaje mi się, że 40 jedzie na dworzec. Dla chcącego nic trudnego ale jak ktoś jest wygodny i chciałby żeby zabrano go z domu na dworzec to taksówka albo własny samochód.
WuPe
WuPe 29.07.2019, 18:47
Głupoty wypisujesz, spójrz ile razy dziennie te linie na dworzec zajeżdżają.
Baśka
Baśka 29.07.2019, 22:55
Kilka kursów linii 40, to tak dużo ? Nie jestem z części Ludwikowa pana Prezydenta, żeby mieć aż tyle połączeń co sądzisz!!! I pewnie autor powyższego komenta też nie?!!!
iv.
iv. 28.07.2019, 01:11
Wszystko super. Tylko ktoś kto układa rozkład MPK może by skorelował rozład z przyjazdami innych środków lokomocji. Ostatnio wracając z Warszawy (PKP) w godzinach wczesnych popołudniowych czekałam ok 40 min na MZK , bo...... nic nie jechało (zgodnie z rozkładem! , ale twórzmy miejsca dla autobusów i interaktywne wyszukiwania .Tylko to daleko od prawdziwej logistyki.
WuPe
WuPe 29.07.2019, 18:53
Frustrujące jest to, że ruch dalekobieżny z naszym miejskim dzieli czasem 5-10 minut. Niestety jak cepem o klepisko, do MZK od wielu lat głosy podróżnych, którzy często opuszczają granice powiatu nie docierają. Zazdrość?
ech
ech 29.07.2019, 15:20
Z tym ze PKP co 5 min zmienia rozkłady.
tomaszowianin
tomaszowianin 27.07.2019, 19:35
Super zdjęcie. Dziękuję za nie.

Pozostałe