Weź udział w najbliższy piątek w grze miejskiej "Krokiem po Tomaszowie"

  • 29.07.2019, 17:41
  • Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
Weź udział w najbliższy piątek w grze miejskiej "Krokiem po Tomaszowie"
Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w kolejnym "Kulturalnym piątku", 2 sierpnia 2019 roku o godzinie 17.00 na pasażu przy MCK-u przy placu Kościuszki.


2 sierpnia zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej pt. „Krokiem po Tomaszowie”. Gra będzie polegać na wykonaniu zadań na terenie Tomaszowa, głównie w centrum miasta (pl. Kościuszki, ul. św. Antoniego, park Bulwary, park „Solidarności”).

Zadania składają się z pytań teoretycznych dotyczących wiedzy o naszym mieście oraz działań praktycznych. Za każde prawidłowo wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkt. W grze można wziąć udział indywidualnie jak również w grupach 4-osobowych. Uczestnicy gry wykonując poszczególne zadania poruszają się pieszo.

Celem gry jest zwrócenie uwagi na detale nas otaczające, których nie dostrzegamy na co dzień. Udział w grze jest bezpłatny. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominki.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia na miejscu osobiście w dniu 2.08. do godziny 17.30 oraz zapoznanie się z regulaminem.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rodzic
rodzic 31.07.2019, 08:54
Super pomysł. Będę z dzieckiem na pewno.

Pozostałe