Grabarczyk na jedynce

  • 31.07.2019, 08:57 (aktualizacja 12.08.2019, 19:18)
  • Mariusz Strzepek
Grabarczyk na jedynce
Grzegorz Schetyna przedstawił wczoraj liderów list w poszczególnycn okręgach wyborczych. W naszym (nr 10) liście przewodził będzie Cezary Grabarczyk, były minister infrastruktury. W Łodzi na jedynkę trafił znany komentator sportowy, Tomasz Zimoch. Działacze PO z łódzkiego nie są zadowoleni z list, które niezgodne sa z sugestiami, jakie do Centrali przesłał Zarząd Regionu. na znak protestu Hanna Zdanowska wycofała się ze sztabu wyborczego. Poniżej liderzy list we wszystkich okręgach. Czekamy na publikację pełnych list kandydatów. Czy znajdzie się na nich ktoś z Tomaszowa?

Legnica - Piotr Borys
Wałbrzych - Tomasz Siemoniak
Wrocław - Małgorzata Kidawa-Błońska
Bydgoszcz - Krzysztof Brejza
Toruń - Tomasz Lenz
Lublin - Joanna Mucha
Chełm - Riad Haidar
Zielona Góra - Tomasz Aniśko
Łódź - Tomasz Zimoch
Piotrków - Cezary Grabarczyk
Sieradz - Cezary Tomczyk
Kraków zach. - Dorota Niedziela
Kraków - Paweł Kowal
Zakopane - Jagna Marczułajtis-Walczak
Tarnów - Urszula Augustyn
Radom - Joanna Kluzik-Rostkowska
Siedlce - Kamila Gasiuk-Pihowicz
Płock - Marcin Kierwiński
Warszawa - Grzegorz Schetyna, drugie miejsce Katarzyna Lubnauer
Podwarszawskie - Jan Grabiec
Opole - Witold Zembaczyński
Przemyśl - Joanna Frydrych
Rzeszów - Tadeusz Ferenc
Białystok - Robert Tyszkiewicz
Gdańsk - Sławomir Neumann
Gdynia - Barbara Nowacka
Bielsko-Biała - Mirosława Nykiel
Częstochowa - Izabela Leszczyna
Gliwice - Marta Goldich
Rybnik - Marek Chrząkała
Katowice - Borys Budka
Sosnowiec - Wojciech Saługa
Elbląg - Jacek Protas
Konin - Tomasz Nowak
Piła - Małgorzata Janyska
Poznań - Joanna Jaśkowiak
Kalisz - Mariusz Witczak
Szczecin - Arkadiusz Marchewka
Koszalin - Sławomir Nitras
Kielce - Bartłomiej Sienkiewicz

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FCTM
FCTM 05.08.2019, 00:55
Grabarczyk, Radziszewska, Rudkowska tak powinna wyglądać pierwsza trójka. To posłowie z dorobkiem i ta kolejność odpowiada aktywności. Gajewski może startować z 7 lub Klatka z 6 tylko pytanie po co?
Pretensje do Moczara i Gomulki ze biletow w jedna strone do TM nie doslali…
Pretensje do Moczara i Gomulki ze biletow w jedna strone do TM nie doslali :( 06.08.2019, 10:14
Z WiosnyRazemSLD i to prawdopodobnie z jedynki wystartuje znana ze wspolpracy z malwersantem finansowym (prawomocnie skazanym), a i sama majaca opinie hochsztaplerki Agnieszka Ł.

"Ideową" lewoce reprezntowac bedzie babol, ktory pierdział przez lata o niedoli przerdsebiorcòw i ciemnym ludzie.

Dptychczasowych pogladow chyba jednak sie wstydzi bo bloga zaslonila.

Paskidna cala rodzina, a mam ocenoac bo oboje sa osobami publicznymi.
xxx
xxx 31.07.2019, 14:28
Grabarczyk to dobra lokomotywa i nie ta liga co Gajewski i Klatka. Nie wiem , dlaczego tak lokalni działacze PO-KO sie denerwują. Przeciesz Grabarczyk uratuje im resztki honoru.Dobry lider listy.
Lokalny działacz
Lokalny działacz 31.07.2019, 22:53
Myślisz, że się denerwują? ;)
suc.
suc. 31.07.2019, 13:34
Szkoda czasu na komentarze. Wiadomo że 1 i 2 z POPISU dostaną się bez problemu. Ludzie idą i walą na liste przeważnie jedynkę bo nie mają pojęcie kto jest kim. Wypadało by wybierać świadomie kogoś kto ma reprezentować sejm swoją osobą. Chociaż wiadomo że dla 90% najważniejsze jest korytko.
Kasa, kasa dla siebie, a dla ludzi jedynie administrowanie i „nie da się”
Kasa, kasa dla siebie, a dla ludzi jedynie administrowanie i „nie da się” 31.07.2019, 13:20
U Grabarczyka ta sprawa z nielegalnie uzyskanym pozowoleniem na broń jest już zakończona?

BTW, Zdanowska obraziła się na centralę PO i wyszła z komitetu wyborczego PO-KO czy jak tam oni będą się teraz nazywać,nie ważne, w każdym razie mówi to sporo o tym jakie wpływy w swojej partii ma prezydent Łodzi Hanna Zdanowska :) a jednocześnie JEDYNY kontakt gdzieś wyżej dla pana Gajewskiego, nie mówiąc już o piskliwej dyrektorce z Brzustowa.

Ludzie którzy pozwaniem trolla, opłaceniem procesu z kasy którą zarabiają zasiadając na zbędnych dla społeczeństwa stanowiskach (20 tysi miesięcznie - łącznie podliczając za wszystkie rady nadzorcze etc), NIC NIE MOGĄ.

Nawet we własnej partii.

Nikt się z nimi nie liczy, wątpię też by taka Zdanowska zapytana ad hoc, pamietała nazwisko Gajewskiego czy Klatki.
wydanie drugie uzupełnione
wydanie drugie uzupełnione 31.07.2019, 13:27
miało być: Ludzie którzy POZA pozwaniem trolla, opłaceniem procesu z kasy którą zarabiają zasiadając na zbędnych dla społeczeństwa stanowiskach (20 tysi miesięcznie - łącznie podliczając za wszystkie rady nadzorcze etc), NIC NIE MOGĄ.
Pablo
Pablo 31.07.2019, 12:34
Platforna Obywatelska - partia moherowych beretów. Przyjrzyjcie się dokładnie zdjęciu.
Dokładny
Dokładny 31.07.2019, 13:18
Przyjrzałem się w tym pomarańczowym to ty.
Pablo
Pablo 31.07.2019, 12:32
Jak patrzę na zdjęcie powyżej, to przyznaję rację Bogusiowi Lindzie - Łódź to miasto meneli.
Linda mial rację
Linda mial rację 31.07.2019, 14:37
Bo to jest prawda. Nasz nauczyciel z LO zawsze preferowal wyjazdy do teatrow do Warszawy. Mimo, ze dluzej i troche drozej.

Lodz to postrobotnicze miasto bardziej niz Tomaszow. Patologie spotegowane. 700-tysieczne miasto bez perspektyw od 30 lat.
Ludzie koncza studia na UŁ, PŁ i po 10 latach spotykasz ich w Warszawie.
Marek
Marek 31.07.2019, 12:30
Przewodnik wycieczki z W-wy w kierunku Wrocławia, dzieciakom przez mikrofon- ,,a tu za Paradyżem leży Tomaszów". Usłyszałem to od siostrzeńca uczestnika tej wycieczki. Boli mnie jak nas postrzegają i słowo że Tomaszów ,,leży"- jak po morderczym nokaucie. A politycy nadal dobrze się mają i zabiegają o ponowne głosy naiwniaków.
?
? 31.07.2019, 13:08
rajstopy nie schodzą przy galerii w której jest 10 sklepów z rajstopami, stąd złość na cały świat?
?
? 31.07.2019, 13:24
Co minusujemy? Nie jest tak? Do kogo masz pretensje?
Ja
Ja 31.07.2019, 12:23
Pytacie co zrobił Grabarczyk dla Tomaszowa? Zrobił problem z S8 ;) Zadajcie pytanie co zrobił dla Piotrkowa w który mieszka. O i tu sprawa wygląda inaczej. Tam może szukać elektoratu.
Tomaszów postawił na Gajewskiego i pytanie co on zrobił dla Tomaszowa? Jakie ma zasługi? Gajewski były radny rady miejskiej. Coś, ktoś pamięta z jego aktywności? Jakiś zrealizowany projekt? Następnie sejmik i co? Jedna kadencja przeleciała w koalicji rządzącej, druga leci w opozycji.
Warto pytać bo przyjdzie nam głosować na ludzi, którzy będą nas reprezentować w sejmie RP.
dom oczywiscie nie ma żadnego znaczenia, rodzimy się w próżni, którą wypełniamy…
dom oczywiscie nie ma żadnego znaczenia, rodzimy się w próżni, którą wypełniamy swym wrodzonym absolutem :)) 31.07.2019, 15:00
Gaik pielęgnuje rodzinne tradycje „zasiadania” kto pamieta tatusia, ten wie.
Graz
Graz 31.07.2019, 12:23
Na 2 Spólnicka z Radomska a na 3 Radziszewska! Mocny początek ;)
fan Focusa
fan Focusa 31.07.2019, 12:01
Cały Piotrków za Grabarczykiem! otoczył miasto autostradami. A dobrze skomunikowane miasto w centrum kraju to świetne miejsce dla inwestycji... i rozwoju Piotrkowa.
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 31.07.2019, 12:13
Pracowałem w Piotrkowie 15 lat
Większej głupoty w tym tygodniu nie przeczytałem.
cieszę się, że jestem z Tomaszowa
cieszę się, że jestem z Tomaszowa 31.07.2019, 13:14
Dużo starsze miasto, przez wilele lat PRLu wojewódzkie. To, że mają tylko 10 tysi więcej od Tomaszowa to świadczy raczej o tym, że się nie rozwija.

Zresztą i Łódź (trzecie co do wielkości polskie miasto), notuje największy odpływ ludności spośród tych powyżej 300 tysięcy.

Po 10 latach Zdanowskiej? Z zapleczem uniwersyteckim odziedziczonym po PRLu, w końcu z pieniędzmi unijnymi na które nie mógł liczyć nikt wcześniej.

To jest właśnie pseudo nowoczesność. Rewitalizacja kamienic jako pomysł na rozwój miasta.

A Pieczków? To samo, zero pomysłów, tylko administrowanie i „nie da się”

W Tomaszowie też tak do 2014 roku było, ale na szczęście się obudziliśmy.
Koza
Koza 31.07.2019, 13:49
Obudzilismy się? Trzeba jasno powiedzieć gdyby nie Witko i jego bardzo dobra znajomość z Padem dalej byłby zascianek. Nawet jeden zakład poważny nie powstał.
Ola
Ola 31.07.2019, 14:00
W Tomaszowie nie ma kadr dla nowoczesnych zakładów dlatego nas omijają.
Jak to mówią? Karma wraca?
Jak to mówią? Karma wraca? 31.07.2019, 11:47
Chamek Nitras nie z rodzinnego Szczecina a z Koszalina do którego ludność zmigorwała głównie z postPGRowskich wsi, PiS da namiastkę stabilnego życia jakie mieli w tych wioskach ich rodzice :)) Dobrze, bardzo dobrze!! :))

?
? 31.07.2019, 11:13
Co Grabarczyk zrobil dla Tomaszowa?
Pablo
Pablo 31.07.2019, 12:30
Był na pogrzebie Rafała Wójcikowskiego. Jako jedyny z lemingów. Dobre i to.
Hajko Mas
Hajko Mas 31.07.2019, 11:11
Typowa łódzka buzia, wyziera z drugiego kadru.

Kobieca, pelna subtelnosci i wdzieku.
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 31.07.2019, 10:21
Nawiązując do posta o A. Macierewicz i jego starcie z naszego terenu, pytam wyznawców po-ko co takiego zrobił Pan Grabarczyk dla naszego miasta? Wyprostował drogę, sinice uciekły czy jeszcze jakiś wielki sukces?
vlog
vlog 31.07.2019, 10:24
A co zrobił zrobił szalony Maciar?

Pozostałe