Bon na innowacje - spotkanie dla przedsiębiorców

  • 01.08.2019, 15:46
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Maz.
Bon na innowacje - spotkanie dla przedsiębiorców
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące właśnie ogłoszonego konkursu w ramach poddziałania 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw – Bon na innowacje (typ projektu 2), które odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców planujących realizację projektów polegających na zakupie usługi badawczej, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii przedsiębiorstwa oraz na wdrożeniu rezultatów tej usługi. Usługę można zakupić m.in. w jednostkach naukowych, centrach transferu technologii, akredytowanych laboratoriach, których szczegółowa lista znajduje się w regulaminie konkursu dostępnym w załączniku.

Na zakup usługi można uzyskać max. 800 tys. zł dofinansowania, a z wdrożeniem usługi – 1,5 mln zł. 
Termin naborów wniosków: 30 sierpnia – 31 października 2019 r.

Spotkanie nt. konkursu 1.2.2 Projekt B+R przedsiębiorstw – Bon na innowacje odbędzie się 9 sierpnia br., godz. 10.00 sala konf. COP na I piętrze, Moniuszki 7/9, Łódź.

W programie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z przedmiotem i warunkami uzyskania dofinansowania w konkursie. Ponadto, spotkanie obejmie panele dotyczące wskaźników i zasad ich rozliczania, a także praktycznych wskazówek w zakresie udzielania zamówień publicznych.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmowane są max. do 7 sierpnia br. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wysłane zostanie potwierdzenie drogą elektroniczną. Udział w szkoleniach i spotkaniach jest bezpłatny.

* Materiały szkoleniowe ze spotkania zostaną umieszczone na stronie internetowej COP pod ogłoszeniem o konkursie po spotkaniu. Spotkanie może być rejestrowane w formie zdjęciowej/video do celów promocyjno-informacyjnych oraz dźwiękowej do celów roboczych.

Urząd Miasta w Tomaszowie Maz.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe