Zmarł motocyklista po zderzeniu z autobusem MZK

  • 05.08.2019, 15:27 (aktualizacja 09.08.2019, 16:13)
  • Mariusz Strzepek
Zmarł motocyklista po zderzeniu z autobusem MZK
W sobotę 3 sierpnia 2019r. około godziny 12:30 w Tomaszowie Maz. doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 27-letni motocyklista.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna kierujący motocyklem marki KTM jadąc w kierunku ul. Radomskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Ludwikowską rozpoczął manewr wyprzedzania ciągu jadących przed nim pojazdów. W momencie wyprzedzania stracił panowanie nad motocyklem, przewrócił się na prawy bok a następnie  uderzył w autobus komunikacji miejskiej stojący na przystanku. Motocyklista doznał rozległych obrażeń w związku z czym śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpital im. Kopernika w Łodzi. Jego życia nie udało się uratować. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają tomaszowscy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz.  

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

matti
matti 12.08.2019, 20:58
Daria ty jesteś chora na głowę,to nie jest wina kierowcy,zastanów się sto razy zanim napiszesz komentarz,po mieście motorem tak się nie szaleje
Daria
Daria 08.08.2019, 17:21
Kierowcy mzk nie ma co sie zalowac
Anonim
Anonim 07.08.2019, 22:22
14 sierpnia o 11 w kościele na ludwikowie
ANONIM
ANONIM 07.08.2019, 17:19
Czy wiadomo kiedy pogrzeb?
Anonim
Anonim 07.08.2019, 14:08
Ludzie opamiętajcie się!! Lepiej coś przemilczeć niż pisać takie bzdury.
To był wypadek, zginął młody człowiek. Tak wina jest po jego stronie, ale dlaczego człowiek człowiekowi ofiaruje taką nienawiść. Najlepiej jest kogoś obwiniać. Zadajcie sobie pytanie ile złego wy w swoim życiu zrobiliście. Każdy ma coś na sumieniu. On otrzymał najgorszą karę z możliwych, w sumie nie on tylko osoby najbliższe. Uszanujcie to.
?
? 07.08.2019, 17:25
Ponad stówę rozpędziłem się z dwa razy w życiu na trasie ok 5 rano z soboty na niedziele. Nic się nie stało, ale żałuje. Samochód ten działa do dziś ma poniżej 100 tysięcy przebiegu mimo, że ma 20 lat. Wszystko z nim dobrze jest, a mogłem go zniszczyć gdyby cokolwiek wyskoczyło mi wtedy na S8.

Auto w cywilnym zastosowaniu służy głownie przewożeniu cięższych rzeczy. Do przemieszczania tylko ciała jest rower i autobus.

W Polsce nie ma możliwości legalnego rozpędzania się ponad 110 km / h. Dlaczego dopuszcza się do sprzedaży sprzęt który rozwija prędkości ponad 200-220 km / h?
maniek
maniek 09.08.2019, 23:52
Nie wiem już czy ty jesteś trollem, czy jesteś aż tak głupi. To, że piszesz głupoty na tematy, których nie można na szybko zweryfikować to OK. Ale nie jest problemem znaleźć jaka jest dopuszczalna prędkość w Polsce na ekspresówkach i autostradach. Jeśli tak samo dobrze znasz inne przepisy o ruchu drogowym to faktycznie lepiej, żebyś tym samochodem za dużo nie jeździł.
Obiektywny
Obiektywny 09.08.2019, 11:16
Dawno takich głupot nie czytałem.
Marsz do książek!!
Milczenie jest złotem
na zimno
na zimno 07.08.2019, 16:59
"Najlepiej kogoś obwiniać". Jeśli nie chcesz, nie obwiniaj. Możesz nawet pochwalać taką brawurę na drodze. Może następnym razem na miejscu autobusu będziesz ty. I żeby była jasność - nie będę po tobie płakał.
bdk
bdk 08.08.2019, 16:38
Do "?": Słabo znasz przepisy. Na autostradzie jest ograniczenie do 140km/h. Poza tym 5 rano to już jest niedziela.
Daniel
Daniel 06.08.2019, 08:38
Dostał najwyższy mandat, ale przerażające jest to motocykliści w ogromnej większości nie przestrzegają podstawowych przepisów mając w głowie z założenia, że ciągła linia a szczególnie podwójna jest doskonałym miejscem do wyprzedzania, bo w takim miejscu mało który kierowca osobówki będzie wyprzedzać. Chodź i tacy idioci się zdarzają
.
. 06.08.2019, 17:31
ten co zginął dostał ten mandat? Pytam serio.
 pas
pas 06.08.2019, 20:22
Rusz gĺową. O ile to możliwe.
mieszkaniec
mieszkaniec 06.08.2019, 08:06
Aaa miała być obwodnica Tomaszowa i Białobrzeg z mostem na Bocianie. Hmm, po wyborach już cicho sza w tym temacie. Tiry nadal tłuką ul. Szczęśliwą, Ludwikowską i Białobrzeską tworząc koleiny które też mogą być przyczyną wypadków.
?
? 06.08.2019, 09:02
W tym zdarzeniu nie brał udział tir. Co to ma wspólnego z tematem?
bdk
bdk 08.08.2019, 16:41
Jeden wyraz "Koleiny". "W momencie wyprzedzania stracił panowanie nad motocyklem"
Maniek
Maniek 06.08.2019, 07:36
Na zachodzie jeszcze waskie drogi landowki ale tam wszyscy przeszczegaja ograniczen. Raz przejechalem Bialobrzeska przepisowo to cztery pojazdy mnie wyprzedzilo. Tego niea na zachodzie wszyscy jadą rowno nikt nie wyprzedza. Jak jechal by przepisowo nic takiego nie miało by miejsca. Sam jest sobie winny.
varan
varan 06.08.2019, 19:00
Tylko dlaczego tak jest (wszyscy przestrzegają przepisów) ? Ponieważ w cywilizowanym świecie są wysokie kary. A u nas 400 zł za 99 km/h na "50" w terenie zabudowanym - przecież to jakaś kpina !!!
Jakiś miesiąc temu czytałem o fińskim hokeiście grającym w NHL, który u siebie w Finlandii otrzymał mandat w wysokości 123 000 EUR. Jechał nieco ponad 80 km/h na ograniczeniu do "40". Mandaty są uzależnione od zarobków.

ps. W chwili gdy piszę ten komentarz debil na motocyklu , mający wszystkich innych w 4 literach, przejechał na tylnym kole przez przejście dla pieszych i skrzyżowanie Antoniego-Głowackiego !
.
. 06.08.2019, 09:04
Dokładnie. Tym bardziej w dużo starszych miastach.
Nirvana
Nirvana 06.08.2019, 07:25
Dołączył do Klubu 27...
Mirek
Mirek 06.08.2019, 07:02
Wygląda na to że Białobrzeska jest za wąska. Maszyny sprowadzane z Zachodu nie nadają się na nasze komunistyczne jeszcze drogi.
W
W 06.08.2019, 16:46
Białobrzeska nie jest za wąska,tyko trzeba jeździć zgodnie z przepisami
Maniek
Maniek 06.08.2019, 00:06
Jezeli łamie się tyle przepisów ruchu drogowego i to w mieście w godzinach szczytu nie śmiem nazwać go mordercą jakie zagrożenie stwarzal dla innych uczestników ruchu drogowego. Czy broniła byś też jak skrzywdzil by kogoś z twoich bliskich. Taki oto typ w podobnej sytuacji potrącił mojego przyjaciela który do dziś jeździ na wozku. Zero tolerancji.
Laura
Laura 05.08.2019, 22:35
Z wielka prośba do wszystkich tych ktorzy nie znaja prawdziwych okolicznosci wypadku o darowanie sobie zbednych komentrzy. Jest to calkowicie nie na miejscu. To nie jest miejsce na ocenianie i oczernianie sytuacji i samej osoby. Uszanujcie czyjas pamiec . Z gory dziękuję.
varan
varan 06.08.2019, 18:44
"Uszanujcie czyjas pamiec " Daruj sobie.. Typek tym manewrem pokazał jaki on miał szacunek do innych użytkowników drogi. Tym razem skończyło się dobrze, tzn potencjalny drogowy zabójca sam został wyeliminowany.

Koszmarna kołysankap
Koszmarna kołysankap 06.08.2019, 20:25
W rzeczy samej. Niechcący gostek pognał na randkę z Panem Bogiem...
???
??? 05.08.2019, 22:45
A jakie były okoliczności? Wszyscy użytkownicy pasa drogowego wymusili pierwszeństwo przejazdu na motocykliście?
psubrat
psubrat 05.08.2019, 22:23
Popsuł autobus.
Laura
Laura 05.08.2019, 22:28
Ty chlopaku chyba mozgu nie masz. Oszczedz sobie te komentarze nie na poziomie. A jak jestes taki odwazny pisac takie rzeczy na forum to przedstaw sie z imienia i nazwiska!! Żenada
.
. 06.08.2019, 03:46
ty masz dresiaro
bat na drogowych kretynów
bat na drogowych kretynów 05.08.2019, 22:42
Gdybyś była na miejscu Bogu ducha winnego autobusu, już nie byłoby ci dane strzelać na forum tanie moralniaki. Lepiej wczuj się teraz w stan psychiczny kierowcy autobusu i pomyśl, co on teraz przeżywa. Ile kłopotów przysporzył mu ten beztroski basałyk na motocyklu? Ale ciebie to nie interesuje, bo wolisz przeżywać orgazmy wywołane rykiem motocykla...
bat na drogowych kretynów
bat na drogowych kretynów 05.08.2019, 21:49
Jakoś nie mogę się zmusić do współczucia. Czy to normalne?
Igor
Igor 05.08.2019, 21:59
Nie, to nie jest normalne
bat na drogowych kretynów
bat na drogowych kretynów 05.08.2019, 22:06
Mogłeś być na miejscu autobusu...
Maniek
Maniek 05.08.2019, 21:17
Teraz rodzina nie może pozbierać się po tragedii a co rodzina nie wiedziała jak jej syn szaleje. Dobrze ze nie wyrządził nikomu krzywdy szkoda mi tylko kierowcy autobusu bo nie jest mu to obojętne.
Patrycja
Patrycja 06.08.2019, 21:51
I co? Mieli go do kaloryfera przypiąć żeby z domu nie wychodzil czy co?
Maniek
Maniek 05.08.2019, 21:04
Na Bialobrzeskiej obowiązuje prędkość 50 km/h po drugie skrzyżowanie podwójna ciągła, przejście dla pieszych trzeba byc debilem zeby wyprzedzać ciąg samochodów niech to będzie nauczka dla innych.
.
. 05.08.2019, 20:35
Nie czytam nawet, bo boje sie o swoje emocje. Bede staral sie zamiescic na lamach NT, szerszy tekst na temat tuch zagrozen, ale nie wiem czy sie uda. Poki co musze wywietrzyc umysl i odpoczac.
Załamana
Załamana 05.08.2019, 15:48
Następny dawca
Pablo
Pablo 06.08.2019, 15:09
Dobrze prawisz już tam mają z niego narządy i za nie kasę.
Lucyna
Lucyna 05.08.2019, 17:04
Jaki dawca?! to szok wielki szok ludzie nie mogą się pozbierać po tej tragedii.
sonia
sonia 05.08.2019, 21:18
bardzo szkoda przede wszystkim młody człowiek -życie przed nim …..wyrazy współczucia dla rodziny ...
.
. 06.08.2019, 09:06
noo, pozabijać mógł jeszcze tylu postronnych, Bogu ducha winnych ludzi, a skończyło się tylko na dzwonie z autobusem.

Pozostałe