Złoty medal kajakarzy

• 10.08.2019, 09:34 (aktualizacja 12.08.2019, 21:44)
  • Mariusz Strzepek
We włoskim Turynie w dniach 26.07 -2.08 2019 odbywała się Olimpiada Masters. Tomaszów w kajakarstwie startował Czesław Pietrzyk uczestnik zajęć kajakowych.

Pan Czesław startując wraz z kolegami z reprezentacji w kategorii 65+ w czwórce kajakowej zdobyli złoty medal na 200 m. Na 1000 m. osada ta przypłynęła na 6 pozycji do zwycięzców tracąc zaledwie ułamki sekund.

Niewiele do medali brakowało w kajakach dwójkach. Gdzie nasz zawodnik płynąc z kolegą z Sieradza zarówno na 200m. jak i na 1000m. finiszowali na 4 pozycji. Indywidualnie nasz zawodnik na 200m. był 5 a na 15km. zajął 4 miejsce.

Na co dzień zajęcia sekcji kajakowej odbywają się na przystani PCAS przy ul. PCK 10 gdzie nasi uczestnicy zajęć przygotowują się do najważniejszych zawodów sezonu we wszystkich kategoriach wiekowych.