Śmiertelny wypadek w Smardzewicach

  • 12.08.2019, 14:11 (aktualizacja 13.08.2019, 20:35)
  • Mariusz Strzepek
Śmiertelny wypadek w Smardzewicach
W sobotę 10 sierpnia, kilka minut przed godziną 05:00 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 38-letni mężczyzna.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący samochodem marki Skoda, jadąc ul. Główną od strony Smardzewic w kierunku Tomaszowa Maz. najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.  Poszkodowany zmarł na miejscu, na skutek odniesionych obrażeń. Do zdarzenia doszło na łuku drogi, na w terenie niezabudowanym, w miejscu nieoświetlonym.

Poszkodowany nie posiadał żadnych odblaskowych elementów. Jest to druga ofara śmiertlena wypadku tegorocznych wakacji. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają tomaszowscy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zgred
Zgred 13.08.2019, 17:16
Do "Sm": obraz każdej sytuacji, społeczeństwa można zawsze przedstawić w bardzo różnych kolorach. Ty przedstawiłeś to chyba w dobrych, to znaczy, w prawdziwych kolorach.
Właśnie, prawie tak wygląda ta nasza rzeczywistość.
Poza tym: jestem zadowolony, że czytam tekst, napisany po polsku.
A to się rzadko zdarza na tym portalu.

Sawietskij pazdraw.
Sm
Sm 13.08.2019, 09:35
Kolejny człowiek ginie... Gmina robi drogi przed domem wójta, za domem wójta... Bo tam są wyborcy, co przed domem mają równy asfalt ale oni chodzą na wybory... Są zabawki dla 5-ciu strażaków za milion, ale jak się pali dom na Pilicznej to nie wiedzą jak zawór odkręcić...ba nie wiedzą gdzie jest... Ale we Floriana są w liczbie 150...na wyborach też... NA spotkaniach wiejskich większość obsadzona pracownikami instytucji podległych wojtowi lub ich rodzinami... Będzie fontanna przy kościele - będzie drugi Linderhof we franciszkańskim kościele złote cielce... parafianie zachwyceni... Zalew umiera... szamba na pola.. Droga do Tomaszowa wola o pomstę... O remont też... co roku ktoś na niej ginie... Większość narodu pije ile wlezie ale jak na drodze leżał to pewnie pijany lub robol czyli gorszy...
ja
ja 13.08.2019, 10:35
Nic dodać, nic ująć.
Ssss
Ssss 12.08.2019, 20:51
Droga od zakrętu za źródłami to masakra ciemno jak w *** brak malowania na drodze, które jest pomocne w takiej ciemnicy boje się jeździ tamtędy nocą a najgorzej jest jak pada nie widać czy jadę swoim pasem. Tyle lat i nikt nie widzi problemu
niebezpieczny zakręt przed Smardzewicami
niebezpieczny zakręt przed Smardzewicami 12.08.2019, 17:38
To akurat pijaczek lub cukrzyk, trudno było tego uniknąć w nocy.

Ja się boję jeździć przez ten zakręt tuż przed Smardzewicam od strony Tomaszowa. Jakby tej ścieżki rowerowej 300 metrów dalej w kierunku Tomaszowa nie mogli pociągnąć. By człowiek wieżdżał na prostym kawałku drogi, a zakręt przejeżdżał już będąc na ścieżce.

4-5 rano, robole już do roboty swymi gratami pędzą, niektórzy na zakrętach prawie z prędkości wyskakują. Jest fragment tej drogi, gdy naprawdę nie widzą rowerzysty.
Robol
Robol 13.08.2019, 10:19
Robl pisal a na innych jedzie haha albo moze rencista
Rene
Rene 12.08.2019, 23:08
Nie ważne czy pijaczek czy cukrzyk ale to czlowiek
m&m
m&m 12.08.2019, 20:41
W ramach rekompensaty możesz sobie podjechać po remoncie na odcinek wodociagi- groty . Gdzie indziej, w potrzebnych miejscach nie ma sciezek, ale tam będzie wymiana nawierzchni i przycięcie trawnika. Nie idziemy w ilość, ale w high endową jakosc!!! A na komentowanym odcinku trzeba schodzić z roweru i obchodzić lasem.... dobrze, że się grzyby zaczynają.
Grzyby ?
Grzyby ? 12.08.2019, 22:03
"... dobrze, że się grzyby zaczynają. "

Chyba papierzaki, bo innych na razie nie ma.
Rene
Rene 12.08.2019, 23:11
*** jaka znieczulica ludzka
gorszysort
gorszysort 12.08.2019, 20:16
Można grzeczniej,a nie robole,bo brzmi to jak ludzie drugiej kategori i nie wszystkich stać na nowe auto....proponuję nie kategoryzować ludzi,bo nie wiadomo jak komuś się w życìu kiedyś ułoży.
Auto to luksus?
Auto to luksus? 12.08.2019, 22:11
Bywa też tak, że kogoś stać na auto, ale ze względów zdrowotnych (np. retinopatia cukrzycowa - można się rano obudzić z kompletnym brakiem wzroku w jednym oku) i prawko można sobie umieścić w rodzinnych annałach.
Kawa
Kawa 12.08.2019, 20:40
Miala byc raczka w góre przypadkowo wyszla na dól, ale podpisuje sie również pod tym a ten gosciu z postu wyżej straszne chamisko, takich rzeczy ktos kto ma choć źdżbło inteligencji nie pisze, cymbał szkoda slow żeby zryżał
niebezpieczny zakręt przed Smardzewicami
niebezpieczny zakręt przed Smardzewicami 12.08.2019, 19:18
chociaż no nie, 5 rano to już jest widno. Od 4 już jest widno.

Też kurcze nie widzieć na pustej drodze, że ktoś leży... :(

Znowu prędkość? Czy położył się znienacka?
Wq
Wq 12.08.2019, 21:27
O 5 robi się widno
małpa w czerwonym.
małpa w czerwonym. 12.08.2019, 20:11
Widno robi się o 4.35.....sprawdż sobie.To jest sierpień a nie czerwiec.Dzień jest krótszy
Droga publiczna to nie paryż - dakar
Droga publiczna to nie paryż - dakar 12.08.2019, 17:47
Także tak, by nie było tylko narzekanie - załóżmy, że ja tam buduje :)

Kawałek ścieżki od strony cmentarza, ale przed zakrętem, potem czerwony pas tej polewki przypominającej gumę, na asfalcie tak by przecinał drogę i wjazd na ścieżkę która już istnieje. Wcześniej dla jadących od strony Smradzewidz oczoje.bn.y znak, że zaraz będzie przejście.

1,2,3 hejt start! A zwalniane byłoby tam.

Teraz to jest jakaś masakra. Muldy, koleiny a on pruje 90 km/h na zakręcie. Zmiecie mnie mimo, że jadę po drugiej krawędzi drogi, w komentarzach tutaj będą padać teksty, że światełka nie miałem, mimo że miałem. W takich sytuacjach - zależy oczywiście kto jest sprawcą a kto ofiarą - ale jeśli sprawca jest zamożniejszy, prokurator go zna, to od razu pojawiają się okoliczności łagodzące.

Pozostałe