Znamy już kandydatów, jakich PiS wystawi w jesiennych wyborach parlamentarnych!

  • 16.08.2019, 15:45 (aktualizacja 16.08.2019, 15:56)
  • Mariusz Strzepek
Znamy już kandydatów, jakich PiS wystawi w jesiennych wyborach parlamentarnych!
Kto będzie kandydował w naszym okęgu wyborczym? Na kogo zagłosujecie? Wśród chętnych do Sejmu aż 5 osób reprezentujących obecnie samorząd województwa.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ela56
Ela56 20.09.2019, 12:13
Czy to kolejka lista osób, które będzie latała za nasze pieniądze, jak były Marszałek?
Gość I
Gość I 20.09.2019, 18:32
Tak będą latały samolotem, ale tylko z tobą za twoją kasę. No trudno będziesz stratna.
Marcin
Marcin 20.09.2019, 12:12
A ja zagłosuję na lewicę ;) miało być 100 tyś mieszkań, mamy 900 sztuk. Po co obiecywać, skoro na starcie się wie, że nie dotrzyma się obietnic?
Szvzesliwa 13
Szvzesliwa 13 18.09.2019, 13:03
Poki co jest mlodym politykiem I ma wiele pomyslow a plus jest taki ze jest jedyna osoba z pisu z naszego powiatu a pis poki co to najlepsza opcja dla rozwoju naszego regionu,wiec nie myslmy ze kandydat nie z tomaszowa bedzie o nasz powiat dbal,a przy tej kandydatce mamy gwarancje!Wiec moj wybor jest prosty 13go na trzynastke!!!Chcemy świeżości w polityce a nie te same tworze od x czasu zzawsze tylko obietnice.
Pis tomaszow
Pis tomaszow 23.09.2019, 16:31
Tylko pis po wyborach wszuscy rozejda sie po swoich frakcjach i o nas zapomna!dlatego jesli chcemy miec swonego posla zPis to bierzemy sie za robote i wspieramy Martyne bo poyrzebuje nazzego wsparcia!!!13 szczęśliwa wiec 13 na 13ke
maniek
maniek 18.09.2019, 13:07
Mijasz się z prawdą bo jest jeszcze jedna osoba z terenu powiatu - pod numerem 8.
Szczesliwa trzynastka
Szczesliwa trzynastka 18.09.2019, 15:55
Pod sztandarem pisu jednak nie pis !wiec prosze sie nie wyglupiac
PiS Wyborca PiS
PiS Wyborca PiS 19.09.2019, 09:57
Niestety E.Wendrowska (8) z Solidarnej Polski będzie problemem dla naszej kandydatki z PIS. Widać to człowiek prezydenta i sporo wpływowych ludzi z TM zagłosuje za nią, byleby nie dać szansy MARTYNIE WOJCIECHOWSKIEJ nr 13. Jej wygrana nie w smak będzie w/w. Elektorat PIS musi mocniej zewrzeć swoje szeregi.
SuperEd
SuperEd 18.09.2019, 15:15
@maniek to Ty się mijasz z prawdą, gdyż jest ona (8) od koalicjanta, nie z partii PIS-u, dlatego tylko MARTYNA WOJCIECHOWSKA, poz. 13.
Ed
Ed 15.09.2019, 20:49
Poproszę w kilku zdaniach co kandydatka Martyna Wojciechowska zrobiła dla Tomaszowa?
Gość I
Gość I 18.09.2019, 16:14
Musi ci wystarczyć, że zdecydowanie więcej od Ciebie.
PIS  (Wojciechowska.M)
PIS (Wojciechowska.M) 29.08.2019, 08:20
Martyna WOJCIECHOWSKA (poz. 13) Kandydatka z partii PIS-u, powiat tomaszowski, (m.Tomaszów Maz.) jest tylko jedna. Głosujcie na nią.
123
123 22.08.2019, 15:56
Tylko Ziemba, pewny gość.
Pawełek
Pawełek 21.08.2019, 13:05
Głosujmy na kandydatkę PIS do Sejmu:
MARTYNĘ WOJCIECHOWSKĄ jedyną kandydatkę z PIS z TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO - (poz. 13).
abc
abc 20.08.2019, 22:29
Zbigniew Ziemba to dobry kandydat.Stawiam na niego!!!
Małpa w czerwonym.
Małpa w czerwonym. 20.08.2019, 18:54
Brakuje pana Jędraszewskiego,jest świetnym adwokatem miłościwie nam panujących.
SA.
SA. 20.08.2019, 20:57
Niestety to nie jego okręg wyborczy, ale jakbyś się troszkę postarał i utworzył jakąś atrakcyjną partię lub klub wyborczy to kto wie, czy u ciebie by "nie wystartował".
Bully Seven
Bully Seven 20.08.2019, 06:56
Nie wystawili naszego "męża stanu" ze starostwa???? Co za potfory :-D
Tomaszowianin
Tomaszowianin 19.08.2019, 15:36
Głosujemy na swoich!Martyna Wojciechowska szczęśliwa trzynastka.
Pawełek
Pawełek 19.08.2019, 08:10
Kandydatka PIS-u (z partii) z terenu powiatu tomaszowskiego (m.Tomaszòw Maz.) jest tylko jedna MARTYNA WOJCIECHOWSKA poz. nr 13... Pozostali są spoza terenu naszego miasta lub od koalicjanta PIS. Jeżeli chcemy mieć swojego kandydata dbającego o nasze MIASTO i interesy, tylko ona daje taką gwarancję. O innych niestety trzeba będzie zabiegać, jeżeli wygrają. Reszta jest oczywiście na liście, ale będzie dbać o swój rejon (m.zamieszkania - skąd pochodzi) lub interesy partii kolicyjnej. Ludzie o tym mogą nie wiedzieć, dlatego takie małe sprostowanie.
MARTYNA WOJCIECHOWSKA jedyną kandydatką z PIS z TOMASZOWA MAZ. poz. 13.
Tez pis
Tez pis 25.09.2019, 12:04
Nie jest z Tomaszowa,
13
13 23.09.2019, 16:42
Masz racje nikt nie zadba o nasz powiat tak jak mieszkaniec powiatu ,nasi wspaniali poslowie Telus Macierewicz Wojciechowski dadza sobie rade bez naszych glosow bo i tak zwycieza ,my potrzebukemy swojego czlowieka poza ukladami i idealna kandydatka jest Martyna Wojciechowska,tu toczy sie walka o ten wolny mandat wiec trzeba wszystko zrobic zeby go zdobyc!13
J.P.
J.P. 20.08.2019, 10:38
Kandydat z 13 miejsca nie ma szans ... jego głosy tylko wzmocnią tych z pierwszych miejsc ... bez sensu
Tomaszów
Tomaszów 23.09.2019, 16:43
Ma szanse i to duze bo jest jedyna z pisu z naszego powiatu,a powiat jest duzy,tylko ludzie tego nie wiedza,chcemy zeby tomaszow mial swojego posla to dzialamy!13 bedzie szczesliwa
Pawełek
Pawełek 20.08.2019, 10:55
A na jakim kalkulatorze to policzyłeś? Każdy zbiera głosy dla siebie, kwestia mobilizacji elektoratu Tomaszowa Maz. a bez problemu zostanie wybrana. Większość głosuje w swoich okręgach na swoje osoby, dlatego mają już po 2 nawet 3 przedstawicieli w Sejmie. Nr na liście może poza I-III nie ma znaczenia. Więc śmiało :
MARTYNA WOJCIECHOWSKA jedyną kandydatką z PIS z TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO - poz. 13.
Yeti
Yeti 18.08.2019, 18:31
Tak Ziemba gwarantuje normalność dla Tomaszowa. To całkiem sympatyczny człek.
14!
14! 17.08.2019, 13:09
Najlepiej oddanym głosem, zwłaszcza dla osób wyważonych, którym zależy zarówno na czystym powietrzu, jak i tradycyjnych, chrześcijańskich wartościach jest głos na Pawła Sałka z pozycji 14. Z perspektywy Tomaszowa to najlepiej oddany głos na człowieka, którego poglądy można poznać oglądając programy publicystyczne. 14!
Tam gdzie stało zomo.
Tam gdzie stało zomo. 17.08.2019, 13:57
Tak,wartości chrześcijańskie są ważniejsze od gospodarki,praworządności,podatków,sądownictwa,wolności słowa,poszanowania praw ludzi innych od nas,od słuźby zdrowia,etc,etc......To że wszystko będzie nie długo centralnie sterowane z Nowogrodzkiej,to nikogo nie obchodzi,ważne aby poseł chodził co dzień do kościoła i czołobitnie walił głową w ołtarz.......przeważnie ci najbardziej święci,maą najwięcej za kołnierzem.
Leming 2019
Leming 2019 17.08.2019, 21:15
Nie, najważniejsze jest, żeby paradować w stringach i tęczy na głowie po ulicach. I żeby Gersdorfowej 10 000 zl miesięcznie wystarczyło na życie w Warszawie. I żeby sędziowie byli na telefon (jak ten kolega Tuska z Gdańska)...
rodzic
rodzic 18.08.2019, 19:16
Szanowny interlokutorze,powinieneś być generalnie szczęśliwym człowiekiem że nikt w twojej rodzinie nie urodził się ze skłonnościami do homoseksualizmu zarówno kobiecego jak i męskiego.Gdy byś miał takie dzieci,to byś na to wszystko spojrzał inaczej......seminaria duchowne,jak by mogły chodzić w takich paradach też by chodziły na czele z biskupem diecezjalnym Juliuszem Paetzem.
Lolex
Lolex 13.10.2019, 10:17
Cieszę się również że nie mam w rodzinie takiego rodzica jak ty, "rodzicu".
Popieram 14
Popieram 14 17.08.2019, 13:14
Popieram - głos na Pawła Sałka to dobra inwestycja przy urnie wyborczej.
azm
azm 17.08.2019, 12:41
Ziemba zadba o cały nasz region .***Głosuję na Zbigniewa Ziembę ***
POKOKOPO
POKOKOPO 17.08.2019, 10:16
Panie Radaktorze Kochany,

liczymy, że gdy POKO czy tam KOPO ogłosi swoje jedynki pojawi się analogiczna sonda. Byłoby uczciwie, jeśli Nasz Tomaszów jest dla nas wszystkich. Sprawy jeszcze nie są przesądzone, a to wybory do PE nie muszą oznaczać, że wynik w pażdzierniku będzie analogiczny. A i PO KO KO PO też zasługuje na otwarcie sondy „na żadnego”
MS
MS 17.08.2019, 10:46
tak będzie
oko
oko 17.08.2019, 09:54
Oj tak, Ziemba i na remont kościoła w Smardzewicach groszem sypał z marszałkowa.
123
123 17.08.2019, 06:55
Mój głos na Zbigniewa Ziembę wsparł finansowo naszą OSP.
Wg sondy NT Sylwester Kucharski malbyc prezydntem Tomaszowa :)
Wg sondy NT Sylwester Kucharski malbyc prezydntem Tomaszowa :) 16.08.2019, 23:39
Przypomnijmy, ze wg sondy portalu NaszTomaszow prezydentem miasta mial byc pan z doktoratem z Nadarzyna - Sylwester Kucharski.

I to zdecydowaną przewagą głosòw :)
Potriota
Potriota 16.08.2019, 21:47
Podajcie listy wszyskich kandydatów wszystkich komitetów wyborczych , a nie tylko pisu. Wtedy będzie żetelna sonda i konkretne typy !
Zdradziecka morda
Zdradziecka morda 17.08.2019, 09:23
Nie wszystkie partie jeszcze ogłosiły listy....jak zwykle pseudo opozycja nie może się określić.

Pozostałe