Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie

  • 18.08.2019, 09:59 (aktualizacja 21.08.2019, 12:46)
  • Mariusz Strzepek
Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie
Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Policja, w ramach akcji edukacyjnej „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie” skierowanej do uczestników ruchu drogowego 60+, organizuje spotkania z seniorami w całej Polsce, których celem jest podniesienie ich bezpieczeństwa na drodze. Jedno z nich odbędzie się także w naszym powiecie.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AndrzejW
AndrzejW 19.08.2019, 17:48
A może by tak sprawdzić oznakowania ulic. Przykładowo jadąc ul. Ogrodową od Bema przy skrzyżowaniu z Legionów po prawej znak "ustąp pierwszeństwa" a metr - dwa dalej po lewej "koniec strefy zamieszkania".. Ten drugi znak jest sytematycznie ignorowany przez kierowców, gdyż jest mało widoczny. Informowanie ZDM nic nie daje... Dopiero jak dojdzie do wypadku będzie się szukać winnego...
Osk
Osk 18.08.2019, 14:06
Normalnie kosmos. Proszę o statystyki wypadków na rowerach i innych jednosladach. Ostatnio cirac więcej wypadków na hulajnogach i innych cudach techniki. Senior na drodze to z dobrej szkoły jazdy jest, gorzej niestety z kulturą i brawura młodszych.

Pozostałe