Wakacyjny melanż

  • 20.08.2019, 13:14
  • Mariusz Strzepek
Wakacyjny melanż
19 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 15-letniej dziewczyny. Zawiadomienie złożyła matka nastolatki zaniepokojona brakiem kontaktu z córką. Dziewczyna wyszła z domu około godziny 12:00, od tamtej pory nie nawiązała z nikim kontaktu i nie odbierała telefonu. Została odnaleziona przez policjantów.

Policjanci niezwłocznie wszczęli odpowiednie procedury. Pierwsze godziny poszukiwań skoncentrowane były między innymi na rozpoznaniu środowiska znajomych i przyjaciół 15-latki. Z uwagi na wiek zaginionej, policjanci brali pod uwagę różne wersje wydarzeń, które sukcesywnie były weryfikowane. Działania były dynamiczne i prowadzone wielotorowo. Ogłoszono alarm dla całej jednostki. Ogromne zaangażowanie policjantów zaowocowało wyznaczeniem konkretnego kierunku poszukiwań. Już po niespełna 3 godzinach kryminalni zauważyli nastolatkę siedzącą na ławce w jednym z parków. Całą i zdrową przekazali pod opiekę zespołu medycznego

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 22.08.2019, 12:34
Uwazam ze ten artykuł nie jest nikomu potrzebny do wiadomosci Panie redaktorze. Kazdy z nas byl mlody i głupi ale widze chec zaistnienia w mediach jest silniejsza od problemow innych ludzi ....żenada
.
. 25.08.2019, 12:11
Tak...
...
... 20.08.2019, 15:37
Ten tytul ma sie nijak do opisu zdarzenia. Zalosne.
.
. 20.08.2019, 16:04
Dlaczego? Zdradza w jakim stanie była, a czego nie napisali policjanci w komunikacie. Zalała pałę, wszyscy zapłacimy za poszukiwania. Dobry tytuł
Matka
Matka 22.08.2019, 12:31
Dziekuj Bogu ze Twoje dziecko nie zaginęło a poza tym widze ze zapomniał wół jak cielęciem był...
DD
DD 26.08.2019, 10:18
"a poza tym widze ze zapomniał wół jak cielęciem był... ' Nie oceniaj swoją miarą innych ludzi - to, że ty chlałaś w wieku podobnym co ten bachor, nie znaczy, że wszyscy byli głupi - jak ktoś ma rozum w głowie, to ma go od zawsze, a nie po "dorośnięciu'
...
... 20.08.2019, 18:55
Komunikat nie jest komunikatem policyjnym tylko zwykłą notatka dziennikarska
.
. 21.08.2019, 13:32
pie.przysz tam. Poznaje ten amatorski styl juz na po pierwszym zdaniu.
.
. 21.08.2019, 13:35
ale to nic! Tutaj po prostu pojezdzili po miescie, trochę pospaceowali. Od niedzieli jestem katowany z radia co pół godziny czy wyłowili naćpanego Staraka czy nie. To samo z tymi co do tych dziur w górach włażą. Tam są przesmyki 30 cm, 60 metrów pod ziemią, a ten włazi. Dzisiaj mi się śniło, że sam się urodziłem w takiej pieczarze. A w zasadzie nie powinno mnie to obchodzić.

Sam decyduje w nocy nawalony pędzić po jeziorze, sam decyduje sie włazić w dziure, gdzi nawet zwierzęta nie włażą, to jest jego sprawa. Nie szukać!  
Pawełek
Pawełek 25.08.2019, 12:10
Oni tylko niosą pomoc. To ich zawód, praca. To cię razi. Tyle gadki o P.Staraku bo to milioner był. O tobie nie byłoby nigdzie wzmianki. Nie słuchaj radia, TV i nie czytaj, idź do dżungli tam będzie spokój. Teraz niestety tylko złe lub tragiczne wydarzenia mają posłuch w mediach.

Pozostałe