Krzysztof Zarychta dyrektorem łódzkiego szpitala im. Biegańskiego

  • 22.08.2019, 22:40
  • Mariusz Strzepek
Krzysztof Zarychta dyrektorem łódzkiego szpitala im. Biegańskiego
Zarząd Województwa Łódzkiego podjął dzisiaj decyzję o wyborze nowego dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi. Od 1 września będzie nim Krzysztof Zarychta, do niedawana Prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowwia. Funkcję tę pełnić ma przez najbliższe 6 lat. 

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (98)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TM
TM 24.08.2019, 20:05
Gratulacje Panie Krzysztofie! W Tomaszowie pozostawił Pan po sobie raczej dobrą opinię. Powodzenia!
zainteresowana
zainteresowana 27.08.2019, 13:26
No chyba NIE
Hutn
Hutn 25.08.2019, 00:18
Hahahahaha no wspaniała. Sam sobie komentarze pisze.
@ Pamięci MG    _Pawełek
@ Pamięci MG _Pawełek 24.08.2019, 18:00
Nie mało kogo to obchodzi, tylko jak nie ma poruszonego tematu to nikt się nie wypowiada. Widać, że ty jesteś tym mocno zainteresowany. Ja sam ze sobą nie piszę. Wolałbym raczej iść na piwo. Niektórzy po prostu tutaj w bardziej dosadny sposób to robią niż ja. A ciebie jak rajcuje lajkowanie samego siebie to ja nie mam z tym problemu. Lajkuj swoje, moje, inne. Co ty z tym trollowaniem, modne się to teraz robi medialnie jak pedofila, LGBT itp. Mnie to nie bierze, choć mam swój pogląd na ten temat.
Pamięci MG
Pamięci MG 24.08.2019, 18:26
Uderza się po prostu w człowieka
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego 24.08.2019, 16:28
„Pawełek”, „SA.” i jeszcze co najmniej jeden nick to ta sama osoba. Nie dajecie się zwieść, że nagle cały Tomaszów komentuje zmianę w jakimś mało znanym łódzki szpitalu? Normalnie kogo to obchodzi?

I ja pisałem po różnymi nickami, jednam mam wrażenie, że liczne literówki, jak styl powodują, żę czytelnik nie ma problemu z rozpoznaniem tego. Nie robiłem tego - w przeciwieństwie do osoby spod ww nicków celowo. Ale ok, będę pisał teraz podpisując się jednym nickiem.

Trollowanie zarzuca się tylko jednej stronie sporu politycznego w Polsce, a zjawisko jest co najmniej symetryczne. W przeciwieństwie do nich, my popierajacy PiS, w większości sytuacji robimy to ze zwyczajnej obawy o bezpieczeńśtwo swoje i rodziny. Nie my mieliśmy przez 75 lat w Polsce urzędowe posady i wpływy z nich płynące.
Na pewno nie ma równowagi sił, stąd ludzie chowają się pod nickami.
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego 24.08.2019, 16:31
lajki też są wbijane zaraz po pojawieniu się komentarza... Jest to technicznie do zrobienia, sam tak robiłem. Ale jakie było halo. Teraz? Obrona demorkacji :)
Pawełek
Pawełek 24.08.2019, 17:11
Uważasz, że nikt z Tomaszowa nie czyta tych artykułów z gazety? Jednym się one podobają innym nie. Jak temat jest ogólny to nikt nie reaguje. Ale jeżeli dotyczy to jakiegoś szerszego grona to piszą jak to widzą lub jak było. Identycznie jak ty. Nie wiem denerwuje cię to? To albo nie czytaj, albo nie pisz.
Pamięci MG
Pamięci MG 24.08.2019, 17:17
Nie napisałem, że nie czyta, ale tyłu nie komentuje. 2/3 krytycznych tutaj jest Twoich. Ja ***e szerokiej z literowkami, i bez nicka widać, że jedna osoba. Ty niestety oszukujesz ludzi.
Bez pamięci
Bez pamięci 25.08.2019, 11:49
W związku z tym masz duży problem, aby się rozwinąć? Ktoś ci przez to skrzydła przycina? Pisz więcej.
Posterunkowy
Posterunkowy 24.08.2019, 13:47
Tylko hejtować potraficie, miernoty... Takiego bajzlu jak teraz jest w TCZ nigdy nie było. Czas szykować taczkę dla kierownictwa bo zaraz wszystko pierdyknie.
Pawełek
Pawełek 24.08.2019, 15:36
No tak najlepiej wszyscy to przecież miernoty. Panie Posterunkowy, a może jakieś małe rozpytanko... i wyjdzie jak to działali prezesi KŁ i jego następca ówcześnie panujący p'Krzysztof' pod nadzorem ostat. starosty. Było o tym głośno. A Pan taka "miernota" nie słyszał. Było tak fantastycznie, że zaraz po jego odejściu cyferki w szpitalu weszły wyłącznie w zakres ujemny. Wcześniej księgowa musiała sobie zrobić wolne bo tego już nie ogarniała. Pewnie same się wywróciły z wrażenia. Ciekawe, że tak fatalnie zrobiło się zaledwie w kilka tygodni. Następny nawiedzony, uświadomiony. Nie zarzucaj komuś, jak sam nie jesteś przecież lepszy. Dlatego taki bałagan, bajzel!
Posterunkowy
Posterunkowy 24.08.2019, 22:24
Rozpytanko? Fakty są oczywiste. Jeden i drugi prezes poszli na jeszcze lepsze i zapewne lepiej płatne stanowiska niż w TCZ. To znaczy że ktoś ich docenił i dalej za ich pracę wziął odpowiedzialność i to na wyższym poziomie. A kto za nich przyszedł ? Gość w kwiecie wieku za ktorym chodzą służby trzyliterowe? O czym ty facet rozmawiasz , do kogo porównujesz? Niech tylko ujawnią wynik finansowy za pół roku 2019 to zobaczysz jaki "cudotwórca" przyszedł :)
Pawełek
Pawełek 25.08.2019, 11:27
Z pewnością. Jak tacy lux to dlaczego od razu nie brylowali na rynku łódzkim. Był to dla nich jedynie punkcik w CV, niezbędny do objęcia obecnych stanowisk np. w Łodzi. Sam TCZ nie miał dla nich znaczenia. A o kasę faktycznie im chodziło, przecież o tym cały czas piszę. Wynik za 2018r jest istotny, bo to oni go wyrobili. Za ten będzie odp. obecny prezes.
Posterunkowy
Posterunkowy 26.08.2019, 08:48
Ależ brylowali, prezes Konrad pracował na eksponowanym kierowniczym stanowisku w szpitalu w którym obecny prezes pracował i nawet sam go podobno polecał. Wynik 2018 jest spowodowany wyceną usług z roku 2015. W bieżącym roku NFZ dosypuje grosza a to na chirurgie a to na inną specjalizację, dlatego wynik tego roku bedzie bardzo ciekawy.
pawełek
pawełek 26.08.2019, 12:21
Zapewne. Tak, tak... o tym właśnie napisałem.
Pamięci MG
Pamięci MG 25.08.2019, 12:41
Pan Krzysztof jest z Tomaszowa, dlaczego mu odmawiasz prawa rozpoczynania pracy zawodowej w rodzinnym mieście?
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego 24.08.2019, 16:33
Zależy gdzie się ucho przyłoży. To nie jest policja czy wojsko z którego trudniej odejść. Jest masa pielęgniarek pracujących poza szpitalem. Jedna z takich osób opiekowała się moim Tatą. Skoro tak, no to jednak jest praca poza TCZ. Nie każdy jest tam też tak bardzo niezadowolony, jak sugerujesz.
Pawełek
Pawełek 24.08.2019, 16:58
Sugerujesz, że wszyscy niezadowolni powinni odejść, bo jest gdzie indziej praca? No fantastycznie, postawa godna naśladowania. Ludzie patrzyli na to i pracowali dalej, choć nie wszyscy. Ale to nie oznacza, że byli z tego powodu szczęśliwi, widząc co się wtedy działo.
Pamieci MG
Pamieci MG 24.08.2019, 17:27
Jest w Tobie duzo zlej woli. Mysle, ze z powodow osobistych.
rwd
rwd 24.08.2019, 09:33
Mierny, ale wierny. Nie pierwszy i nie ostatni.
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego
Pamięci dr. Michała Grażyńskiego sanacyjnego wojewody śląskiego 24.08.2019, 16:35
Studia ukończone, doświadczenie... ale co tam.

Swoją drogą jakie doświadczenie w zarządzaniu służbą zdrowia miał Kagankiewicz przed Radomskiem? Hm?
Pawełek
Pawełek 24.08.2019, 17:20
Ma to być twój pozytywny czy negatywny bohater? Ja tego nie mogę rozszyfrować. Jak mieli tam z nim jakiś problem to też mogli o tym pisać. Nikt tego nie zabrania. W artykule mowa jest o zupełnie innej osobie i to ona jest poddana ocenie ludzi.
Pamieci MG
Pamieci MG 24.08.2019, 17:34
Ale co to kogo obchodzi jak on sobie poza Tomaszowem zycie uklada?

Brakuje specjalistow w tym trudnym obszarze, wiec na pewno z praca nie bedzie ial jeszcze dlugo problemow. Trzeba bylo sie uczyc.

Przeklenstwem chlopaka ma byc to ze jest przystojny i zakuwał. No prosze Cie...
P
P 24.08.2019, 18:13
Nie wiem czy ci się podoba i ile się uczył... Jak przeczytasz wszystko raz jeszcze to wynika, że ŹLE zarządzał. Robić powinien to ktoś inny. I nie tylko ja tak stwierdziłem. Jego życie osobiste i łódzkie mnie nie interesuje. Prościej nie umiem tego wyrazić.
Tak bylo
Tak bylo 24.08.2019, 19:04
Nie zarzadzal zle, a hejt zaczac na niego leciec jeszcze zanim rozpocza urzedowanie.
SA.
SA. 27.08.2019, 16:27
Wszystko ci się biedaku poprzestawiało
Inteligentna
Inteligentna 23.08.2019, 14:54
To jest totalna porażka. Ten chlopczyk to chodząca nic niewiedzaca , wysługująca sie inymi postać. Figurant z ukladów Kuklińskiego i tym podobnych. Można boki zrywać z tego przedszkola. On jest naprawdę kiepski-slabe zaoczne wyksztalcenie prawne bez aplikacji, zerowe wymagane umiejętmosci i doświadczenie . No i preferuje tylko równych sobie, mądrzejszych od siebie eliminuje. Brawo Ci co mu to zalatwili 🤣
.?
.? 23.08.2019, 18:18
doświadczenia nie ma?
SA.
SA. 23.08.2019, 16:00
No proszę... Już wcześniej też pisałem, że to tylko mały figurancik. Ci TCZ co nieco jednak mogą o nim powiedzieć
?
? 23.08.2019, 16:58
w zasadzie to co was to obchodzi szpital w Łodzi?

Zwyczajna zazdrość.
Pawełek
Pawełek 23.08.2019, 17:23
Wiedza to jest to co ludzie powinni poprostu wiedzieć, a nie jakaś zazdrość. Szybka ewakuacja z TCZ, bo zmienił się wodzirej z parasolką go ochraniającą. Teraz inny lub może ten sam poplecznik wysterowal p.'Krzysztofa' na stołek, by kręcił kolejne wałki i lody... dla nich też. Przecież chodzi o kasę, by jej więcej wycisnąć... To nie jest takie trudne, by to przecież zrozumieć.
T
T 24.08.2019, 00:03
Poszedł do Łodzi za byłym starostą , starosta pracuje w Łódzi
?
? 24.08.2019, 07:27
Co ma szpital do drog?
sonia
sonia 27.08.2019, 13:33
układy w obsadzaniu stołków
Jak to jest? Czy chodzi tylko o to by komuś zaszkodzić?
Jak to jest? Czy chodzi tylko o to by komuś zaszkodzić? 23.08.2019, 22:48
Pawelek nasz uswiwiadamiaczu nie wstyd Ci pisać „po prostu“ łącznie?
Do kier. od błędów jęz. a Ty (l -> ł, s -> ś)? 🤔 👍
Do kier. od błędów jęz. a Ty (l -> ł, s -> ś)? 🤔 👍 24.08.2019, 00:05
"błąd" jak wiele innych na tym forum. Ale widzę bezpośrednio "tknęło cię" mocno, jak w takiej kwestii się tylko wypowidasz... i, że ci się w ogóle chce, a przecież inni też nie są tu nieomylni... a oczka twoje, bystre tego niby nie uchwyciły? :-) Poza tym ja nikomu nie szkodzę. Zobacz ile osób się tu wypowiada o nim. Widocznie klient ewidentnie musi mieć coś za uszami, jak jest tak "uwielbiany" u nas. Blado raczej wypadł, ale pewnie b.dobrze zdajesz sobie z tego sprawę. Może poczytaj raz jeszcze inne komentarze.
Jak sadzisz?
Jak sadzisz? 24.08.2019, 07:31
1.Ja innym nie medrkuje
2. Brak polskich znakow to nie jest blad wynikajacy z nieswiadomosci jak "po prostu" pisane lacznie.

Nie masz tak podstawowych kwalifikacji, a wyrzucasz facetowi po studiach, wczesniej zarzadzajacemu i juz jednym szpotalem, ze wybrano go na analgiczne stanowisko.

Zwykla zazdrosc prostakow.
SA.
SA. 24.08.2019, 11:35
Stylistyka pisania to u ciebie porażka. A i świadomość chyba niewielka w tym temacie widzę. Słabe te twoje uwagi, skup się bardziej na treści i polskich literkach. Nie mędrkujesz, a ludziom od prostaków ubliżasz - oj nie ładnie. Znaczy w bliskiej komitywie z naszym wybranym dyrektorem i nerwy puszczają.
Jak sadzisz?
Jak sadzisz? 24.08.2019, 15:39
na żywo go nie widziałem
maniek
maniek 24.08.2019, 09:52
A może urodził się w jakimś wypasionym domu z czasów komunistycznych? Sprawdź to - przecież tak lubisz gmerać ludziom w życiorysach. A nie, on jest związany z PiSem - to nie będziesz wnikał.
?
? 24.08.2019, 12:01
Dokładnie, dopóki dziala na rzecz systemu równościowego, nie jestem zainteresowany. Każdy kto choć trochę
działa na rzecz tego w co wierzy, ma to już przepracowane. Po Piotrowiczu.

Później trzeba było to wyciagać :) Właśnie teraz, by był impuls i brak czasu na zastanowienie. A nie na poczatku kadencji, gdy ludziom już to zdążyło spowszednieć.
Skazywał? To skazywał. Teraz jest siepaczem u nas. Tyle.

Ale dobrze, że nawiazujesz.
Co tam myślisz o Emilii? I jej skrusze? Wór tłuszczu nagle zmienia strony.
Powód? Mąż ją zdradza :))

Ludzie do kupienia za 5 zł, do odwrócenia nawet nie groźbą, szantażem, czy bezpośrednim atakowaniem - jak wy robiliście przez 8 lat, kiedy ABW wjeżdzałą na chatę za satryczną stronę, kiedy pacyfikowano redakcje, kiedy przy śmietniku ustaloano kto będzie naczelnym najpoczytniejszego dziennika (Fakt wtedy takim był), w Rzeczpospolitej Staniszewski wygrał wszystkie procesy o zwolnienie z ptacy. Wobec waszych tego nie trzeba robić. Za pińć złotych się puściła. Klik wrrr?
No na to wychodzi.

Una tera obnażyła system nienawistników, którzy pokazali, że wielu w togach to zwyczajne szumowiny. Który z tych zarzutów wobec tych niby hejtowanych sędziów jest nieprawdziwy? Co?

To może jest tak że „heterzy” tak jak dawniej hakerzy? Działają na rzecz wolnej kultury i patrząc globalnie to służą społeczeńśtwu. Co? Jak to jest?

Rozbijali jakieś małżeństwa? Zmuszali do aborcji? Czy ujawnili to tylko?

Jaki to jest *** zawód zaufania społecznego skoro robi sie takie rzeczy?
?
? 23.08.2019, 17:34
na jakich zasadach chciałbyś obsadzać takie stanowiska?
?
? 24.08.2019, 07:33
I zero odpowiedzi przez caly dzien. Ale do zohydzania ludzi tylkodlatego, ze sa wyksztalceni i mlodzi to jak ochoczo.
SA.
SA. 24.08.2019, 11:48
Ja ci odpowiem. Zdecydowanie bez poplecznictwa i choćby z odrobiną doświadczenia i wiedzy na temat, w którym ma się pretendent obracać, plus wykształcenie. Nasz 'mistrz' niestety jak większość o tym tu wie, był niekompetentny, czego dał wyraz szefując w tomaszowskim szpitalu. Zwykli ludzie tam pracujący, a także personel medyczny sami się o tym przekonali. Wystarczy zebrać krótką opinię. A ty chyba jednak udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Samym głaskaniem nie zrobisz z niego super idola.
?
? 24.08.2019, 15:41
no nie wiem, na razie są tylko typowe dla takich tekstów na NT jęki, takżę ja w ogóle nie widzę sprawy.

Facet został dyrektorem łódzkiego szpitala i tyle. Za 10 lat też będzie się śledzić jego zawodowe losy? To już trąca o nękanie.
SA.
SA. 24.08.2019, 19:12
Teraz ci z Łodzi będą śledzić, jak będzie tak samo zarządzał jak w TCZ w Tomaszowie. I oni wystawią mu odpowiednią laurkę.
@SA.
@SA. 24.08.2019, 19:49
nie przesadzaj
ZochaKrzysia
ZochaKrzysia 23.08.2019, 14:18
Tak jest zbudowana Polska. Na układach. Niestety.
Ka
Ka 24.08.2019, 01:29
Coś o tym wiesz??? Pani była wiceprezydent Tomaszowa. Pozdrawiam. Same układy to nie wszystko,
A za rok najprawdopodobjiej bez wiz do USA... Tez Trump mial byc przekelnstwem…
A za rok najprawdopodobjiej bez wiz do USA... Tez Trump mial byc przekelnstwem a jest super. (Pamieci MG) 24.08.2019, 17:50
W Gdansku lepiej? Dzieciaka splodzil zastpczyni, zona chichotala na pogrzebie, od lat bedac z nim jedynie na papierze dla ludu.

A tu co? Dziewczyna wyksztalcona energiczna...
To jest niestety tak, ze te na nauczycielki trzeba niemal za wsiarz wyviagac Trzeba byc agresywnym i brutalnym. Dziadzio jakos bylby lepszy, co by hamletyzowal, w nieskonczonosc dyskitowal. To ka byc szwadron. Decyzja - realozacja.
Ja przynajmnien taka wladze, w nieprzrwidywalnuch czasach chcialbym miec. Czasem popelniajaca bledy, ale albo wte albo wefte
.
. 24.08.2019, 18:27
co to ?
@ZochaKrzysia
@ZochaKrzysia 23.08.2019, 22:56
Nie przesadzaj. Mniej spij, wiecej pracuj, tez cos osiagniesz, ze w szkole Ci nie szlo to nie znaczy, ze w doroslym zyciu nie mozesz sid czegos nauczyc i wrocic do cywilizacji. Wylacz na chwile TVN, wycisz sie, przezegnaj, moze jakas ksiazke otworz?

Co ty wlasciwie ronbisz wieczorami? Dzis widzialem Cie w Dino jak bylas z mezem i braliscie tylko dwie Tatry i wafelki "Góralki" :( A nawet jesli nie zapezy Ci juz na walsnym zyciu, to pomysl o dzieciach.

Mniej pomstuj ludziom, sam zacznij cos ze siba robic. Zacznij mozeod zwyklego spaceru.

Rzad Ci podaje reke tym 500+, ale to nie jest na piwo.
f
f 23.08.2019, 14:24
No kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wcześniej kierunkowe studia, rzeczywiście nie może zarządzać innym szpitalem. Kocmołuchu ty.
Krzysiek, nie znamy się, ale pozowolę sobie tak się do Ciebie zwróćić.…
Krzysiek, nie znamy się, ale pozowolę sobie tak się do Ciebie zwróćić. Trzymaj się! Gratuluje i powodzenia! 23.08.2019, 09:24
Gość skazany na hejt. Młofy, dobrze wyglada. kobiety robią się na jego widok mokre, a przynajmniej czują dreszczyk podniecenia do tego zna się na rzeczy.

To zawsze kłuło nieudaczników.
gość
gość 23.08.2019, 11:32
Na temat jakich ty kobiet mówisz... ???
Kolek
Kolek 23.08.2019, 13:58
no jak to jakich Zosi Samosi i Czarnej mambie :)
Pawełek
Pawełek 23.08.2019, 08:37
Buahhhaaaa... to 'coś'. Zarządzać...? Z grzeczności pozostawię bez komentarza.
Kryśka Maryśka
Kryśka Maryśka 23.08.2019, 07:09
Szybko trzeba przeprowadzić ewakuacje chorych bo to nie wroży nic dobrego. A może Zosieńka na siostre oddziałową ? ? ! Niech to dziecko popracuje fizycznie w swoim zyciu bo od tych stanowisk a tak za młodym wieku to jej sie w d.....poprzewracało. Partnerowi rownież. Żalllllllll........
e
e 23.08.2019, 10:50
na pewno brzydka jesteś i po prostu zazdrościsz
Normals
Normals 23.08.2019, 01:39
Wszystkie takie mądre do komentowania, ale odważnych do stawania w konkursach to nie ma. Zazdrośniki i nieudaczniki...Brawo Krzysztof!
Masz racje Normals
Masz racje Normals 23.08.2019, 23:02
Tomaszow jest po prostu miastem slabo wyksztalcinyvh ludzi, natomiast do ocen innych podczas narzekania na przystanach kazdy sie pcha. Nie ma co sie tym przejmowac. W Tomaszowie postawil szpital na nogi i to sie tyko liczy. Ja zycze temu chlopakowi i jego pieknej narzeczonej jak najlepiej. Krzywdy nikomu nie zrobili.
gość
gość 24.08.2019, 12:34
Szpital postawili? Chyba na głowie. Człowieku z jakiej ty się choinki zerwałaś. W jakimś matrixie cały chyba żyjesz, a rzeczywistość gdzieś ci już dawno uciekła. Ludzie są pamiętliwi, ze szpitala też. Zawiść, zazdrość itp. nie mają tu nic z tym wspólnego.
Nie zgadzam se z Toba gość Dzisiaj, 12:34
Nie zgadzam se z Toba gość Dzisiaj, 12:34 24.08.2019, 19:01
.
666 Zocha
666 Zocha 24.08.2019, 07:36
A skąd Ty wiesz czy nie zrobili ???? On to mi lata lecz ta niunia tyle ile ona ludzi skrzywdziła w mieście to szok !!! I jeszcze tym swoim ckliwym głosikiem - dzień dobry do ludzi których szmaciła. Słów by brakło żeby opisać tę panieneczkę. Z piekła raczej nie wyjdzie.
?
? 24.08.2019, 18:59
A konkretnie jak skrzywdzila?
Poinformowany
Poinformowany 23.08.2019, 12:57
To nie konkursy tylko ustawki polityczne decydują o takich czynnościach.
:(
:( 23.08.2019, 23:06
Ale jakich czynnosciach? Czynnosci moze podejmowac jakas sluzba mundurowa.
Chcialbys pewnie byc szefem szefow, a zdania bez bledu frazeologicznego nie potrafisz napisac. Wstyd dziadu.
  :-))
:-)) 23.08.2019, 01:23
No to faktycznie wybór jak trzeba. Teraz w Łodzi będą się bujać z prawdziwym i wszechstronnie wykształconym "fachowcem" w branży :-)) Zdrówka życzę.
Polska ma prawo byc sprawnym i rzutkim Panstwem. Orzel z godla to drapeżnik
Polska ma prawo byc sprawnym i rzutkim Panstwem. Orzel z godla to drapeżnik 24.08.2019, 07:39
Nie chcesz niemkorzystwsz. Plafisz bedziesz lbo Panstwo Pilskoewyciagnie Ci te pinc zlotych z gardla. Dla zasady.

Wyp.ie.przac do UK leczyc sie ziolami, bo do lekarza strach ze wzgledu na koszty isc.
A do Niemoec lepiej nie jedz, bo tam egzekujca podatkowa srupuatna i bardziej efektywna niz w Posce. Ale w Kraju tez uszczlniamy.
romek co ma domek
romek co ma domek 24.08.2019, 09:54
Czemu innym zabronisz wyjeżdżać do UK jak sam tam pracowałeś?
@romek
@romek 24.08.2019, 18:55
Ani zabraniam, ani polecam. Ale leczyc pownno sie tam gdzie sie placi podatki
MARIO
MARIO 23.08.2019, 00:22
W naszym szpitalu 3 miliony starty, 90 tysięcy nagrody, bałagan i nieudany remont urologii. Wydane 200 tysięcy na blok który nie powstał. A tu wygrwya niby konkurs. Kpina.
@Mario
@Mario 24.08.2019, 18:57
Nie jest tak dokladnie jak napisales a i robpta zostala wyliczona na dluzej i jest kontnuowana. Prosze, nie wprowadzaj ludzi w blad.
Łodzianin
Łodzianin 22.08.2019, 23:34
Oj widzę ze żal Wam dupę ściska. Żałosne miernoty
gość
gość 23.08.2019, 11:35
Raczej ściskaj swoją... bo nigdy nic nie wiadomo.
przewodniczący ekipy
przewodniczący ekipy 23.08.2019, 00:10
nie dosc ze miernoty, to jeszcze bez matury :-)
Kaganek
Kaganek 22.08.2019, 23:08
No to dr Słomka będzie prawdopodobnie dyrektorem ds. medycznych. Nie będzie musiał dojeżdżać.
Obs
Obs 23.08.2019, 08:29
W końcu wszystko zrozumiałem...to ta dziura Tomaszów jest centrum decyzyjnym w całym województwie...to tu zapadają wszystkie decyzje. Czyta się te Wasze komentarze i od razu przypomina się stwierdzenie Lema- "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"...ja bym dodał...i zakompleksionych zawistników
gość
gość 22.08.2019, 23:19
Na 100% tak, a nie inaczej. Znów swoja klika w jednym zespole. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. To jest jakaś paranoja.
wyrocznia
wyrocznia 22.08.2019, 23:34
na 100 % to kazdy z nas umrze, reszta jest niepewna
👍👍👍👍👍👍
👍👍👍👍👍👍 22.08.2019, 23:03
..
Oto
Oto 22.08.2019, 22:59
A Tomaszow niech żałuje. Wszyscy uciekaja z tego miasteczka...
SA.
SA. 22.08.2019, 23:16
... ale czego tu żałować, tej marionetki i niekompetencji, którą reprezentował w TCZ pod przykrywką byłego starosty MK. Poza tym, że razem za rączkę wszędzie się przechadzali, to raczej nic pozytywnego nie wniósł. No chyba, że odpowiednie premie od swojego zwierzchnika "od rączki" można uznać za sukces - to wtedy się zgodzę. Lecz dla obywatela to raczej było znaczne uszczuplenie dla budżetu starostwa (oczywiście nieuzasadnienione)
Q
Q 23.08.2019, 10:53
no nie, bo to w szpitalu to powinno być indywiduum realizujące autorskie projekty, napisane w poincie w dwa wieczory.
gość
gość 23.08.2019, 11:39
no to pierwszy lepszy gość z łapanki... nie mający o niczym pojęcia. (zrób tylko malutkie rozeznanie w TCZ to załapiesz o co chodzi)
e
e 23.08.2019, 10:50
bzdury

Pozostałe