PiS-bus zajechał do Tomaszowa

  • 27.08.2019, 16:10 (aktualizacja 27.08.2019, 17:33)
  • Joanna Sztymelska
PiS-bus  zajechał do Tomaszowa
W poniedziałek, 26 sierpnia 2019 roku, na prawie półtora miesiąca przez wyborami do Sejmu i Senatu, które odbędą się 13 października 2019 roku, do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechał PiSbus.

Na placu Kościuszki z mieszkańcami naszego miasta spotkało się troje kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości: Antoni Macierewicz, numer 1 na liście okręgu 10, w skład którego wchodzi powiat tomaszowski, Ewa Wendrowska - radna Sejmiku Województwa Łódzkiego i kandydat nr 8 na liście oraz Martyna Wojciechowska - radna Rady Powiatu Tomaszowskiego, kandydat nr 13.

- Drodzy Państwo, dzisiaj przez Tomaszów Mazowiecki przejeżdżał PiSbus, czyli samochód, który reklamuje program Prawa i Sprawiedliwości jak i też pokazuje to wszystko, co będzie udziałem tego rządu, miejmy nadzieję , w kolejnych miesiącach i kolejnych latach. Był to również moment do zaprezentowania tych kandydatów, którzy startują  z terenu powiatu tomaszowskiego. Osobą główną, która otwiera liste Prawa i Sprawiedliwości okręgu 10, który zawiera powiat tomaszowski, jest pan minister Antoni Macierewicz. Wśród tych osób, które będą ubiegały się o mandat posła Prawa i Sprawiedliwości, mamy panią Martynę Wojciechowską i panią Ewę Wendrowską. Reprezentują nasz powiat i jestem przekonany, że mieszkańcy będą starali się aktywnie uczestniczyć w tej kampanii, tak, żeby Prawo  Sprawiedliwość mogło przez kolejne cztery lata rządzić naszym krajem, realizować program, który dotyka w znaczący sposób również tego wszystkiego, co będzie działo się na terenie naszego powiatu. Zapraszam do uczestnictwa w wyborach i do głosowania na  Prawo i Sprawiedliwość - powiedział Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Przez 4 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, podejmowaliśmy różne ważne tematy, ważne dla Polaków. Tematy społęczne, ale również dotyczace złużby zdrowia. Będąc radną Rady Powiatu przez 12 lat a teraz sejmiku województwa łódzkiego, podejmowałam i podejmuję te tematy, W najbliższej kadencji mamy okazję polepszyć stan służby zdrowia, a przez to życie i zdrowie wszystkich Polaków. Chciałabym powiedzieć o kilku sprawach, które już się dzieją. Jeśli chodzi o operację zaćmy, czy stawów kolanowych i biodrowych, to koeljki, jeszcze kilka lat temu bardzo długie, w tej chwili skróciły się do miesiąca a czasem kilku tygodni. Mamy kilka wspaniałych programów, które są wprowadzone na terenie całej Polski ale również na terenie wojewóztwa łódzkiego. Na przykład mamy bezpłatne optarunki przy takim schorzeniu, jakim jest pęcherzowe oddzielenie naskórka. W wojewóztwie łódzkim wprowadzilismy program leczenia bezpłodności, dla małżeństw, któe się z tym problemem borykają. Chciałabym też wspomnieć o rodzinie. mamy duży nacisk medialny, że rodzina to nie mężczyzna, kobieta i dzieci ale że można to rozwinąć na pary jednopłciowe. Jeśli chcemy, by Polska się rozwijała musimy postawić na rodzinę - mówi Ewa Wendrowska. 


 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PiS Wyborca PiS
PiS Wyborca PiS 19.09.2019, 12:04
Niestety E.Wendrowska (8) z Solidarnej Polski będzie problemem dla naszej kandydatki z PIS. Widać to człowiek prezydenta i sporo wpływowych ludzi z TM zagłosuje za nią, byleby nie dać szansy MARTYNIE WOJCIECHOWSKIEJ nr 13. Jej wygrana nie w smak będzie w/w osobom. Elektorat PIS musi jeszcze mocniej zewrzeć swoje szeregi.
ze Smardzewic
ze Smardzewic 06.09.2019, 08:02
marszałek Ziemba gwarantuje rozwój Tomaszowa, to dobry głos dla mieszkańców Tomaszowa
PIS  Wyborca
PIS Wyborca 29.08.2019, 17:46
Martyna WOJCIECHOWSKA (poz.13), Kandydatka z partii PIS, powiat tomaszowski, (m.Tomaszów Maz.) Głosujcie wyborcy na nią.
Ajdejano
Ajdejano 28.08.2019, 21:16
Szanowny Adminie: chcesz mnie wymiksować z tego Twojego portalu - nie ma sprawy!!! Nie jest to jakiś nadzwyczajny portal. Zwłaszcza, że śledzisz wpisy nawet wtedy, kiedy wpisowcze dopiero się wpisują. D N O !!!

PS. Wiem, że to przeczytasz i, oczywiście wrzucisz do ścieku. Jednak - to nie mój ból.
Doktor Alban
Doktor Alban 28.08.2019, 21:58
Diagnoza: paranoja
Recepta: odpocząć od Internetu
Bez komentarza
Bez komentarza 28.08.2019, 20:54
80 % przebywających w więzieniach głosowało w ostatnich wyborach na PO...
Pawełek
Pawełek 28.08.2019, 20:02
Nie chcecie głosować to nie głosować. Przymusu nie ma. Proszę odnaleźć swoją opcję i ją wspierać z całego serca, polityczną lub nie. Płacze nic nie dadzą. 13.10 już wkrótce. Społeczeństwo RP zadecyduje i pewnie będzie zdziwienie. Wybiorą PIS ponownie, gdyż robią oni coś dla nich. No niestety nie będzie inaczej.
Trochę spokojniej
Trochę spokojniej 28.08.2019, 20:13
mimo, że będę głosował na PiS, to jeszcze bym się nie podniecał zwycięstwem. 50% do wyborów nie chodzi, w sondażach nie uczestniczy, na dobrą sprawę nic o nich nie wiadomo. Byłoby oczywiście bardzo dobrze, ale to nie jest pewne. Trzeba pracować, przekonywać ludzi. Mi w ciągu 7-8 miesięcy udało się zaledwie 4 osoby przekonać. Tzn no zadeklarowały, dostrzegajać zagrozęnie liberalną cofką, która pochłonie już ostatnie dotacje unijne, a to jest nasza szansa raz na 300 lat. Od kiedy sami najeżdżaliśmy sąsiednie państwa. Dzisiaj to są pieniądze i trzeba je wyszarpywać jak najwięcej.
Pawełek
Pawełek 28.08.2019, 20:37
W tych wyborach frekwencja 50% lekko pęknie. Ludzie dostrzegają co się dzieje. Mają porównanie. Część ludzi nie przyznaje się do PIS, ale i tak popiera, głosuje na nich. Pofarbowani i wszechwiedzący już byli u władzy. Ludzie chcą spróbować czegoś innego, tym bardziej, że widzą iż coś im się chce zrobić.
TS
TS 28.08.2019, 20:40
oby
TS
TS 29.08.2019, 22:40
I o ile - zwroccie uwage - sam Kaczynski, przestrzega przed hurraoptymizmem i raczej od tych ich dzialaczy nie slyszymy takiej pewnosci, o tyle pseudodziennikarze, funkcjonariusze w TVNie kieruja rozmowy w ten sposob, ze PiS na pewno wygra. Chca po prostu niezzangazowanym wybrcom PiSu dac do zrozumienia, ze nie trzeba isc na wybory. Jednoczesnie kobolizuja swoich - ze niby to noewiadomo jakie zagrozene jest.
W TVP mniej sie mowi o wygranej PiSu niz u postomunostow.
Zwrocce uwage.

Nic nie jest pewnego, co pokazywalo wiekszosc kampanii wyborczych w Polsce
Pawełek
Pawełek 29.08.2019, 23:56
Zwarty elektorat PIS-u z pewnością stawi się do urn wyborczych jak w (wyb.parlament.). Wspaniale byłoby pozyskać tych niezdecydowanych. Ale ich ciężko jest wyłuskać przy tak negatywnej nagonce twardogłowych, przyspawanych kiedyś do stołków i ich Tv. Choć coraz częściej widzę, że ludzie (ci zwykli na dole) dostrzegają ich pozytywne rządy, że coś się dzieje dla nich. Problem w tym, żeby oni też chcieli ten krzyżyk postawić przy odpowiedniej liście wyborczej. Część tych ludzi nigdy nie była na żadnych wyborach, w lokalu przy urnie. Trzeba tłumaczyć, że ich głos - każdy jest niezbędny... i b.ważny. Myślę, że ten panujący optymizm oraz wiara wśród wyborców PIS-u pozwolą Nam i tym razem wygrać.
Kocham PIS
Kocham PIS 28.08.2019, 18:28
No,no! Prawdziwi polacy !!! A Antek jak bóstwo wcielone.U osobienie erudycji,elokwencji....prawdziwy mąż stanu.Myślę że oni wszyscy będą kiedyś wyniesieni na ołtarze.
adam
adam 28.08.2019, 18:03
10% na macierewicza?ludzie was calkiem wali...
Zniesmaczona
Zniesmaczona 28.08.2019, 16:11
Szkoda, że nie ma zdjęcia jakie było audytorium na tym spotkaniu.
kij w mrowisko
kij w mrowisko 28.08.2019, 16:18
UBywateli RP nie było. Tęczowych odchyleńców także.
Robol
Robol 28.08.2019, 17:58
Hej,ja mam pomysł ! Tych co myślą i postępują inaczej niż my (światli,tolerancyjni,głeboko katoliccy) przecież tacy jesteśmy.....tych innych zamknijmy w gettach.Nie może być miejsc dla tych co myślą i postępują wbrew przyjętym stereotypom.Liczy się tylko to co nakazuje PISOKATOLICYZM.
Patologia.
Patologia. 28.08.2019, 17:22
Co nie którzy gdy by mogli,to by zgłosili do prokuratury że na niebie świeci tęcza i kazali by ją usunąć w imie prawa i spra....ści.
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 28.08.2019, 14:10
PIS nie jest moją bajką,ale na obecna chwile tylko i wyłącznie oni!!!!!
Niepisior
Niepisior 28.08.2019, 21:50
Do wyborcy prawicy nie jest , ale jest i to widać słychać i czuć pisiorku. Nie zakłamuj rzeczywistości i miej odwagę przyznac się do tego. Za pincet+ przecież podzięka się należy , a że potem twoje dzieci i wnuki spłacać to będą to już nie twój , ale ich problem - nieprawdaż !
adam
adam 28.08.2019, 18:05
i dzieki takim tekstom ze 8 lat bedziesz chodzil w gumowcach po polach i szukał ziemniakow
Masz racje
Masz racje 28.08.2019, 19:34
Bo bedzie sibie prowadzil ekologiczne gospodarstwo rolne jak ten byly chlopak Wieniawy Baron z Afromental.

Do tego kaczki, gesi itd. Ludziena wisach dozywaja 90-100 lat.

Nie ma nic zlego w naturalnym polskim jedzeniu.
zdradziecka morda.
zdradziecka morda. 28.08.2019, 10:29
A oni to się wzajemnie mnie trolują ? Ziobro im pokazał jak się wycina wewnętrzną konkurencję......chyba trochę im słoma wystaje.
Wyborca PIS
Wyborca PIS 28.08.2019, 09:04
Kandydatka PIS-u - z partii - z terenu powiatu tomaszowskiego (m.Tomaszów Maz.) jest tylko jedna MARTYNA WOJCIECHOWSKA poz. 13... Pozostali są spoza terenu naszego miasta lub od koalicjanta PIS (Zjed.Prawica, Solidar.Polska). Jeżeli chcemy mieć SWOJEGO, mocnego, MŁODEGO kandydata dbającego o nasze MIASTO i interesy, tylko ona daje taką gwarancję. Reszta jest oczywiście na liście, ale będzie dbać wyłącznie o swój rejon (m.zamieszkania - skąd pochodzi) lub interesy partii koalicyjnej. Ludzie o tym mogą niestety nie wiedzieć, dlatego sprostowanie.
MARTYNA WOJCIECHOWSKA jedyną kandydatką z PIS z TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO - poz. 13.
nie zagłosuję na E.W.
nie zagłosuję na E.W. 28.08.2019, 10:29
Taaa! Bęďą dbać o swój rejon zamieszkania... Wędrowscy mieszkają w Białobrzegach i jakoś to się nie przekłada na rozwój tej dzielnicy. Wystarczy spojrzeć na nawierzchnie białobrzeskich ulic. A przecież Wędrowski był wiele lat wiceprezydentem miasta. Ale skoro ws,ystkie siły kieruje się na działalność w kościółkowych Studniach Jakuba..
bb
bb 28.08.2019, 11:35
Ośrodek kultury macie chyba największy z dzielnicowych w Tomaszowie. Cmentarz uporządkowany aż miło. O stan dróg zapytaj Niemców z Biała Góra Quarzwerke Gruppe, bo to oni niszczą drogi w Tomaszowie, kosząc jedynie pieniądz z wywożenia kwarcu o najwyższej w Europie jakości.

Złotówki do napraw ulic się nie dorzucają. Nawet do sprzątania tego piachu.
nie zagłosuję na E.W.
nie zagłosuję na E.W. 28.08.2019, 11:59
Tym gorzej dla nieudolnych włodarzy miasta i powiatu. Szwaby pogrywają z polaczkami, bo ci im na to pozwalają. Przed niemiaszkami też nie odczuwałem wygody w poruszaniu się drogami białobrzeskich ulic.
bb
bb 28.08.2019, 12:23
do gadania jako „polaczka” to miałaś do chwili kiedy to było polskie. Państowa Biała Góra dawała radę z RENTOWNĄ produkcją na tyle, że utrzymywała własne osiedle mieszkaniowe.

Szwabny ścieły cały socjał, dziś już nawet łaskę robią, że etat dadzą wykwalifikowanym pracownikom do obsługi sprzętu, który przenosi tony.

Od czasu prywatyzacji to wszyscy jakimiś gwałtownymi restrykcjami możemy im skoczyć. Zatrudniają trochę ludzi to raz, drogi są publiczne więc i oni mogą nimi jeździć to dwa.

Pozostają tylko prośby, działania wpływajace na wizerunek firmy w Europie (choćby wyrazistym reportażem na You Tube), i jeśli będzie jakaś odpowiedź z Niemiec, to negocjacje.

Władze miasta wpłyneły na nazwę całej Galerii Handlowej, to może uda się uzyskać jakieś pieniądze na naprwy szkód jakich w mieście dokonuje Biała Góra.

Mozolna, mało widoczna robota biurowych mrówek.

Gdyby to była nadal państowa kopalnia, to kasa na oczyszczanie miasta, czy nawet parę groszy na bieżace remonty dróg po ktorych najczęściej jeżdżą obsługujace ich ciezarówki, to byłaby jedno spotkanie władz miasta z władzą przedsiebiorstwa.

No ale kto sprywatyzował? PO. Środowiska dziś forsujące tę partie.

To tak zwykle było. Lepiej będzie dla wszystkich jeśli będzie prywatne.
Czaro
Czaro 29.08.2019, 22:39
To nie jedyna kopalnia w okolicy a firm transportowych w powiecie malutko. Mimo to zapewne dziury robia te autka z BG.
melo
melo 27.08.2019, 22:44
32 stopnie a oni w garniturach...! Nie gorąco im??
f
f 28.08.2019, 11:36
gdyby wystąpili bez, było by narzekanie, że „nie szanują ludzi”
gorszy sort.
gorszy sort. 28.08.2019, 14:57
Ha,ha !!!! A szanują ? Manipulują nam jak TVP INFO i telewizja Ostankino w Rosji.
lepszy sort
lepszy sort 28.08.2019, 16:14
Łżesz, neoszmalcowniku.
Piuro z kałamaża
Piuro z kałamaża 27.08.2019, 22:36
70+ chce do decydować o dzisiejszym świecie. On nawet nie ma pojęcia, że pieluch tetrowych się już nie używa. A zamiast książek są audioboki.
Pan PESEL
Pan PESEL 27.08.2019, 22:43
Masz rację! Precz ze sta***i pokroju Śledzińskiej - Katarasińskiej! Precz z lamusami pokroju Millera!
Krzychu
Krzychu 27.08.2019, 19:37
Mercedesem jeżdżą? Wstyd!
adam
adam 28.08.2019, 18:08
jak jest macierewicz to dlaczego nie przylecial polsko-ukrainskim smigłowcem?
Róra Ałtosana
Róra Ałtosana 27.08.2019, 21:56
Powinni przyjechać Autosanem, którego Antonio podniósł z kolan :-))
.
. 27.08.2019, 20:53
Jak powstancy warszawscy
varan
varan 27.08.2019, 18:23
Mnie cholernie wkurza, że ktoś w roku 2018 startował na radnego, a po roku stwierdza że już mu się ta fucha znudziła i teraz chce zostać posłem. To nic innego jak pokazanie środkowego palca ludziom, którzy rok temu na tę osobę głosowali. A żeby było ciekawiej, po pokazaniu środkowego palca, do tych samych osób zwracają się o ponowne głosy. Najgorsze jest jednak to, że ciemny motłoch jak gdyby nigdy nic, na takie ludzkie zera (z PIS, PO, PSL czy SLD) ponownie głosuje :o
Jeśli sami nie potrafią zachować się przyzwoicie, to trzeba wprowadzić ustawę zabraniającą startu w wyborach przed wygaśnięciem obecnie obowiązującego mandatu.
Posterunkowy
Posterunkowy 28.08.2019, 08:27
Sztandarowym przykładem takiego kandydowania co chwila jest pan Grzegorz Wojciechowski. To jest robienie w bambuko wyborcy. Za krotka ławka PiS? Nie głosować na skoczka.
Pawełek
Pawełek 27.08.2019, 20:54
Varan ogłoś się samozwańczym królem jak żadna opcja ci nie odpowiada. Nie roń łez tylko po wyborach, że jest coś nie tak lub nie po twojej myśli.
Dość już mam tego plastiku
Dość już mam tego plastiku 27.08.2019, 18:19
Wyglądają jak zwykli prawdziwi Polacy. Mali, duzi, okrągli i szpakowaci. Wreszcie coś naturalnego.
adam
adam 28.08.2019, 18:11
tu sie zgadzam,szczegolnie ten przy mikrofonie to wzor,,zwykłego prawdziwego Polaka,,ale mnie do tego czegos prosze nie porownywac,mam inne wzorce Polakow, ktorym ci na zdjeciu nawet do piet nie siegaja
t
t 27.08.2019, 17:45
"... liste Prawa i Sprawiedliwości okręgu 10, który zawiera powiat tomaszowski, jest pan minister Antoni Macierewicz."
A jakiego ministerstwa jest ten minister Antoni.
hahaha
hahaha 27.08.2019, 19:28
Chyba psychiatrycznego , ale szpitala i nie minister tylko pacjent 😂😂😂
Plus milion
Plus milion 27.08.2019, 17:39
Panie Wegrzynowski. Proszę nie mamić LUDZI. Wstyd.
Nie dla pis
Nie dla pis 27.08.2019, 16:52
No nie pisbus , ale raczej trollejbus , z antkiem który nic dla naszego miasta nie zrobił , a przyjeżdza tylko wtedy gdy kampania przedwyborcza rusa , aby głosików moherowychprzybyło. Nikt logicznie i trzeźwo myślący na tego świrowatego starca głosować nie będzie , no ale mohery.....
mordo ty moja
mordo ty moja 27.08.2019, 22:47
Ty byś zagłosował na Trynkiewicza...
Nie dla pis
Nie dla pis 28.08.2019, 08:18
Do mordo ty... Czyżby to był twój idol że go tak lansujesz? Wiesz ja nie popieram pedofilii tak jak ta twoja pisowska partyja , która nic nie robi aby upublicznić i ukarać księży pedofili , a widzę że tobie mordo bardzo się i to i on podoba.
waran z komodą
waran z komodą 28.08.2019, 16:16
Powściągnij emocje, synu księdza i zakonnicy.
Pawełek
Pawełek 28.08.2019, 10:52
Ty jesteś poszkodowany przez tą pedofilię, czy tylko chwytasz się tematów medialnych? NIKT nie popiera przestępstw pedofilskich i innych też. Ale jeszcze jest temat LGBT, trollowania itp. Pociągnij, jeszcze te jak ci się nudzi. Widzę, że masz nutkę do pisania o tym.

Pozostałe