Anita Sowińska - jedynka na liście Zjednoczonej Lewicy

  • 29.08.2019, 20:38
  • Joanna Sztymelska
Anita Sowińska - jedynka na liście Zjednoczonej Lewicy
W całej Polsce trwa zbieranie podpisów przed najbliższymi wyborami do Sejmu i Senatu, które odbędą się 13 października 2019 roku.

Anita Sowińska jest kandydatką na posła Zjednoczonej Lewicy, jedynką na liście okręgu piotrkowskiego. Już kilka razy odwiedzała nasze miasto i na placu Kościuszki rozmawiała z mieszkańcami o miejscowych problemach. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 - W ubiegłą sobotę ogłosiliśmy program. Wspólny program trzech partii, które weszły razem do koalicji, czyli "Wiosny", "Razem" i Sojusz Lewicy Demokratycznej. Program powstał w wyniku negocjacji, w wyniku kompromisów i jest kompleksowy. Jako jedyny chyba porusza tak ważne aspekty z naszego życia, jak: ochrona zdrowia, emerytury, godne płace zarówno w przedsiębiorstwach jak i w budżetówce, a także ekologię, która jest bardzo ważna dla przyszłości Polski i rodzinę. Zachęcam Państwa, abyście zapoznali się z tym programem. My na pewno w trakcie kampanii będziemy rozdawać ten program i będziemy o nim rozmawiać  - powiedziała o naszym mieście i jego mieszkańcach.  
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arek
Arek 02.09.2019, 10:02
Pani Sowińska robi na mnie wrażenie.
Głosuję w tym roku na lewicę!
m&m
m&m 02.09.2019, 20:09
Chyba całe towarzystwo że zdjęcia juz sie tu wypowiedzialo. A ten argument o młodych ludziach? Chyba trochę zbyt młodych. Sam miałem tyle lat i z perspektywy czasu... Nie chodzi, że głupki czy coś. Pewne mają dobre oceny i perspektywy. Ale w tym wieku co można wiedzieć o życiu, skoro się dopiero wtedy zbiera doświadczenie? Można wygrać 10 olimpiad i sie zglaszac do wolontariacie, ale do rządzenia, to chyba za wcześnie. Wiec z czego tu sie ciedzyc, ze dzieci podpisy zbieraja?
Ajdejano
Ajdejano 01.09.2019, 14:00
Do "Kasia" poniżej. Tym wpisem wzruszyłem się do łez. Jak już otarłem łzy, to teraz napiszę tak: ta niby "partia", to zielone towarzystwo-lewactwo wzajemnej adoracji, nadające się tylko do piaskownicy. Żeby tylko po wyborach nie porzucili w tej piaskownicy swoich zabawek.

Mój wredny dodatek: ten "tłum" na zdjęciu powyżej - powala.
Kasia
Kasia 01.09.2019, 10:53
W końcu partia, dla której będzie chciało wyjść się z domu i iść zagłosować. Brawo Pani Anito i brawo młodzież!
Majka
Majka 31.08.2019, 22:20
Brawo Lewica doczekaliśmy się w końcu czasów , że mamy na kogo głosować . Ludzi młodych , wykształconych , a nie ciemnotę .
Pani Anita to idealna kandydatka , która zna współczesne problemy i nie boi się z nimi walczyć .Popieram w 100%
m&m
m&m 01.09.2019, 08:50
Ciemnota to głosuje na nich właśnie. Biedroń ruszył z pompą i hasłami o nowej jakości. A jak kończy? Liczy się ino stołek i w D... ma obietnice sprzed paru tygodni. Działacze odchodzą i komentują, że patologia a decyzje w partii podejmuje sobie sam lub że swoim kochasiem w sypialni. Toz to czysty faszyzm. Tak więc to jest ta nowa lewica. Zanenbergi to powinni po prostu siedzieć w pace, bo to bezczelni piewcy komunizmu. Jakby im dac swobodę, to by najchętniej z antifa zrobili jakaś rewolucję z portretami Lenina na sztandarach. A stare komuszki do tego... no co tu w ogóle komentować...
Grażyna
Grażyna 31.08.2019, 22:07
PiS obiecał 100tys lokali dla mieszkańców, a nie udało się utworzyć nawet 900 mieszkań! Mam dość obietnic z kosmosu. Trzeba postawić na młodych, na program, na ciężką pracę.
GLOSUJĘ NA LEWICĘ
Zuzanna
Zuzanna 31.08.2019, 22:05
Szkoda, że połączyli się z SLD, no ale tak musieli zrobić, żeby coś znaczyć. Sowińską obserwuję jeszcze z kampanii do Parlamentu Europejskiego. Ma w sobie coś, co przyciąga do niej ludzi
Andrzej0908
Andrzej0908 31.08.2019, 21:55
Program dopracowany. Oby tylko udało się wam wprowadzić liczną reprezentację do sejmu. Znam panią Sowińską jeszcze z młodzieńczych lat z Tomaszowa. Porządna kobieta
Romuald Szulc
Romuald Szulc 31.08.2019, 21:53
Widziałem ją już dwa razy w Piotrkowie. Zawsze z nastolatkami. Fajnie, że młodzi ludzie chcą działać, a nie tylko siedzieć przy komputerze. Z kolei, jak ostatnio odwiedził nas Macierewicz, to nagle mieliśmy zlot pań w mocherowych beretach. hah
.
. 01.09.2019, 14:44
Pisze się moher, a nie mocher, płatny trollu.
Ola
Ola 31.08.2019, 21:53
Spotkałam ekipę młodych ludzi gdy zbierali podpisy. Byli wspaniali, znali program, rozmawiali do rzeczy. Tego nam trzeba!
Jestem na tak
Michał
Michał 31.08.2019, 21:51
Wspaniali ludzie !
Rewelacyjni, młodzi, pogodni - w końcu inni politycy ❤️ Wychodzący na ulice, do ludzi.
Fajnie było z Wami móc się spotkać 😍
Kazik
Kazik 31.08.2019, 21:50
Ja spotkałem Sowińską w Rzeczycy! Fajnie, że w programie stawiają na młodych. Ma pani mój głos!
Krzysstof
Krzysstof 31.08.2019, 21:50
Idealna kandydatka na 1 w okręgu, w którym się wychowywała!
Maciek
Maciek 31.08.2019, 21:49
Czytałem program. Mam nadzieję, że uda się wprowadzić lewicę do sejmu i dojdzie pozytywnego do głosowania nad ustawami.
Elżbieta z Tomaszowa
Elżbieta z Tomaszowa 31.08.2019, 21:46
Fajna, młoda ekipa! Coś czego nie mają inne ugrupowania. Aż chce się żyć
Darek
Darek 31.08.2019, 21:43
Miałem okazję poznać Panią Anitę na Rynku w Tomaszowie. Jestem zachwycony pomysłami. Oby tak dalej
Ajdejano
Ajdejano 31.08.2019, 18:09
Do "Tomek" (podejrzewam, że wiem o jakiego Tomaka K. chodzi).

Was - lewicowców z tomasiówka wielu znam i z wieloma jestem na "ty". Bo wy jesteście jeszcze tzw. stare czerwoniaki z pzpr-u i mimo, że z wami nie zgadzam się ideologicznie, to to nie musi oznaczać, że będę wam skakał do gardeł.
Wy jesteście lewicą - i to wasz problem.

Natomiast mogę wam wyliczyć całą, dużą listę lewaków typu: zieloni, lgbt, homosie, pedzie, bo to towarzystwo nie przyklei się do żadnej innej sekty politycznej za wyjątkiem tej waszej pzpr- sdrp- sld. Inne sekty polityczne w Polsce z mety to dziadostwo pogonią.
I dlatego to nie jest typowa lewica, a lewizna-lewactwo, które usiłuje podszywać się pod lewicę.
Trzy sztandarowe przykłady: homoś Biedroń, nie wiadomo kto - Nowacka, pożal się Boże- Lubnauer.
Ajdejano
Ajdejano 31.08.2019, 12:56
Jeszcze jedna moja wredna uwaga o lewakach-dewiantach:
Wisła zalewana fekaliami, ale jakoś nie słyszę lamentów tych lewackich dewiantów-ekologów, tych samych, którzy tak lamentowali nad losem Puszczy Białowieskiej.

Wtedy ekologiczne lewactwo darło gęby, bo przeciwko pisowskiemu ministrowi środowiska nawet należało się drzeć. Teraz cisza, no bo przecież warszawką rządzi ten po-wiec, specjalista od lgbt.
Pawełek
Pawełek 31.08.2019, 16:08
Faktycznie wszyscy ekolodzy od drzew, lasów, smogów powietrznych i zagrożonych zwierząt gdzieś się zapadli pod ziemię. Nikogo to kompletnie nie obchodzi To samo dotyczy sławetnego Greenpeace. Na kominach w Bełchatowie potrafili wyświetlać jakieś ***rele, a gdzie oni teraz wszyscy są. Widać wszystko to nagonka odgórna, by tylko poklask w TV był.
PiSmaker
PiSmaker 30.08.2019, 19:41
Dajcie już spokój z tą Sowińską! Puch marny, któey i tak nie dostanie się do sejmu.
Ajdejano
Ajdejano 30.08.2019, 18:57
Do wpisowicza z godziny 14:21 (poniżej).
Tak: masz rację. Ta cała lewica ( raczej lewizna, lewactwo) to rzeczywiście zlepek: tych upadłych-byłych, tzw. towarzyszy- "komunistów" (wielokrotnie i ministrantów), różnych tęczowych dewiantów, różnych dewiantów-ekologów i innej swołoczy.

No to, gdzie to towarzystwo miało się podziać ?!
Ajdejano
Ajdejano 30.08.2019, 18:27
Piszę o tej pani, póki Admin mi na to pozwoli.
Spotykała się z mieszkańcami miasta. No: tłumu tam jednak nie było.
Tomek
Tomek 31.08.2019, 16:41
Ajdejano podaj mi definicje lewaka tak często używasz tego słowa ciekawy jestem czy odróżniasz lewaka od lewicowca

Pozostałe