Ślubowanie Szymona Michalaka - nowego radnego Rady Powiatu Tomaszowskiego

  • 31.08.2019, 10:08
  • Joanna Sztymelska
Ślubowanie Szymona Michalaka - nowego radnego Rady Powiatu Tomaszowskiego
Na XI sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, kó®a odbyła się 29 sierpnia 2019 roku, odbyło się ślubowanie nowego radnego Rady Powiatu - Szymona Michalaka.

- 23 lipca 2019 roku do Rady Powiatu wpłynęło postanowienie komisarza wyborczego w Skierniewicach w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Mirosława Banasiaka - odczytała Wacława Bąk - przewodnicząca Rady Powiatu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


 
Miejsce zmarłego w wyniku udaru samorządowca zajął kandydat z listy KWW Marcina Witko z kolejną liczbą głosów, Szymon Michalak, który w czwartek złożył uroczyste ślubowanie.

- Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec narodu polskiego. Strzec suwerenności i interesu państwa polskiego, czynić wszystko dla pomyślności ojczyzny i dobra obywateli. Przestrzegać Konstytucji i praw Rzeczpospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg - ślubował nowy radny.

Mirosław Banasiak był oddelegowanym radnym razem z Martyną Wojciechowską do Powiatowej Rady Pożytku Publicznego. Tutaj zastąpił go Sławomir Żegota, natomiast obowiązki pracy w poszczególnych komisjach przejął nowy radny, który jest obecnie członkiem komisji: Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych, Budżetu i Planowania Gospodarczego i Rewizyjnej. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tulejk
tulejk 02.09.2019, 00:39
to żegota nie żyje
Obiektywna
Obiektywna 31.08.2019, 22:58
Co za obrzydliwy komentarz. Czy to wynika z głupoty, czy braku wiedzy?
Obiektywna
Obiektywna 31.08.2019, 23:04
Oczywiście odnoszę się do komentarza "po trupach do celu"
Adam N.
Adam N. 31.08.2019, 21:40
Następny radny na właściwym miejscu
Garbaty
Garbaty 16.09.2019, 21:12
Następny radny na właściwym miejscu??? Mówisz tak bo robota potrzebna od zaraz?? Już robota na wyspach zbrzydła to i Auto -Pis może być?? W SLD nie ma widoków na profity to trzeba gdzieś tyłek wsadzić. Żenada Wszystko marność marny instruktor taki sam polityk to i spec od organizacji ruchu taki sam brak wiedzy i kompetencji jak u radnego na właściwym miejscu.
Mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego
Mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego 31.08.2019, 20:59
Po trupach do celu.

Pozostałe