Tomasz Węgrzynowski oficjalnie na emeryturze

  • 03.09.2019, 09:35
  • Joanna Sztymelska
Tomasz Węgrzynowski oficjalnie na emeryturze
Przed rozpoczęciem XI sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, która odbyła się w czwartek, 29 sierpnia 2019 roku, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyła się uroczystość, w czasie której podziękowano za długoletnią pracę w szkole i sprawowanie funkcji dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckiem - Tomaszowi Węgrzynowskiemu, który od tego roku szkolnego przeszedł na zasłużoną emeryturę.

W uroczystości udział wzięli dyrektorzy wszystkich tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych. 
Dyrektor Tomasz Węgrzynowski otrzymał podziękowania od Mariusza Węgrzynowskiego - Starosty Powiatu Tomaszowskiego, Wacławy Bąk - przewodniczącej Rady Powiatu, Zarządu Powiat Tomaszowskiego, dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych.
Wszyscy zgodnie podkreślali, że był to prawdziwy dyrektor z klasą. 

Nowym dyrektorem II LO został Arkadiusz Broniarek. 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

0 05.09.2019, 13:20
Czy to jest Nepotyzm -czy tylko zbieznosc nazwisk?
51m2
51m2 04.09.2019, 23:57
Czyli wychodzi na to, że wszytko po staremu. Lekcje do 15.30-16.00 to tak jak było. Przez większość roku to nawet widno jescze jest.
a
a 03.09.2019, 17:54
To teraz przypomnijcie sobie w jakiej atmosferze pan dyrektor obejmował swoją funkcję. Pamiętam dokładnie bo byłem wtedy uczniem tej szkoły.
tyrać do grobowej deski!
tyrać do grobowej deski! 03.09.2019, 16:22
Zaraz zaraz! To panu Węgrzynowskiemu stuknęło już 67 lat? Przecież jego formacja polityczna kazała ludziom "dymać" właśnie do takiego wieku. Z opcją na kolejne wydłużenie wieku emerytalnego...
Ajdejano
Ajdejano 03.09.2019, 15:32
Do wpisu poniżej: nie obrażaj człowieka - pajacu. Przecież to nie On decydował, co ma być budowane, albo rozwalane w szkole.

Mój szacunek dla syna mojego chrzestnego (żołnierza AK). Powodzenia na emeryturze.
.
. 04.09.2019, 03:02
no ty byłeś takim Węgrzynowskim tylko zarządajacym całym miastem :( Jak wyglądało przed pierwszą kadencją Marcina Witko, wszyscy jeszcze pamiętamy.

Siedz na swoim i psiocz na PiS, że każe Ci wreszcie uczciwie płacić podatki, a ludzi już coraz trudniej wykorzystywać na śmieciówkach. Co zawsze było nielegalne, ale wicie rozumiecie - bez nas pseudoprzedsiebiorców nie było by w tym kraju niczego. 10% podatków które powinno sie odprowadzać i pretensje o serwis publiczny na najwyższym poziomie. Przywoływanie Niemiec, Szwecji. Francji. Nie odprować tam jednego euro podatku, przekonasz jak Cię państwo potraktuje.
question
question 03.09.2019, 21:51
Z całym szacunkiem dla nowego emeryta - nie On decydował ale mógł zdecydowanie więcej zrobić, aby decyzje były bardziej dla jego szkoły korzystne. Z perspektywy czasu patrząc na pozostałe szkoły podległe starostwu - II LO jest najbardziej zaniedbane. Raczej nie świadczy to dobrze o gospodarzu (już byłym).
To były czasy małych ludzi
To były czasy małych ludzi 04.09.2019, 02:53
Mechanik - 50 % nowych budynków (swoją drogą przynie małym wkładzie Arkadiusza Broniarka)

Gastronomik - największa w mieście hala sportowa w której organizowane są nawet ogólnopolskie mecze siatkówki. Dlaczego przy tej szkole? Ano dlatego, że placówka miała dyrektorkę z inicjatywą, z szerszymi horyzontami, które potrafiła skutecznie przedstawić organowi finansującemu.
Zreygnowała ze względów rodzinnych. Tam doszło do tragicznego wypadku, a ludzie nie są ze stali by móc sprawnie Z EFEKTAMI, zarządzać szkołą, gdy w domu rozpacz.
Ale jej ocena jako dyrektorki jest bardzo pozywtywna i niekwestionowana chyba przez nikogo.

II LO? Zero. Już nie będę opisywał jak ta infrrastruktura wygląda. Każdy zainteresowany wie.

Szkoła żeruje na młodzieży z zamożnych domów. Wiedzę zobywającą za grube pieniądze poza szkołą.

Jeśli nie czujesz się na siłach, nie masz pomysłu - zrezygnuj ze stołka, wróc do tablicy. Nie! Ćwierć wieku marazmu. Jeśli nie zrzucą mnie, to co będę sam ustępował?

Do 2014 roku w Tomaszowie, do 2015 roku w całej Polsce to były czasy małych karierowiczów.
Feteszyzm wykształcenia technicznego, które zdobył 40 lat temu, i zero osiągnieć potem.
Ważne, że czerwone rapszle nie obsmarują w lokalnej gazetce, że za często choodzi do kościoła.

Przykro mi to pisać, ale takie są fakty. Nie rok, nie dwa, nie cztery. Mamy prawo to oceniać.

Panie Broniarek! Cała naprzód! Roboty jest mnóstwo. I proszę sie nie bać kontrowersyjnych decyzji. No przede wszystkkim presonalnych, bo jeśli ktoś siedzi 30-40 lat jeszcze zaczynał za komumny, to wydaje mu się, że z funkcją sie urodził :) Łamać to bez mruginiecia okiem. Lepiej krócej piastować stanowisko, ale zrobić coś dla miasta. Ale mam wrażenie, że mimo krzykaczy których słychać najbardziej, wiecznych krytykantów, to jednak większość ludzi daje Panu spory kredyt zaufania!

Powodzenia!

archive
archive 09.09.2019, 23:56
cytat " Panie Broniarek! Cała naprzód! Roboty jest mnóstwo. I proszę sie nie bać kontrowersyjnych decyzji. No przede wszystkkim presonalnych, bo jeśli ktoś siedzi 30-40 lat jeszcze zaczynał za komumny, to wydaje mu się, że z funkcją sie urodził :) " a ja się pytam, a Pan Broniarek to kiedy zaczynał ? kredyt zaufania ? za co ? za jakie dokonania ? proszę o konkrety
beza
beza 06.09.2019, 16:47
To jakie ma dotychczasowe oiągnięcia ten nowy dyrektor ? Co zrobił przez 30 lat swojej pracy ?
sendi
sendi 04.09.2019, 23:41
karierowicze mówisz ? teraz ich brak ? utopia , zyjesz w matrixie i szkoda mi Ciebie. Aż strach , ze takie osoby wierzą w swoje misje i powołanie
d
d 06.09.2019, 19:01
a wiesz gdzie to mam?
OR
OR 04.09.2019, 16:31
Kawa na łąwę - jaki wpływ miał Broniarek na te nowe budynki i remonty ? . Nowy budynek był budowany i oddany do użytku za poprzednika obecnego dyrektora. Borniarek zostal powołany dopiero niedawno na vice . Co takiego zrobił ? cytat " Mechanik - 50 % nowych budynków (swoją drogą przynie małym wkładzie Arkadiusza Broniarka) " nie rozśmieszaj ludzi.
aa
aa 06.09.2019, 19:00
załatwił finansowanie. A miał je własnorecznie budować?

Wszystko inne co napisales to bzdury, które łatwe zweryfikuje każdy kto szkołą w ym czasie się interesował
ekler
ekler 08.09.2019, 10:02
jakieś szczegóły tego lobbowania ? harmonogram działań ? z jakimi osobami to ustalał ? co jeszcze napiszesz kolego ? Bzdury to Ty wipisujesz i robisz coraz wiekszą zły PR środowisku i samemu nowemu .
bajka
bajka 07.09.2019, 22:23
czy cos jeszcze dodasz w tej sprawie bo publika lezy i pokłada się ze śmiechu. Załatwił dofiansowanie ? - to się były starosta i były dyrektor ucieszą. Teraz też załatwił remont toalet ?
Kris
Kris 07.09.2019, 11:20
Ubawiłem się. Dofinansowanie. No jaja po prostu. No jaja. Kłamliwy jest lud pisowski. Lubi kłamać i być okłamywanym.
zet
zet 06.09.2019, 20:53
Podaj nazwisko jednej osoby która to potwierdzi .
Beza
Beza 06.09.2019, 20:21
Bzdura bzudra bzdura. Podaj fakt a łatwo je obalić. Choć jeden. Jaki dofinansowanie załatwił? Czego dotyczyło? Broniarek załatwił dofinansowanie? Proszę o choć mały przykład. Proszę
uczeń
uczeń 03.09.2019, 15:30
Szkoda, że nie było oficjalnego pożegnania podczas zakończenia roku szkolnego, w obecności uczniów i nauczycieli.Zwykła małostkowość.
.
. 04.09.2019, 02:54
bardzo dobrze. Nie ma co młodym pokazywać negatywnych wzroców.
ryba
ryba 04.09.2019, 16:34
po owocach jeszcze poznacie te pozytywne wzorce
f
f 06.09.2019, 19:03
no tak. Węgrzynowski tez przeciez nie był oceniany gdy startował.

Właściwie powiatowym umysłom wystarczy, że smuklo wygladał. Tak po profesorsku hahahaha :))

Takie to były czasy.
opinia
opinia 03.09.2019, 14:03
Ponad ćwierć wieku marazmu, zaniedbany budynek, PRLowska salka gimanstyczna nadajaca się do nauki tańca dla jednej pary i oficjalne pożeganie :(( To raczej oddech ulgi po pana nieudolnym zarządznie dyrektorku.

Pozostałe