Pilica bez zwycięstwa w lidze

• 03.09.2019, 13:06 (aktualizacja 06.09.2019, 17:27)
  • SportTm
W piotrkowskiej lidze okręgowej rozgrywek młodzieżowych w kat. wiekowej młodzik, miasto reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Pilica. Drużyna ma za sobą już trzy rozegrane spotkania.

W pierwszym spotkaniu chłopcy z Pilicy zmierzyli się z Concordia Piotrków i już w 5 minucie Filip Piątek celnym trafieniem dał gospodarzom prowadzenie 1:0. W 12 minucie goście wyrównali stan rywalizacji, a w 47 prowadzili już 2:1. Filip Piątek jednak ponownie wziął odpowiedzialność za dorobek bramkowy drużyny i w 54 minucie strzelił swojego drugiego gola w meczu. Ostatecznie pojedynek zakończyliśmy remisem 2:2.

Kilka dnia później Pilicy przyszło się zmierzyć z klubem Skalnik Sulejów. Pilica przegrała ten mecz wysoko – aż 0:8.

W trzeciej kolejce podopieczni Marcina Kędziory podejmowali zespół Gminy Rozprza. Jedyną bramkę obejrzeliśmy w 39 minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się zawodnik Rozprzy – Szymon Góra.

Pilica z bilansem remisu i dwóch porażek zajmuje szóstą lokatę.