Rozpoczęcie roku szkolnego w II LO

  • 05.09.2019, 09:25
  • Joanna Sztymelska
Rozpoczęcie roku szkolnego w II LO
W poniedziałek, 2 września 2019 roku, we wszystkich szkołach w Polsce, podstawowych i ponadpodstawowych odbywał się uroczysty początek roku szkolnego 2019/2020. Tak było i w powiecie tomaszowskim. Wszystkie szkoły ponadgimnazjalne rozpoczęły nowy rok szkolny.

Ten rok jest wyjątkowy dla szkół ponadgimnazjalnych, ponieważ to rok, w którym w szkołach średnich naukę rozpoczynają absolwenci ostatnich trzecich klas gimnazjów i absolwenci klas ósmych szkół podstawowych. Dlatego wyjątkowo więcej uczniów, niż w latach poprzednich, zapisano do klas pierwszych

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęło się od odśpiewania Hymnu Państwowego. Następnie przywitani zostali goście, wśród których byli: minister Antoni Macierewicz, Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Wacława Bąk - przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego i Martyna Wojciechowska - radna Rady Powiatu Tomaszowskiego z Komisji Oświaty.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W II LO naukę w tym roku szkolnym rozpoczęło 527 uczniów. Utworzonych zostało 10 klas pierwszych, 5 po gimnazjum i 5 po szkole podstawowej. Arkadiusz Broniarek - nowy dyrektor szkoły przedstawił nową wicedyrektor i nowych nauczycieli, którzy w tym roku rozpoczną nauczanie młodzieży.

Życzenia najlepszych wyników w nauce złożyli uczniom i rodzicom zaproszeni na uroczystość goście. 
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 06.09.2019, 13:57
Nie ma Pani Beaty S. Zaczynam się niepokoić....
ojciec
ojciec 06.09.2019, 16:30
Wielu jest zaniepokojonych, podobno będzie zakaz wnoszenia smarfonów do szkoły naszym dzieciakom.
Rodzic
Rodzic 06.09.2019, 08:38
Nie wszyscy byli zainteresowani, co Pan Minister miał do powiedzenia. (Zdjęcie nr 10). Trzeba się umieć zachować, to przecież prestiżowa szkoła oraz liczyć się z tym, że wladze będą w niej często gościć.
x
x 05.09.2019, 20:56
A nie odśpiewano hymnu szkoły?
Powodzenia!
Powodzenia! 06.09.2019, 04:19
Moze jest do zmiany. Wiele rzeczy jest do zmiany, ale symbole sa tez wazne.
Broniarek ma przed soba dwa najtrudniejsze obszary na poczatek i to bardzo pilne:
- wyrigowanie ze szkoly dyskryminacji materialnej - no i infrastruktura
beza
beza 06.09.2019, 16:44
Obszary ? Jakie ma dokonania w tej kwesti i jakie sukcesy ? Czym przyczynił się do poprawy infrastruktury w dotychczasowej placówce ? Co zrobił osobiście i jakie projekty
uruchomił ?
Odzyskiwanie
Odzyskiwanie 05.09.2019, 14:21
I tak powinna wyglądać szkoła.
ooo!!!
ooo!!! 06.09.2019, 07:12
bez portretu jarka?!!!
x
x 05.09.2019, 20:57
Tak, czyli jak? Wszyscy uczniowie w takich samych śmiesznych mundurkach, w śmiesznych krawacikach, heheheh
Arystokraci ducha versus przemocowe buraki. Idee versus konsumpcja. Koniec…
Arystokraci ducha versus przemocowe buraki. Idee versus konsumpcja. Koniec postkomunuizmu za rogiem. 06.09.2019, 04:12
Ciebie smiesza bo dla Ciebie liczyl sie w mlodsci pijanstwo i dominacja nad slabszymi, dla nich liczy sie nauka. Dla Ciebie - szkola, studia jesli mialy miec jakis sens to tylko dla ewentualnie pozniej wyzszych zarobkow. Dla nicht czesto sama wartosc poznawcza jest cenna. Poki bedziemy mieli niepodleglosc, nigdy nie beda sfrustrowani.

Polska obarta z marzen zaczyna sie odradzac. A ty zryj, jezdzij jak najdalej, po przyjezdzie zlorzecz wszystkiemu co sie rusza. Tylko dlatego, ze tos smie miec inne priorytety i zyc inaczej.
x
x 06.09.2019, 16:39
Przestań bredzić, pewnie spełniasz swoje ambicje wysyłając dziecko do tej "prestiżowej" szkoły...
Agent KGB
Agent KGB 06.09.2019, 10:21
I tu wyznacznikiem właściwej drogi życiowej jest Antoni Macierewicz, który całe swoje życie pasożytuje na zdrowej tkance narodu, niszcząc nawet produkty tak deficytowe, jakimi są parówki.

Pozostałe