Nu-Med zaprasza na badania

  • 12.09.2019, 09:00
  • Joanna Sztymelska
Nu-Med zaprasza na badania
W dniach 16-20 września 2019 trwać będzie Europejski Tydzień Nowotworów Głowy i Szyi. Nu-Med jest jedną z dziesięciu placówek w Polsce, który prowadzi program Nowotwory Głowy i Szyi. Specjalistyczny Szpital Onkologiczny Nu-Med. w Tomaszowie Mazowieckim 16 i 17 września 2019 roku będzie otwarty do dyspozycji pacjentów.

- Przed nami kolejny, już siódmy Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Specjalistyczny Szpital Onkologiczny Nu-Med. W Tomaszowie Mazowieckim jest realizatorem programu profilaktycznego w zakresie  wykrywania nowotworów głowy i szyi. Stąd też aktywnie włączamy się w Europejski Tydzień Profilaktyki. Co dla pacjentów w tych dniach? Przede wszystkim dwa dni działająca poradnia laryngologiczna. Mamy możliwość uruchomienia także, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, jeszcze jednego dnia. I tutaj prośba do zainteresowanych pacjentów o wcześniejsze zapisywanie się, bo przyjście z ulicy wiąże się z tym, że nie zawsze będziemy od razu przyjęci. Będzie kolejka i wyznaczone godziny, więc najlepiej zapisać się wcześniej  – powiedział Jacek Stępnicki – rzecznik prasowy SSO Nu Med. W Tomaszowie Mazowieckim. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nu-Med zaprasza osoby w wieku od 40 do 65 roku życia z objawami wskazującymi na możliwość występowania wczesnej choroby nowotworowej czy choroby nowotworowej. Te objawy, to: długotrwałe infekcje, drapanie w gardle, guzy na szyi, problemy z połykaniem, uczucie ciała obcego przy przełykaniu. Każdy, kto zauważy u siebie podobne objawy może zgłosić się do tego programu i zostać bezpłatnie przebadanym 16 lub 17 września 2019 roku w SSO Nu-Med w Tomaszowie Mazowieckim.

 Jeżeli będzie duże zainteresowanie badaniami jest możliwość otwarcia szpitala też w piątek, 13 września. 

Zapisać się można pod numerem telefonu rejestracji SSO Nu-Med 44 786 81 00.

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ananna
Ananna 12.09.2019, 20:14
Trochę szkoda że nie mogą przebadać się młodsze osoby tylko konkretny przedział wiekowy. Młode osoby też powinny mieć szansę na profilaktykę zdrowia, a nie być weryfikowane tylko po metryce.

Pozostałe