Konfederacja prezentuje kandydatów do Sejmu

  • 07.09.2019, 21:44
  • Joanna Sztymelska
Konfederacja prezentuje kandydatów do Sejmu
W piątek, 6 września 2019 roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość, jednego z pięciu komitetów ogólnopolskich.

- 13 października tomaszowianie, podobnie jak i wszyscy Polacy, będą mogli wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu. Mogą wybrać ludzi, którzy odpowiadają za obecny stan kraju, korporacje polityczne, czyli PiS, Platformę, PSL i SLD.  Mogą wybrać inaczej, ponieważ my, jako środowisko prawdziwej prawicy, stoimy w kontrze do tych wszystkich ugrupowań. Jesteśmy wyrazem sprzeciwu wobec podatkowemu ubezwłasnowolnieniu obywateli, ponieważ przedsiębiorcy i wszyscy mieszkańcy naszego kraju oddają w podatkach około 60, 70 procent swojego wynagrodzenia, swoich owoców pracy. To nie jest normalna sytuacja, to jest zdecydowanie za dużo. Trzeba to zmienić. Ludzie, którzy dużo pracują, mają się bogacić. Mają się bogacić, realizować swoje marzenia, a nie oddawać swoje pieniądze na utrzymywanie Biur Pracy. Jesteśmy także wyrazem sprzeciwu wobec  poddańczej polityki, niezależnie kto z tych wszystkich partii rządził, jak Platforma, to poddańczej polityki wobec Niemiec, jak Prawo i Sprawiedliwość, to poddańczej polityki wobec Ameryki i Izraela czy jak SLD, to poddańczej polityki wobec Rosji.  My chcemy reprezentować interesy naszej ojczyzny, naszego kraju.  Chciałbym namawiać wszystkich mieszkańców Tomaszowa, aby zagłosowali na swoich lokalnych przedstawicieli. Na liście Konfederacji będziemy mogli znaleźć osoby, które na co dzień żyją właśnie w tomaszowskiej społeczności, którzy udzielają się w ramach tej społeczności, które będą i chcą reprezentować interesy mieszkańców Tomaszowa w Sejmie – powiedział Patryk Marjan – nr 1 na liście Konfederacji. 

Na liście tej pod numerem 3 znajduje się dr Andrzej Fąk – znany w Tomaszowie Mazowieckim przedstawiciel środowisk narodowych, prezes Koła Ruchu Narodowego i koordynator działań Ruchu Narodowego w okręgu X, emerytowany żołnierz 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, a pod numerem 10  - Adrian Sęk – prezes Stowarzyszenia „Patrioci dla Tomaszowa”, wiceprezes okręgu piotrkowskiego partii Korwin.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

- Rząd zabiera nam w podatkach około 70 procent naszego dorobku, a potem jeszcze mówi, co możemy jeść, pić czy palić. Uważam, że ta sytuacja jest niedopuszczalna. Rząd zabiera się za szkolnictwo, mamy strajki nauczycieli, Rząd zabiera się za służbę zdrowia, jaki jest poziom usług tomaszowskiego szpitala, to wystarczy zapytać przeciętną osobę na ulicy. Będę postulował zniesienie zupełnie podatku dochodowego, będę również postulował, aby akcyza w cenie paliwa była jak najniższa. Dzisiaj to jest 54 procent. Spokojnie można by obniżyć cenę paliwa o złotówkę, 2 złote. Wszyscy na tym skorzystamy, bo większość z nas jest kierowcami. Chciałbym też, by ZUS był daniną dobrowolną. Chcę, aby kara śmierci obowiązywała najgorszych zwyrodnialców, którzy dopuścili się mordu na niewinnej osobie. Jestem też za legalizacją marihuany - mówił Adrian Sęk - kandydat nr 10 na liście Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość.  

- Do Sejmu idę po to, aby swoim doświadczeniem wspierać działanie polskiego Rządu, polskiego Parlamentu, abyśmy byli krajem bez dyktatur innych ambasad, bez dyktatur innych Rządów, mogli sami o sobie stanowić – powiedział dr Andrzej Fąk, kandydat nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość.  

 - Postawmy na osoby, które znamy, postawmy na osoby, które żyją wśród nas. Nie głosujmy na osoby znane z telewizji, bo te osoby wcale nie są lepsze od nas. A mam nadzieję, że są dużo słabsi od nas – powiedział  Patryk Marjan. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Konfederat.
Konfederat. 13.09.2019, 12:25
Popisowi już dziękujemy, jedni pro niemieccy drudzy sprowadzają Ukraińców i naród jarmułkowy odrzucony przez Stwórcę.Czas na Polski rząd , patriotów.Czas na Konfederację.
🔔
🔔 26.09.2019, 18:02
Naucz sie wpierw pisac. Polecam przecztac z jedna ksiazke, no a jesli nie to do sprzedawania czesci samochodowych, montowania bojlerow itd. Wystapienia publiczne narażaja tylko na osmieszenie.

Pomontujesz bojlery, pohandlujesz czyms tam, bedziesz uchodzil za zaradnego porzadnego obywatela. Bicie baby w zaciszu domowym, wyrzucanie domowych smieci do koszy na ulicy nawet ujdzie. W mniejszych miastach wsrod stanu rzemieslniczo-sklepikarskiego to nic zlego. Taka wyzsza klasa ludowa.

We lbie ci sie poprzewracalo, ze ty bedziesz kogos w Sejmie RP reprezentowal.
Poniar
Poniar 11.09.2019, 18:22
Orsonek, to Ty?
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 09.09.2019, 23:58
Adrian Sęk-prawdziwy aryjczyk
https://www.facebook.com/Patri…
:(
:( 09.09.2019, 19:06
Lubicie bić ludzi co? :(
Gość
Gość 09.09.2019, 20:00
Prawdziwy czubek... Skąd ty się wziąłeś?
Polska wolna od faszyzmu!
Polska wolna od faszyzmu! 10.09.2019, 04:17
Gdzie jest gosc z dredami? Znowu usunąłeś go na boczny tor? Bo co? Nie jest Polakiem bo jest rasta?
Pawełek
Pawełek 08.09.2019, 13:48
Postawni dżentelmeni, widać wiedzący czego chcą. Teraz tylko kwestia ich programu dla RP i przekonania obywateli do siebie 👍
Niewyksztalceni czernosetnicy
Niewyksztalceni czernosetnicy 08.09.2019, 13:10
Panowie strach na was spojrzec, to co tu mowic o glosowaowaniu.

Pozostałe