TMF Cup

  • 09.09.2019, 09:29 (aktualizacja 12.09.2019, 12:54)
  • SportTm
TMF Cup
Za nami kolejna edycja turnieju piłkarskiego organizowanego przez Tomaszowską Manufakturę Futbolu (TMF). W niedzielę (8 września 2019), na boisku w Niewiadowie rywalizowali chłopcy z roczników 2010, 2012, 2013.

W najmłodszym roczniku udział w zmaganiach wzięły cztery zespoły z Tomaszowa Mazowieckiego tj. AP UKS Mazovia, RKS Lechia oraz dwa zespoły TMF. Obok wyżej wymienionych drużyn do Niewiadowa przyjechały zespoły Strykowa i Widzewa Łódź.

 

Rocznik 2013 swoją rywalizację rozpoczął w strugach deszczu. Aura spowodowała, iż nie wszystkie kluby dojechały do Niewiadowa. Nasze lokalne maluchy wykazały się jednak silną determinacją, a ich miłość i pasja do piłki okazała się uczuciem, które zwalczy każdą przeszkodę. Uczestnicy rozegrali po dziesięć dwunastominutowych spotkań. Klasyfikacji nie prowadzono. Tomaszowskie derby miały różny przebieg, ale wszyscy trenerzy i opiekunowie z pewnością mogą być zadowoleni z postawy swojej drużyny. 

 

W roczniku 2012 udział wzięły zespoły: RAP Radomsko;  AP Będków; UKS Concordia; KKS Koluszki; TMF i TMF II; Widzew Łódź Widzew Brzeziny; CRI Pabianice.  W tym turnieju także nie prowadzono klasyfikacji.

 

Klasyfikację za to prowadzono w turnieju najstarszego rocznika. O puchar TMF w zawodach tych rywalizowały kluby: UKS Gmina Rozprza, Pogoń Zdunska Wola, Widzew Łódź, Tomaszowska Manufaktura Futbolu I, Gol Academy, MGKS Drzewica, UKS Pilica, UKS Mazovia, TMF II, Łodzka Akademia Futbolu, Widzew Brzeziny oraz Champions Piotrków.

 

Ostatecznie po fazie grupowej i pucharowejz ze zwycięstwa cieszyli zawodnicy z Rozprzy. Drugie miejsce zajął klub Pogoni Zduńska Wola. Na najniższym stopniu stanął Widzew Łódź. Czwarte miejsce wywalczył TMF. 

 

Organizatorów wsparły firmy: MMAuto; EUROPŁOT; TOMPLAN; PIEKARNIA Starzyce; TMFUEL; Kostka Brukowa "Marusik"; DiscoTime; EKancelaria; CEBK Car Center; GOSiR Ujazd

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z porannej sesji (turniej 2012 oraz 2013)

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe