Nowy plac zabaw przy OSP Nagórzyce

  • 09.09.2019, 17:36
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Nowy plac zabaw przy OSP Nagórzyce
Jeszcze w tym roku przy OSP Nagórzyce powstanie nowy plac zabaw. W tej części Tomaszowa brakuje infrastruktury rekreacyjnej i miejsca zabaw dla dzieci. Na to zadanie zabezpieczono w budżecie 180 tys. zł. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie inwestycji.

Ze względu na brak terenu miejskiego który mógłby być przeznaczony na tego rodzaju inwestycję zdecydowano się na adaptacje terenu OPS Nagórzyce. Planowana inwestycja nie będzie kolidować z funkcjami jakie pełni OSP. Zaletą jest również lokalizacja w centrum dzielnicy. 

W ramach prac planowane jest wykonanie miejsca do gry w koszykówkę, miejsca wypoczynku (ławki, stoły) dużego zestawu zabawkowego oraz kilku urządzeń dla najmłodszych. Jeśli pozwolą zaplanowane środki ustawionych zostanie również kilka zestawów do ćwiczeń. Wykonane zostaną alejki gruntowe i nasadzenia krzewów. Teren zostanie ogrodzony by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 10.09.2019, 17:46
Takich różnych debilowatych, niby "niezbędnych" inwestycji (boiska do tenisa, piłki ręcznej i inne ***rele) na wsiach nie brakuje. Ile razy jadę przy tych "nowocesnych" obiektach i widzę totalną pustkę na tych obiektach, zawsze sobie myślę: komu to jest, kur...., potrzebne: mieszkańcom, czy może wójtom tych gmin....
Dimos
Dimos 11.09.2019, 21:42
Tez nad tym się zastanawiam. Plac zabaw na Piaskowej. Jest tam garstka dzieciaków.
Piotr
Piotr 10.09.2019, 14:55
Nie wiem czy boisko do koszykówki to dobry pomysł.Są inne bardziej popularne dyscypliny sportu. Może by mieszkańców zapytać jak się zapatrują na szczegóły tego projektu.
Ona
Ona 09.09.2019, 20:27
Rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy. Za to rozdawnictwo przyjdzie nam słono zapłacić.
@Ona
@Ona 09.09.2019, 20:55
Dzieci to nie rozdawnictwo. Odpłacą 1000 razy tyle, płacąc podatki.

Dla kogo?
Dla kogo? 09.09.2019, 18:00
taka drobna, w sumie niedroga sprawa, musiała czekać na PiS.

Chciałaś się pobawić, zjechać z tacy, pobujać? Musiałaś jechać do 10 km.
2 pokolenia dzisiejszych 20-30-40 latków zazdroszczą dzieciakom, które rodzą się teraz.

Zapytam jeszcze raz:
Dla kogo była ta tzw. wolna Polska?

Tak! Nie będą ukrywał, głosuję na PiS
Ciocia Klocia
Ciocia Klocia 09.09.2019, 18:24
Z uwagi na fakt, że na PiS głosują osoby niezrównoważone psychicznie nigdy na zagłosuje na tą partie. Zwyczajnie się boje. Wyobrażam sobie, że takie postacie będą zajmowac rózne stanowiska i decydować o moich sprawach. Naprawdę jestem przerażona.
Robert
Robert 09.09.2019, 19:21
Tabuny szalonych wyborców zagłosują na PIS który obiecuje 13 i 14 emeryturę. Znam wielu byłych komuchów co uwielbiają pisowców i w zwartych szeregach poprą tę partię.
Cranham
Cranham 09.09.2019, 23:24
Bać to się trzeba było gdy po Roberta Frycza na Sikorskiego w Tomaszowie przyjeżdżały trzy su.ki ABW z Łodzi.

Teraaa drą ryja gdy przychodzi poczta zaproszenie na przesłuchanie ws profanacji krzyża czy wizerunku Matki Boskiej. Profanacji w żadnym kraju publicznie nie akceptowanej. W lokalnych oddziałach BBC (np.: Look East), prezenterki z krzyżykami nad dekoltami... Dzień w dzień.

Uuuuunas wstyd!
No i celebrycka pedofilia wychodzi z 10-15 lat potem. Bo wiadomo krzywdzi tylko kościół (w rzeczywistości statystycznie najmniej sprawców, wśród grup zawodowych)

Tam mądrzejsi ludzie dostrzegają, że chlanie ćpanie i nihilizm, niekoniecznie jest fajne.
I to 30-40 latkowie, czyli nie tacy starzy by w bigoterie wpadać. Kolebka liberalizmu.

Śluby w wiejskich kościółkach coraz modniejsze - patrz Lily Allen.

Google: Lily Allen wedding in Lily Allen wedding in Cranham pictures
Dla kogo?
Dla kogo? 09.09.2019, 19:03
No poki co budują, a berobocie najmniejsze w historii, a to co Pan robi to nic innego jak oczernianie, przy braku racjonalnych argumentow.

Pozostałe