Włamywacze w TCZ. Zniknęła szpitalna kasa

  • 10.09.2019, 09:17
  • Mariusz Strzepek
Włamywacze w TCZ. Zniknęła szpitalna kasa
Dzisiaj w nocy dokonano włamania do budynku administracyjnego tomaszowskiego szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy skradziono pieniądze, najprawdopodobniej w kwocie ok. 50 tysięcy złotych.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cinek
Cinek 20.09.2019, 16:23
Bezdomny pan Stanisław ukradł a potem wziął i umarł.
Suweren.
Suweren. 12.09.2019, 19:08
Leczyłem się nie raz w tym szpitalu i nikomu nie polecam to patologia medyczna z najwyższej półki. Pacjent to dla nich pasożyt a personel to święte krowy.
Pierwsze słyszę
Pierwsze słyszę 11.09.2019, 14:27
Pierwszy raz słyszę, żeby spać z bólu, co za brednie.
Pacjent.
Pacjent. 11.09.2019, 02:51
Z podwujnie złamana Konczyna ciała, czekalem ponad 5 h na przeswietleniu. Spałem z bolu. Nic mnie nie zdziwi.Kierujcie się na łódź odrazu bo hu..ja warta ta przychodnia na sor.
jenzyk Polski
jenzyk Polski 11.09.2019, 09:10
"Podwujnie" złamana jest też twoja ortografia. W tej kwestii jesteś poniekąd na pediatrii...
Ajdejano
Ajdejano 10.09.2019, 17:37
Nie ważne, kto przyszedł w nocy: ważne, że podpier.... tę kasę.
Jednak, jeszcze ważniejsze, że tej kasiorki nikt nie pilnował. Widzę, że to jest jakiś debilowaty świat matrixu.

Tak, jak i cała ta, tzw. "służba zdrowia" . Szkoda, że nie służba zdrowia psychicznego. Do tego im najbliżej.
MM
MM 10.09.2019, 16:14
To nie przyszedł obcy tylko ktoś kto wiedział że tam łatwo wejść
Pawełek
Pawełek 12.09.2019, 22:18
@MM -Oczywiście, temat zrobiony przez dobrze zorientowaną osobę z wewnątrz (TCZ) lub sprzedane info odpowiedniemu znajomemu, co dokładnie wiedział jak to ugryźć i kiedy. Musieli mieć b.dobre rozeznanie. Teraz zagwostka dla org. ścigania.
PiStolet
PiStolet 10.09.2019, 15:54
Zapewne, jakiś obcy w nocy zabłądził, szukał WC i przypadkowo nacisnął klamkę sejfu. A tam zamiast pisuaru banknoty ....
d
d 10.09.2019, 15:56
Maniek nie przesadzaj z tym anyPiSowskim absurdem
rwd
rwd 10.09.2019, 10:28
Gotówka w niezabezpieczonym budynku. To po prostu zlecenie na kradzież.
Kz
Kz 10.09.2019, 10:13
Ludzie, wy to jednak dziwni jesteście. Stała się rzecz straszna, a wy prostacko dywagujecie
rychu
rychu 10.09.2019, 09:55
Przeciez maja zadłuzenie skad ta kwota
Gaga
Gaga 10.09.2019, 10:00
Na wyplaty . Myslacy inaczej czlowieczku
t
t 10.09.2019, 21:45
Pieniądze na wypłaty pobiera się z banku w dniu wypłaty.
Roman
Roman 10.09.2019, 10:14
Wypłaty to idą na konto, kto dziś trzyma kasę w firmie?
Ludzie nadal czesto wola gotowke. Z roznych wzgledow. Wiek, kimornik na…
Ludzie nadal czesto wola gotowke. Z roznych wzgledow. Wiek, kimornik na koncie. Polska po Balcerowiczu. 10.09.2019, 15:02
Jesli ktos jest salowa 60+ i nieszczesliwie dal sie nabeac na reklamy i zalozyl komto w Getin Banku, na ktore nawet mlodsi maja problem z zalogowaniem sie (haslo: min. 10 znakow, mala, duza litera, dwie cyfry, ale nie obok siebie i nie nastepukace po sobie i jeszcze kilka innych warunkow ktorych juz nawet nie pamietam), nie mogl aktuwowac karty, to tak, owszem odbiera gotowke. Masa ludzi.

Oderwany jestes od rzeczywistosci, albo - co w Tomaszowie czestsze, sam ogrzewasz sie cygankiem na plastikowe butelki i meble sasiadow ze smietnika, no i przez kompleksy probujesz zblyszczac sie gadzetami.
Xyz
Xyz 10.09.2019, 15:43
To chyba tylko Ty masz takie problemy, bo ja żeby się zalogować to potrzebuje 4 znaków.... Wszystko pięknie działa i ze wszystkich kont jakie miałam to to jest jednym z lepszych... Nie siej fermentu bo Tobie się nie udało w życiu.
Ludzie nadal czesto wola gotowke
Ludzie nadal czesto wola gotowke 11.09.2019, 00:11
Aplikacja Getinu jest dopiero od 2-3 lat, jak nie krócej. Zatem od całkiem niedawna możesz wklepywać tylko te cztery cyfry.
Pod warunkiem, że wcześniej uda Ci się przypisać smartfona do konta.
W Getinie nie wiem, ale w takim syfie jakim był Raiffeisen Polbank to też był koszmar. Nie mówiac już o tym, że serwisu webowego nie mogli powiązać z jakąś prosta stroną - nie wiem Polbank czy cokolwiek prostego, więc trzeba było najpierw googlować. Dla osoby 60+ to są bariery często nie do przejścia. I teraz słuchaj tego typu upokarzań: nie potrafisz bo nie udało Ci się w życiu. Żeby Ciebie ktoś nie podsumiował kiedyś. Dawni przyjaciele zdaje się za Twoimi plecami już taz to zrobili. Ja tego robić nie będę, bo chodzi o sprawy, a nie o konkretnych ludzi.

Wracając do Getinu TW SB Czarneckiego.
Wcześniej była tylko możliwość dostępu przez serwis transakcyjny przez stronę. A tam, koszmarnie zamulony system. Trzy raz wpiszesz źle - blokada. Odblokować możesz przez infolinię czynną - wówczas do 23. O 23 to ja jeszcze na Mordorze siedziałem często, bo już było najspokojniej i od tarszych kolegów można było się najwięcej nauczyć. Później pamietam właczała się poczta głosowa :) Na pozostawione na niej prośby o kontakt nikt nie odpowaiadał.

No ale dla takich jak ty wabikiem
jest karta z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, która pokazuje najczęściej NIEakutalny stan konta, bo bajerek działa jedynie po kontakice z bankomatem ON-LINE (jakbyś se qr.wa nie mógł sprawdzić w bankomacie) Przez wiele lat takie maszyny (bankomaty stale podłączone do sieci w odróżnieniu po od tych które wydawały tylko kasę po weryfikacji danych z paska), onlajny były bardzo rzadkie. A i dziś się je spotyka te stare też (wydajesz w markecie ostatnie 50 dych płacąc kartą, schodzisz poziom nizej do bankomatu wypłacasz jeszcze 5 dych pmimo, że faktycznie masz 0 na konicie. To są offlajny on się jakoś tam aktualizuje później, tylko kilka czy nawet raz na dobę).

Wydanie karty z ciekłokrystalicznym ekranikiem - 49 zł :)

Także tak, nie udało mi sie w życiu, dlatego mam obiekcje co do nędznego serwisu. Mniej więcej w tym samym czasie Oragne Finanse (prowadzony we współpracy operatora z mBankiem), dawał możliwość
ustalenia sobie zarówno loginu jak i hasła swojego. I bez absuurdalnych - w przypaku zwykłego RORu - utrudnień. W Orange Finanse możesz mieć

login pupapupa
hasło: pupapupa

Na start masz ich hasło trudniejsze - decydujesz się zmienić na łatwe - zaznaczasz wymagane regulaminy i tyle.
Transakcji autoryzowanych i tak bank nie ochrania. Paździeżowy bank.

Efekt przekombinowywania jest taki, że emeryci potem noszą PIN zapisany na karcie której dotyczy. To jest rzeczywiście bezpiecznie.

To czy zamykam dom najnowocześniejszą Gerdą czy suchą gałązką sosnową to powinno zależeć jedynie ode mnie.


K
K 10.09.2019, 17:59
Rozmowa jest o skali poboru pensji w gotówce dzisiaj w Polsce, ale i w calej Europie, i nam sie chwalisz ze nauczyles sie obslugi aplikacji :) Jakie to ma znaczenie wobec faktow? Duza czesc Polakow nie chce z tego korzystac, co widac po nadal istniejacych oddzialach bankow
Ludzie nadal czesto wola gotowke.
Ludzie nadal czesto wola gotowke. 10.09.2019, 15:48
Pnizewaz masz smartfona za 2200 (za abonamentem 110 zł i 50 z raty za sprzęt), którym wypełniasz pustkę w głowie
Anonim
Anonim 10.09.2019, 12:11
Niektórzy wypłaty maja na konto a nie którzy wypłaty odbierają w kasie.
KK
KK 10.09.2019, 15:04
Dokladnie i w krajach duzo zamozniejszych jest tak samo.
Krzysiek
Krzysiek 10.09.2019, 09:28
Firma ochraniajaca obiekt, kilkudziesieciu pracownikow TCZ w nocy. I wlamanie? Ciekawa sprawa.
krln
krln 10.09.2019, 10:03
To obiekt administracyjny ,znajdujacy sie w innym budynku wiec gdzie tam pracownicy w nocy ?

Pozostałe