Inowłódz na mixerze

  • 10.09.2019, 21:01 (aktualizacja 13.09.2019, 11:22)
  • Mariusz Strzepek
Inowłódz na mixerze
7 września po raz kolejny Gmina Inowłódz wzięła udział w Mixerze Regionalnym. Tym razem impreza odbyła się na błoniach przy Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej.

Na stoisku Inowłdza zaprezentowano bogatą ofertę z zamkiem Kazimierza Wielkiego, kościołem św. Idziego oraz walorami krajobrazowymi Doliny Pilicy. Przedstawiono również materiały reklamowe obiektów noclegowych i gastronomicznych oraz atrakcji turystycznych gminy. Ponadto na stoisku znalazły się wyroby rękodzieła artystycznego Ewy Nagórskiej, która z wełny owiec wrzosówek wyczarowuje piękne tkaniny, szale, czapki, chusty, ozdoby, a z własnych owoców wytwarza domowe przetwory. Zostały także zaprezentowane wyroby Anny Bednarczyk, która jest miłośniczką lawendy, na bazie której wytwarza aromatyczne mydełka, sole do kąpieli, ciasteczka, domowe przetwory oraz ułatwiające zasypianie poduszki. Na gminny stoisku nie mogło również zabraknąć reprezentacji Kasztelani Inowłodzkiej.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 13.09.2019, 20:37
Do Wójta Gminy Inowłódz: ten udział w Rawie i inne inicjatywy, to głównie Twoja zasługa. Czujesz pewne sprawy, o których inni szefowie samorządów nawet nie myślą.
A to są takie same ważne sprawy dla każdej gminy, jak i każde dotacje i każda inna kasiorka dla gminy.

Pozostałe