PZW: Walczyli o Puchar KONGERA

  • 11.09.2019, 09:19 (aktualizacja 13.09.2019, 23:14)
  • SportTm
PZW: Walczyli o Puchar KONGERA
W niedzielę, w miejscowości Swolszewice Małe (ul. Stara Wieś) rozegrana została I. edycja otwartych  zawodów wędkarskich o Puchar firmy „KONGER” organizowanych przez koło PZW 31 Starzyce.

Deszczowa pogoda nie odstraszyła amatorów sztuki wędkarskiej i ci w liczbie 71 osób zjawili się na starcie. Nagrody ufundowane przez sponsora z pewnością przyczyniły się do tego w znacznym stopniu, gdyż na zwycięzców czekały prawdziwe sprzętowe rarytasy jak choćby wysokiej klasy zestawy wędkarskie  (I nagroda o wartości 2500 zł), czy też wysokiej wartości kije spinningowe oraz inny sprzęt.

 

Po pięciu godzinach łowienia przystąpiono do ważenia ryb, a wśród znalazły się nie tylko leszcze, płocie czy krąpie ale wędkarzom udało się złowić wymiarowe sandacze, o które w ostatnich latach na betonach nie trudno i co raz częściej słyszy się o „mętnookim” mieszkańcu naszych wód złowionym na białego robaka.

 

Ostatecznie zwycięzcą z wynikiem 6500 punktów został Grzegorz Skolik. 5110 punktów uzyskał Michał Domagała. Na najniższym stopniu podium stanął Mirosław Przybyłek (3810 punktów).

 

Zwycięzcom gratulujemy

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe