PZW 31 Starzyce: Wybiorą nowego prezesa

  • 11.09.2019, 09:40 (aktualizacja 14.09.2019, 01:22)
  • SportTm
PZW 31 Starzyce: Wybiorą nowego prezesa
28. września w siedzibie koła PZW 31 Starzyce (ul Piłsudskiego 34) odbędzie się zebranie nadzwyczajne, na którym głównym punktem będzie wybór nowego prezesa koła. Z funkcji tej zrezygnował Antoni Zawłocki. Pierwszy termin zaplanowano na godzinie 9.00; drugi na 9.30. Faworytem do wyścigu o prezesurę koła jest rzekomo radny Tomasz Wawro.

Prezes Zawłocki od wielu pełnił funkcje prezesa koło PZW 31 Starzyce. Koło zrzeszające pasjonatów wędkarskich z miasta i okolic, z roku na rok co raz prężniej się rozwijało organizując różnego rodzaju imprezy związane z wędkarstwem. 

 

Wisienką na torcie tych zmagań, bez wątpienia są dzisiaj Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta o puchar miasta Tomaszów Mazowiecki. Drugim ważnym punktem corocznej rywalizacji są także zawody o Puchar Ziemi Tomaszowskiej, które były jednymi z pierwszych na Zalewie Sulejowski, w którym wędkarze mogli powalczyć o cenne nagrody. 

 

Koło dba także o amatorów wędkarstwa morskiego, gdyż dwa razy w roku organizuje wyprawy na Bałtyk. Swoją przygodę z wędkarstwem w kole PZW 31 Starzyce mogły rozpocząc także dzieci, które co rok spotykają się w Wolborzu podczas zawodów z okazji dnia dziecka, czy też innych zawodów towarzyskich. Wielu z nich już dziś startuje w imprezach rangi juniorskiej.

 

Miła koleżeńska atmosfera podczas imprez, przełożyła się na sukces organizacyjny. Panie Antonii dziękujemy za wiele lat wspólnie spędzonych nad wodą. 

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe