Lechia - Widzew: Informacje dotyczące sprzedaży biletów

  • 8.11.2017, 01:21
Lechia - Widzew: Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Przed nami mecz 16 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy trzecią w tabeli Lechią, a wiceliderem Widzewem Łódź. Zapraszamy na garść informacji dotyczących sprzedaży biletów.

INFORMACJE DLA KIBICÓW

Wstęp na obiekt mają posiadacze karnetóworaz sympatycy, którzy zakupią bilet wstępu. Cena biletu na to spotkanie wynosi 20 złotych. Dzieci do 13. roku życia pod opieką osoby dorosłej, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej wchodzą za darmo. Zwiększenie cen kart wstępu podyktowane jest poniesieniem większych kosztów organizacji meczu przez organizatora zawodów.

 

 

Bilety będą sprzedawane tylko w dniu meczu tj. w niedzielę 12 listopada w kasie klubu obok głównego wejścia od godziny 8:00. Jedna osoba może zakupić tylko jedną wejściówkę. Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny dowód osobisty (innego rodzaju dokumenty nie będą brane pod uwagę), który podczas zakupu biletu będzie skanowany, co wyklucza możliwość zakupu kolejnego biletu na ten sam dokument tożsamości.

 

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 9:00. Przed wejściem każdy uczestnik meczu będzie musiał zapoznać się z regulaminem imprezy masowej, który znajdować się będzie przed wejściem na obiekt. Na teren imprezy masowej widzowie rzecz jasna nie będą mogli wnieść żadnych niebezpiecznych przedmiotów w tym również m.in. parasoli. Panować będzie również zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu, butelek z innymi napojami oraz do zakończenia imprezy masowej Bar Lechia będzie niedostępny dla uczestników imprezy masowej.

 

Na teren obiektu nie będą mogły wjechać żadne pojazdy prywatne w tym pojazdy jednośladowe (np. rowery, motory itd.). Kibice mogą parkować swoje samochody na parkingu przy ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej oraz na parkingu przy Domu Handlowym Rondo (róg ulicy Głowackiego i Mościckiego). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy sympatyków o możliwie inne dotarcie na obiekt, korzystając m.in. z transportu Miejskiego Zakładu Komunikacji (linia autobusu nr 1) z dworca PKP i PKS Tomaszów Mazowiecki.

 

 

źródło: własne; lechia1923.pl

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mecz
Mecz 12.11.2017, 14:52
się odbył, zero zadym, jak wyglądacie tumany z kompleksami? Wygrał lepszy!
wkurzony
wkurzony 11.11.2017, 10:20
prezesina znow zapragnal być postacia nr 1 wydarzenia, ech brak slow
kibic
kibic 10.11.2017, 22:48
Franek pokaże gdzie jest Wasze miejsce, sam Wasz trener powiedział że szczyt marzeń t opierwsza trójka, wieć po co sietak spinacie, na widzewtomy jest jasno powiedziane
J-23
J-23 11.11.2017, 10:37
A ty jątrzycielu skąd się na Tomaszowskim portalu znalazłez, z koziej wólki czy z innej wsi ???
Snarki
Snarki 10.11.2017, 23:21
Hahhahahah, no to mnie rozbawiłeś....Wikielcowi też Smuda pokazał...daruj sobie ta zbedną napinkę, bo to żałosne jest
KIBIC LECHII
KIBIC LECHII 10.11.2017, 08:42
Zamiast się wytrząsać w komentarzach to się lepiej zastanówcie jak wejdziecie na stadion.Są dwie kasy co daje 360 minut na sprzedaż biletów[2 X 180 MIN.] do godz.11 .Jeśli na obiekt mają wpuścić około 2500 kibiców to na jedną osobę przypada niecałe 9 sekund a jeszcze chcą dowód skanować. Życze powodzenia w zakupie upragnionego biletu.
Kasy powinny być otwarte w sobote panie Gozdzik,bo może być bardzo nie dobrze jak nie wejdzie spora grupa kibiców i co wtedy???
O tym matołki nie pomyślały,
O tym matołki nie pomyślały, 10.11.2017, 20:05
zajęte wymyślaniem co raz to bardziej idiotycznych obostrzeń. Ja bym na ich miejscu przy zakupie biletu żądał aktu urodzenia, metryki chrztu i dokumentu potwierdzajęcego, że nie pochodzi się z nieprawego łoża. No i oczywiście akty zgonu rodziców/dziadków/pradziadk
fctm
fctm 9.11.2017, 11:37
Przestancie już z tym lamentem nad parasolkami proszę. Idziecie na mecz piłki nożnej czy do filharmonii?
Bo naprawdę pomyślę ze na Lechie przychodzą same stare dziadki i marudy ;-)
Do filharmonii z parasolką?
Do filharmonii z parasolką? 9.11.2017, 18:07
To tam trybuny też odkryte???
FCTM
FCTM 9.11.2017, 20:53
Metafora.
A co z pałkami?
A co z pałkami? 9.11.2017, 10:38
Jeśli kibicom nie wolno zabrać parasoli (a na niedzielę zapowiadają silny wiatr i deszcz), to policjantów z pałkami też nie powinno sie wpuszczać na stadion. Jak równość, to równość.
kasa misiu kasa
kasa misiu kasa 9.11.2017, 04:12
20pln za mecz na na takim stadionie? Troche przesada
Jeśli bilety są po 20 PLN,
Jeśli bilety są po 20 PLN, 8.11.2017, 21:40
to znaczy, że na Nowowiejską pofatyguje się 20 - 30 kibiców Lechii. Tych zamożnych. Biedota przeliczy tę kwotę na promocyjne browary z Lidla i wyjdzie im, że po dziesięciu takich sikaczach będą mieli lepsze doznania niż oglądając Lechię w roli gospodarza. Ot, i tak zarząd Lechii "zarobi" na tym meczu.
fctm
fctm 9.11.2017, 07:54
spokojnie kibice Widzewa biora 1000 biletow to 20tysi wpadnie ;-)
A stadion zdemolują
A stadion zdemolują 9.11.2017, 11:43
za 200 000 zł. Kiepski biznes.
Faktycznie
Faktycznie 9.11.2017, 16:39
jest co demolować;) Jakoś rok temu był spokój, a wszyscy nie weszli...więc bredzisz.
???
??? 9.11.2017, 13:53
na pewno przyjadą ci zli kibole z Łodzi i zniszczą obiekt przy Nowowiejskiej haha.
Tak jak to robią u siebie co dwa tygodnie gdzie 16 tys ludzi świetnie się bawi na trybunach ;-)
Parasolka narzędziem zbrodni?
Parasolka narzędziem zbrodni? 8.11.2017, 13:48
Dziwne, bo nawet do samolotu na pokład można wnieść parasolkę, a na obciachowy stadion Lechii bez krytych trybun nie można wnieść. Czyli co, mam moknąć na deszczu? Czy nie jest to ograniczenie swobód obywatelskich? To może pasek od spodni też zostawić w domu? Najwyżej se gacie przywiążę trokami...
dom
dom 8.11.2017, 14:37
Możesz zawsze zostać w domu ;-)
"Taniocha"
"Taniocha" 8.11.2017, 13:33
Bilety na III ligę w prowincjonalnym mieście po 20 zł? Powinni na tym nie poprzestawać. Do "loży" wejściówki powinny kosztować 200 zł.
fctm
fctm 8.11.2017, 14:39
Przyznaje całkowitą racje. 20 zl za obejrzenie stadio el GRUZ to przesada.
Taką kwotę płacą kibice w pierwszej lidze1 Ba nawet w ekstraklasie można za dwie dychy zobaczyć mecz ;-)
Snarki
Snarki 8.11.2017, 16:52
No nie do końca sue zgodzę z zsadniścią tej tezy.Koszty organizacji są o wiele większe niż normalnego meczu,natomiast jeśli dobrze pamiętam to w czasach świetności Widzewa ceny biletów na "szlagiery" też były droższe,a poza tym klub najnormalniej chce zarobić. Na Widzew "oddawane" miejsce karnetowicza rez jest sprzedawane jeszcze raz...więc o co takie chalo...?
Nie żartuj!
Nie żartuj! 8.11.2017, 21:06
Nigdy ceny biletów na szlagierowe mecze Widzewa nie były dwukrotnie droższe od mniej atrakcyjnych meczów. A w przypadku Lechii mamy do czynienia z takim właśnie cenowym rozbojem.
snarki
snarki 9.11.2017, 07:59
Nie żartuje.Popytaj starszych kolegów ;)
Natomiast nie wiem czy były akurat dwukrotnie droższe.
Sam jestem starszy,
Sam jestem starszy, 9.11.2017, 11:42
a jak nie wiesz czegoś dokładnie, to nie wchodź w dyskusje. Nigdy na Widzewie ceny biletów na mecze z ŁKS, Legią Lechem czy Górnikiem nie były dwukrotnie wyższe.
snarki
snarki 9.11.2017, 12:34
przecież napisałem że nie wiem czy były dwukrotnie droższe...
Niby
Niby 8.11.2017, 19:23
tak,ale wtedy transmisja z meczu jest gratis.
Żeby kupy nie zrobili!
Żeby kupy nie zrobili! 8.11.2017, 13:23
Środki ostrożności, jakby miał to być mecz Widzewa z Legią w Łodzi 32 lata temu po odejściu z łódzkiego klubu Dariusza Dziekanowskiego. Choć wtedy parasol można było wnieść na stadion. Gdyby głupota umiała fruwać, decydenci wymyślający takie obostrzenia fruwaliby jak gołębice.
fctm
fctm 8.11.2017, 12:01
Czy będą dodatkowe wejścia/bramki na ten mecz?
Bo wiadomo iż wchodzenie 2-2,5 tysiaca ludzi jedną bramą może mieć fatalne konsekwencje.
Andrzej
Andrzej 8.11.2017, 12:01
Kompromitacja Policji. Bandziory stadionowe górą. Czy nie wystarczy
sprawdzić dowod osobisty podczas wchodzenia na stadion tak jak
już bywało. Po co te skany, a może policja tworzy sobie bazę danych
chodzących na mecze piłkarskie? Inwigilacja obywateli idzie pełna
parą.

Pozostałe