Zbigniew Ziobro w Tomaszowie

  • 18.09.2019, 21:46
  • Joanna Sztymelska
Zbigniew Ziobro w Tomaszowie
W środę, 18 września 2019 roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Zbigniewa Ziobry, ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Minister przyjechał do naszego miasta na zaproszenie Ewy Wendrowskiej - kandydatki Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP.

- Jestem matką trójki dzieci, lekarzem dermatologiem. W Tomaszowie pracuję od 27 lat. Prowadzę swoją praktykę lekarską. Oprócz tego jestem również samorządowcem. Przez 12 lat byłam radną Rady Powiatu Tomaszowskiego. Teraz od roku obdarzyliście mnie Państwo swoim zaufaniem  i jestem radną Sejmiku Województwa Łódzkiego. Przede wszystkim interesują mnie sprawy związane ze służbą zdrowia. W Sejmiku Województwa Łódzkiego jestem przewodniczącą Komisji Ochrony Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej. Jak sama nazwa mówi, to nie tylko zdrowie, ale i rodzina, i polityka społeczna i tutaj też sam fakt, że jestem matką trójki dzieci sprawia, że rodziny wielodzietne są w kręgu mojego zainteresowania - mówiła Ewa Wendrowska

Kandydatka na posłankę, oprócz pracy samorządowej, zawodowej jest zaangażowana w różnego rodzaju ruchy kościelne, religijne, w tym ruch "Światło, życie", potocznie nazywany "Oazą"  oraz ruch odnowy w Duchu Świętym.

- Zdecydowałam się kandydować do Sejmu, żeby Tomaszów Mazowiecki miał swoją reprezentację, bo jak wiemy ostatnim posłem, reprezentującym Tomaszów Mazowiecki był obecny pan prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, pan Marcin Witko i od tego czasu Tomaszów nie ma swojego reprezentanta. Ja chciałabym być tym reprezentantem. Tak, jak w Sejmiku Województwa Łódzkiego staram się wspierać wszelkie projekty, które dotyczą naszego rejonu, wszystkich gmin, miasta, tak i w Sejmie będę starała się tym zajmować, wspomagać naszych włodarzy, wspomagać Państwa w tym wszystkim, co jest potrzebne dla rozwoju ekonomicznego , społecznego całego naszego regionu. 
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (76)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

2ga wizyta Ziobry w Tomaszowie z poparciem dla Wędrowskiej z udzialem…
2ga wizyta Ziobry w Tomaszowie z poparciem dla Wędrowskiej z udzialem prezydenta Witko 10.10.2019, 03:38
Ziobro byl jeszcze raz w Tomaszowie w ostatni weekend popierajac Wędrowską.
I znowu z prezydentem Witko.

Jest to o tyle wazne, ze Klatka z PO nie moze liczyc na osobiste poparcie nawet z poziomu regionalnego partii. A to oznacza, ze jest nikim we wlasnej partii i jesli dostanie sie do sejmu to bedzie jedynie trybikiem do glosowanoa a jakiekolwiek jej inicjatywy beda zlewane przez liderow cieplym moczem, tak jak zlewana jest kampania.

A to z kolei oznacza, ze przy koalicyjnym rzadzie jaki byc moze tworzyc bedzie PO z PSLem i SLD, Tomaszow nie moze na nic liczyc. Zupelne ZERO. Marazm i kolejne lata traconych inwestucji rządowych.

Tutaj babkę dwiema wizytami wspiera urzedujacy minister, w wielu sprawach bezposrednio decydujcy o milionowych inwestycjach i to nie tylko z obszaru Ministerstwa Sprawiedliwości. Pozycja Ziobry w PiSie byla na tyle silna ze Kaczynski usunął go z partii... Ale nie wyklicza go jako swojego nastepce, skoro powolal go na ministra waznego resortu.

Idzmy a wybory a wczesniej zastanowmy sie kto ma REALNE szanse zdzialac cos dla miasta i regionu.
dogen
dogen 29.09.2019, 15:27
Znowu kosciół, brrrr.... Ale moze niektórych bandytów w togach rozliczą.
Osp
Osp 28.09.2019, 12:23
Tak napewo juz pokazala traktujac strazakow tak ze 3 jednostki dostaly pie iazki a jedna nie:(
dfs
dfs 26.09.2019, 12:47
Na pewno wzmocnilaby konktakty prezydenta na szczeblu rządowym. Dla Tomaszowa to jedyna szansa na rozwój. Inwestycje prezydenta Witko pokazaly juz co to znaczy.
wyborca
wyborca 28.09.2019, 12:43
Takiego Prezydenta to powinni mieszkańcy na rękach nosić, miasto pięknieje szkoda tylko że mieszkańców ubywa w zastraszającym tempie.
dziękuję
dziękuję 25.09.2019, 07:05
Ja jestem wdzięczna za włączenie miasta w sieć Łodziej Sieci Aglomeracyjnej. To jej zasługa i prezydenta Witko. Co godzina pociąg do Łodzi - to jest bardzo dobra sprawa.
nie dziękuj
nie dziękuj 25.09.2019, 12:29
Włączenie Tomaszowa do ŁKA nie jest tak naprawdę zasługą żadnego tomaszowskiego polityka. Takie plany ŁKA miała już dawno tylko nie miała taboru, którym mogłaby to obsługiwać. Przetarg na te pociągi był ogłoszony jeszcze przez Stępnia. Informacja z sierpnia 2016 roku:
"Zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia dostawa pierwszych czterech pociągów powinna nastąpić po 20 miesiącach od podpisania umowy, a kolejnych dziecięciu nie później niż po 26 miesiącach. To oznacza, że wszystkie składy powinny być dostarczone przed połową grudnia 2018 roku. To oznacza, że mogłyby kursować na nowych liniach od rozkładu obowiązującego na lata 2018/19."
"Drugi etap rozwoju ŁKA to przede wszystkim uruchomienie nowych połączeń z Łodzi do Tomaszowa Mazowieckiego i Opoczna, Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska, na trasie Skierniewice - Łowicz - Kutno i zwiększenie liczby połączeń Łódź - Skierniewice."
Także nie jest to zasługa żadnych radnych, ani tym bardziej nowego marszałka, który się na ich tle filmuje.
Nie hejtowac PiSu za wszelką cenę
Nie hejtowac PiSu za wszelką cenę 26.09.2019, 07:52
Bzdury jakies wpisujesz "Nie dziekuj" Połącznia zostaly uruchomione w 2019 roku wlasnie dzieki dokoktor Wędowskiej i prezydenta Witko. Pisz dluzej pseudofacowe "analizy" majace jedynie na celu przymuenie. Nikt tego i tak nie czyta.

Pierwdszy pociag przyjechal w marcu 2019 roku, nie tak jeszcze dawno, wiec wielu pamięta
nasza ty tomaszowska "Emilio"
nasza ty tomaszowska "Emilio" 26.09.2019, 09:13
Jeśli do ciebie nie dociera, że pociągi które teraz wyjechały na trasy musiały być trzy lata temu zamówione to już twój problem. Informacje, że Stępień mówi w 2016, że pociągi pojadą do Tomaszowa w 2019 roku jak zostaną odebrane od producenta jest dostępna w internecie - a ty przecież bardzo dobrze umiesz korzystać z wyszukiwarki.
Fiki
Fiki 28.09.2019, 12:32
Co za absurd. Budowa pociagu to max.3 miesoace, a nie lata!
:+
:+ 26.09.2019, 09:26
:)) Tak tak. Wszystko planowaliście, zbudował, uruchomił PiS.
Tomaszowski pis
Tomaszowski pis 23.09.2019, 16:48
Dzisiaj wszyscy pis a po wyborach kazdy w swoja strone,I zapomni o obietnicach,Moj kandydat to Martyna Wojciechowska lista 2 pozycja 13,ktora jest poza ukladami i zawsze po prawej stronie
maniek
maniek 25.09.2019, 12:31
Nie wiem czy autor tych komentarzy (nie wiem czy to sama kandydatka czy ktoś z rodziny) nie widzi ich żenady. Codziennie po 2-3 komentarze o takiej samej treści. Może to przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.
Gość I
Gość I 25.09.2019, 17:53
Zatroskany, ale cały czas czujny i spostrzegawczy matematyk z ciebie. Myślę, że niepotrzebnie boli cię główka w tej kwestii.
PiS Wyborca PiS
PiS Wyborca PiS 25.09.2019, 09:55
Martyna WOJCIECHOWSKA (poz.13), Kandydatka z partii PIS, powiat tomaszowski, (m.Tomaszów Maz.). Głosujemy na nią.
sir
sir 22.09.2019, 15:09
But I say fire to the rian. pozegnanie z ojczyzna boli bardzo boli czy chopin tworzył preludium wiele te oberki jak chocholy
Ajdejano
Ajdejano 21.09.2019, 19:41
Zawsze chcę być uczciwy i dlatego teraz napiszę tak: ja, zawzięty pisior, dostałem pod moim wpisem PONAD STO kliknięć na "tak". Inni z prawicowej opcji również po kilkadziesiąt kliknięć na "tak" . Nasi przeciwnicy dostali wiele kliknięć na "nie".

Kochani ( i nasi i wasi): nie róbmy parodii, czyli - nie wypaczajmy normalnej dyskusji. To, co się dzieje we wszystkich mediach, te pier.... hejty i inne brukowe zagrania - to jest tragedia.

I zaczynam się smucić, bo widzę że i pisiory zaczynają się dopasowywać do tej po-wskiej, ulicznej i podwórkowej gawiedzi.
szantymaniak
szantymaniak 21.09.2019, 13:59
Ale reklama !!! Z najgorszym ministrem w Polsce. Szkoda że Prezydent miasta się afiszuje z tym kłamcą. Pani doktor też sobie wybrała niezłego promotora, chce niszczyć lekarzy w sądach ale tu w kolebce PiS bohater. Partia,partia ponad wszystko.Wspaniałe wyczucie chwili. Gratuluję.
Dominik, UK
Dominik, UK 21.09.2019, 08:55
Gdyby w 2009 Tomaszowem i Polską rządziło PiS, nie musiałbym wyjeżdżać :( Teraz człowiek się już trochę tu zakorzenił.
ela
ela 21.09.2019, 05:21
Dla mnie rekomendacja prezydenta Witko wystarczy. Tyle co zmienili na lepsze w Tomaszowie. Chyba w każdym aspekcie życia.
Przebudzenie z letargu na Ukrainie. Znowu utrwala sie tam wizerunek Polaka…
Przebudzenie z letargu na Ukrainie. Znowu utrwala sie tam wizerunek Polaka wyzyskiwacza 21.09.2019, 00:42
To juz pewne: Sławomir Nowak straci posadę na Ukrainie.

Za niepawdzie inforacje w zeznaniu majątkowym. Odpowiadał tam jak u nas, za wielomiliardowe kontakty w sprawie dróg :(

Jak to mówią, po pochyłej brzozie wrzystkie kozy skaczą. Żal Ukrainy, tak jak żal było patrzec na spętaną układami i układzikami zarządana przez postkomunistów Polskę.

Gdzie wcisną bliskiego wspolpracownika Tuska gdy wygrają wraz z PSLem i SLD wybory 13 pazdziernika?
Ajdejano
Ajdejano 19.09.2019, 23:56
Do "ciupaga".
Ja, stary pisior, stwierdzam, że jeśli stwierdzasz, iż czytasz "niezależne" media, to jeszcze dobrze by było, abyś napisał nam - prawiczkom - jakie media dla Ciebie są "niezależne": te czerwone gnidy dworskie, czy media prawicowe.
Twój wpis może robić wrażenie na zwykłych ludziach, jednak ci ludzie nie mają świadomości o tym, że Ty masz dużo wiadomości spod "lady".

Jednym słowem: bezczelnie sugerujesz, że Ziobro "cóś" kombinuje przeciw Kaczorowi....
A może nawet kombinujesz, że Kaczor i Ziobro kombinują z tymi z po, czyli że istnieje ten cholerny popis..,..???

Myślę jednak, że Twoja fantazja trochę Cię zbyt daleko poniosła.

Pozdrowienia od starego czekisty.
Poparcie prezydenta Witko ps Budowniczy bardzo cieszy
Poparcie prezydenta Witko ps Budowniczy bardzo cieszy 19.09.2019, 22:13
Mnie bardzo cieszy poparcie prezydenta Witko. Ze aktywnie wspiera kandydatow PiS, mimo licznych przeciez codziennych obowiązkow, związanych z odbudową miasta.
Pisoppsl
Pisoppsl 20.09.2019, 08:07
Prezydent Witko ostatnio startował z listy... Witko nie PIS... Teraz popiera kandydatów PIS.
sąsiad
sąsiad 19.09.2019, 21:55
Jak widać na załączonych obrazkach , nasi mieszkańcy spragnieni są widoku i słów ministra. Stąd na pl. Kościuszki ludzi morze ..... no może ... minister, prezydent( miasta), Pani Wendrowska i kilku klakierów. No i oczywiście nasz portal NaszTomaszow.pl. Pozdrawiam .
Czy tak było?
Czy tak było? 19.09.2019, 22:10
Na konferencji PRASOWEJ, dla mediow, w srode o 14...

Przyznaj sie, z logika nigdy nie miales do czynienia, a i z matmą na poziomie szkolnym byly problemy, ze matka musiala wypraszac, by cie z klasy do klasy przepuscili. Tak bylo?
hiehie
hiehie 19.09.2019, 22:48
Mówisz, że o godz. 18 byłyby tłumy?
Ola
Ola 19.09.2019, 20:01
A czy jest pani za wolnym wyborem w sprawie szczepień?
emeryt
emeryt 20.09.2019, 13:49
obiecali darmowe szczepionki dla seniorów i cicho sza
.
. 21.09.2019, 01:06
I będą. Jak leki dla 70tków
25a
25a 19.09.2019, 13:17
No ale poco
makintosz
makintosz 19.09.2019, 13:01
pozycja Ziobry słabnie skoro jego kandydaci dostają tak dalekie numery na listach..
odpowiedz dla makintosz
odpowiedz dla makintosz 19.09.2019, 20:24
Była na tyle mocna, że Kaczyński przecież wyrzucił go z partii, pokazując, że to nie jest jeszcze jego czas. Ale jakoś teke ministra dał.

Do czasu śmierci Naczelnika, pan Zbigniew będzie się skupiał na pracy frontowej. Czyli wyłapywał złodziejstwo które w końcówce PRLu grabiuło Polskę (również doprowadzajac nasz Wistom do upadku), dziś grabią ich dzieci, a wnuki już się szykują grabić.

Po odejściu Naczelnika, pan Ziobro byłby świetnym jego następcą. Tego mu życzę.
makintosz
makintosz 19.09.2019, 21:09
niech Ziobro, skoro taki wojujący sprawdzi porządnie na co wydaje pieniądze Polska Fundacja Narodowa, ile milionów idzie na ratowanie Stoczni Gdańskiej, niech odsunie od orzekania skompromitowanych sędziów, niech wykona wyrok Sądu Administracyjnego,, niech wyjaśni niszczenie dowodów w prokuraturach, śmierć p. Kosteckiego,. On nic nie wyjaśni, bo jest marnym prawnikiem , ale wielkim krzykaczem. Kompromituje nasz wymiar sprawiedliwości za dranicą. Przegrywa procesy np z dr. Garlickim, wybitnym transplantologiem. Otacza się metroseksualnymi , wyszczekanymi młodzieńcami i uważa,że działa na korzyść Polski i Polaków. Ale za to świetnie zjednoczył niepokornych sędziów tak bardzo,że tylko garstka znalazła się aby stworzyć nową, niekonstytucyjną KRS. Nawet oni się wstydzą ujawnić nazwiska, bo prawie każdy ma jakąś dyscyplinarkę.
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 20:29
No to konkretnie. Wyłapuje? kogo? Jedno nazwisko wystarczy.
AK-47
AK-47 19.09.2019, 20:56
Bury?....
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 21:32
Pudło
Polska sie obudzila!
Polska sie obudzila! 19.09.2019, 22:27
"Pudło" bo nie wiesz jak sie ustosunkowac do afery podkarpackiej w ktorej Bury - czolowa postac PSL gral pierwsze skrzypce.

A tutaj od nas - Kwiatkowski z NIK, ktory startuje teraz z PO by zapewnic sobie immuniyet? Tez pudlo?

Zdanowska z przegranym procesem ws wyludzenia kredytu tez pudlo?

Grabarczyk z pozwolniem na bron palna uzyskanym w drodze oszustwa tez pudlo?

Gawłowski na pomorxzu zachodnim wyludzajacy miliony na melioracje dla powiazanych ze soba firemek? Pudlo?

Pan wice -minister zdrowia w zadch PO, o jakze polskim nazwisku - Neumann, z prokiratorakimi zarzutami wyludzenia ponad 13 baniek?

Pudlo, pudlo, pudlo?

No tak, wazniejsze sa loty marszalka Sejmu do ktorych ma prawo i to ze matke czy zone kilka razy przewiozl.

Jestes niczemna osobą! Klamiesz, manipulujesz, wprowadzasz ludzi w bląd.
Gdyby nie tacy ja ty, miasto mialoby nadal 70 tysiecy moeszkancow, z 6O linii MZK i nozsze podatki.

Rzygac mi sie chce gdy o was pomysle. Cale rodziny, od pokolen zyjace za cudze.
500 zlotych ludziom odmawiac na dzieciaka. Powiedz ile ty nakradles?
makintosz
makintosz 20.09.2019, 20:20
Gawłowski jest oskarżany przez szemranego faceta. Taki w procesie może mówić wszystko . Tak jak p. Agnieszka Ch, która oskarża Brejzę (ojca), chociaż o d dwóch lat toczy się jej proces o defraudacje funduszy samorządowych. Poseł Brejza staruje z jednego okręgu z Bogdanowiczem znajomym Agnieszki Ch. Radzę sprawdzać wiadomości, które rozpowszechnia pisowska telewizja Kurskiego. To jest swoją drogą skandal, że polski podatnik musi sponsorować miliardami telewizję jednej partii.
.
. 21.09.2019, 00:46
Tak mozna pobrząkać o kazdym. Gawłowski został aresztowany i takie sa fakty
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 23:13
1. Afera podkarpacka? Oczywiście pudło. Po pierwsze sprawa pojawiła się jeszcze przed poprzednimi wyborami. Tak więc prokuraura tow. Ziobry niczego nie wykryła.

2. Kwiatkowski? Oczywiście pudło. Nie kandyduje z PO ale jako niezalezny kandydat na senatora RP. Przypomnę tylko ww jaki sposób ustawiają konkursy na rózne stanowiska obecni władcy Polski.

3. Zdanowska i wyłudzenie kredytu. Kolejne pudło. Jakiego rodzaju wyłudzenie. Ktoś stracił? Jakieś publiczne pieniądze zmalwersowano? Ludzie zaciągnęli kredyt po czym go rzetelnie spłacili. Miało to związek z jej działalnością publiczną? Żenujące.

4. Grabarczyk i pozwolenie. Poczytaj o sprawie w niezaleznych mediach a nie w kurwizji. Organ wydający zezwolenie starał się (jak i obecnie to robi tnąc konfetti) przypodobać ministrowi, więc odwrócili kolejnośc zdawanych egzaminów. Oszustwo, czy brak kompetencji urzedniczej lub lizusostwo? Pudło? A jakże

5. Gawłowskiego sprawy nie znam

6. Za to Neuman oskarżony o przekroczenie uprawnień a nie o to, że wyłudził 13 milionów złotych. Wcześniej sprawa umorzona. Kto więc kłamie i manipuluje?

Nie chodzi o to, że Kuchciński korzystał ze swoich uprawnień ale ich nadużywał. Skoro Numanowi postawiono za to zarzuty, to czemu jemu nie?

Tomaszów nie może mieć 70 tysięcy mieszkańców, bo demografia jest nieubłagana. Tylko kompletny imbecyl nie dostrzeże, że byliśmy miastem w którym dominował przemysł lekki. On nie miał szans przetrwać. Na to nałożyły się procesy innego rodzaju, w tym wejście Polski do UE i otwarcie granic.

60 linii autobusowych? No kretyn i nic więcej. W czasach PRL, kiedy mieszkańców faktycznie było 70 tys. tysiące pracowało w fabrykach i mało kto miał samochód tych linii było bodajże 12. Swoją drogą fachowcy od komunikacji mijskiej zapewne czytając ten fragment będą leżeć i kwiczeć ze śmiechu. A może im podpowiedz. Może się nie znają. Może wyznacz im te 60 linii.

Jakie 500 zł? Na głowę z wysokiego płota upadłeś? Jak piszecie idiotyzmy i ktoś was wypuntuje zaczynacie reagować jak idioci krzyczac: ale oni 500 plus zabiorą. Powiem ci od siebie: oby zabrali.

Oczywiście wszyscy są złodzieje. Tylko, że moja mama mówiła, że złodziei wszędzie widzą ci, którzy sami ostro kradną
💳
💳 21.09.2019, 00:55
Wistom to przemysl lekki czy chemiczny? Do reszty nie chce mi sie odnososc, przepelnione jadem wykrztusiny. Są podane nazwiska, sprawy glosne ludzie moga sobie ocenic.


Najfajniejsze bylo to:
"
5. Gawłowskiego sprawy nie znam
"

Sprawa glosnoejsza niz z Kwiatkowskim, ale by stworzyc pozór fachowej wypowiedzi, zdystansowanego do obu stron sporu politycznego, eksperta, w srodku dam jeden punkt na ktory nie mam wiedzy :))

Wiedza jest, tylko ze fakty sa tam tak przerazajace, ze nawijanie makaronu na uszy byloby juz zupelnie absurdalne. W poprzednich punktach mozna bylo latwiej naginac rzeczywistosc.

Byly to czas bezprawia i MILiARDOWYCH przekretow.
Gość I
Gość I 20.09.2019, 15:05
@ciupaga długie elaboraty to ty może i umiesz pisać, ale o KK i KPK to nie masz żadnego pojęcia, jeżeli chodzi o czyny udowodnione i sporządzenie z nich aktu oskarżenia. Daj sobie spokój i nie mąć dalej sobie tym głowy. Wydaje mi się, że i tak nie zrozumiesz.
AK-47
AK-47 19.09.2019, 21:36
Doprawdy?....
gg
gg 19.09.2019, 21:01
Nowak od najdroższych w Europie autostrad, ktorego strącono zegarkiem, w Ukrainie ma już zarzuty za działaność tam.

No tacy to byli młodzi, zdolni, nowocześni.
Ale to z domków jest wyniesione. Co dekada inne metody, menatlaność ta sama.
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 21:33
Czyli Ziobro działa na Ukrainie. Brawo. Jest nadzieja, że wyjedzie na stałe
Kwintesencja Gdanska
Kwintesencja Gdanska 19.09.2019, 22:44
Zibro nie dziala na Urainie, ale na Ukrainie Slawomir Nowak ma rowniez powazne zarzuty. Samo to, ze zdecydowal sie "pracowac" w tak skorumpowanym kraju swiadczy:

a) w Polsce byl spalony potem co na wywijał, bo drogi to są nie miliony a miliardy, wiec nawet PO sie od niego odciela, a przeciez latal nawet pokazwo helikopterem dogladac budowy A1 przed Euro 2012, wiec byl traktwany jako drugi po Tusku

b) w strukturach europejskich po czyms takim, na start traktowany bylby jako persona non grata.

A na Ukrainie? No coz, nie od dzis wiadomo ze karaj pograzony w wojnie, to dla niektorych wymarzona mętna woda. Ustawiony juz pewnie na 3 pokolenia do przodu.
Żona dentystka, on politolog po marnym uniwersytecie. No ale coz...to jest Gdansk.
Miasto z najwiekszym odsetkiem ludzi ubogich i bluskotlowych karier kolesi.
ciupaga
ciupaga 19.09.2019, 23:16
No ale co ma z tym wspólnego Ziobro? Byłeś kiedyś na Ukrainie? Masz pojęcie jak tam wygląda życie? Wiesz jak bardzo są skurompowane wszystkie urzędy? Masz pewność, że Nowak komuś po prostu przeszkadzał?

Co do jego działlaności w Polsce to jakoś go nie wadzili.
wkurzony fest
wkurzony fest 19.09.2019, 10:55
I znowu nic w temacie łącznika S8, do Łodzi do pracy dalej trzeba się tłuc półtorej godziny w jedną stronę.
Szara maść
Szara maść 19.09.2019, 10:17
Obiecanki, obiecanki, obiecanki ... Spytajcie"frankowiczów" co sądzą o obietnicach :0))
hę
19.09.2019, 14:34
A co, Ziobro im pożyczał?
WK
WK 19.09.2019, 10:28
Coraz czesciej wygrywaja procesy z bankami. Wlasnie dzieki Ziobrze. Ty tego problemu co oni nie masz bo wszystko dostales na tacy od PRLowskich rodzicow, cwaniaczku
ciupaga góralska
ciupaga góralska 19.09.2019, 23:19
haha, dzieki Ziobrze a nie wyrokom Trybunału Sprawiedliwości UE.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 19.09.2019, 14:00
Jak dotąd nie było takich czasów jak teraz, gdzie nieroby dostają wszystko na tacy od tych którzy pracują, choć oficjalna wersja brzmi, że to koledzy Ziobry dają. Ale ty-tu parafraza, trudne słowo-"tego problemu nie masz, bo wszystko dostałeś na tacy od pisowców cwaniaczku". I jak złośliwości? Dobrze?

Pozostałe