Nie dla Prezesa ale podstacji Ratownictwa Medycznego

  • 21.09.2019, 10:38 (aktualizacja 21.09.2019, 10:47)
  • Mariusz Strzepek
Nie dla Prezesa ale podstacji Ratownictwa Medycznego
Wczoraj tomaszowskei "internety" obiegła "sensacyjna" wiadomość zilustrowana fotografią o zakupie nowej "fury" dla Prezesa Tomaszowskiego Centrum. Swojego oburzenia nie krył były Starosta Mirosław Kukliński. Jego wpis wywołał sporo emocji i zdenerwowanie członków Zarządu Powiatu. Szybko ukazał się więc komunikat wyjasniający rozpowszechniane informacje. Limuzyna okazała się niskobudżetową Dacią Duster.

Odnosząc się do pojawiających się w mediach społecznościowych nieprawdziwych wpisów dotyczących zakupu samochodu służbowego dla Prezesa Zarządu TCZ Sp. z o.o. pragniemy poinformować, że zakupiony przez Szpital samochód Dacia Duster wykorzystywany będzie do obsługi podstacji ratownictwa medycznego, zlokalizowanych na terenie ościennych gmin (Koluszki, Kurowice, Tuszyn, Rzeczyca, Brzeziny, Ujazd) oraz na potrzeby realizacji zaopatrzenia w Szpitalu. Zakup zrealizowany został w 90% ze środków zewnętrznych, tj. dotacji PFRON oraz odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej. Użytkowany wcześniej samochód służbowy, w wyniku awarii systemu elektrycznego, uległ całkowitemu zniszczeniu. Zakupiony obecnie samochód jest jedynym środkiem transportu i zaopatrzenia w Szpitalu i nie będzie wykorzystywany przez pracowników dla potrzeb prywatnych.

- czytamy w komunikacie wydanym przez TCZ 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 2 dni temu, 11:26
A teraz nowinka,do tego auta zatrudniony został kierowca który nie umie jeździć,ale jest synem wiceprzewodniczacej rady miasta.
Ajdejano
Ajdejano 23.09.2019, 18:36
Do "Po UW": oczywiście, z wielką przyjemnością wracam do Ciebie "prymósie". Zajrzyj choć raz na rok do słownika, to się dowiesz, że nie "prymós", a prymus - barani łbie.

Więc - nie podnoś zbyt wysoko swojej pustawej główki - człowieczku.
Ajdejano
Ajdejano 23.09.2019, 18:28
Do "Po UW": jeżeli tylko taką uwagę masz, to już dobrze. Jednak, chyba się zgadzasz, lokalny memłaczu, że ogólnie, w tym temacie króluje hejterski debilizm. Do tego nurtu włączam i Ciebie - "miszczu" .
alicja
alicja 23.09.2019, 17:13
Coś mi się wydaje że dopiero po tym wszystkim napisali oświadczenie żeby jakoś to wyglądało ach...... co to za miasto no ale nie ma się co dziwić jak listonosz jest przewodniczącym rady nadzorczej strach chorować
Ajdejano
Ajdejano 22.09.2019, 17:49
Jedynie pan M. Kukliński okazał się normalnym wpisowiczem. Pozostali - idioci, albo debile.
poinformowany
poinformowany 27.09.2019, 12:19
Brawo Panie Janku, choć raz Pan o sobie zapomniał i zaliczył się do tego gremium również.
Po UW
Po UW 22.09.2019, 21:55
A może bardziej Pan niż pan? Prymósie??? ...... rodzą się sami :-)
2
2 22.09.2019, 07:20
Jakie kupowania aut.Niech smigaja swoimi.Nie stac ich na to?Wielka ekselencja.
Ratownik
Ratownik 21.09.2019, 22:05
O którym kierowniku mowa?
klug
klug 21.09.2019, 18:56
Aż chce się chorować w Koluszkach!
...)
...) 21.09.2019, 16:13
a co się stało z oplem insygniom służbowym autkiem poprzednich prezesów ??
Dacia Logan
Dacia Logan 21.09.2019, 16:42
Chyba Starostwo zabrało, a w zamian dali to Mondeo co się ponoć spaliło. Ale to chyba nie była Insignia tylko Octavia albo Superb.
M. Kukliński
M. Kukliński 21.09.2019, 11:22
Teraz w porządku. Informację o samochodzie dla prezesa otrzymalem wraz ze zdjeciem od zbulwersowanych pracownikow szpitala. Mieli oni racje uważając że moj głos moze cos zmienić. Nie przypuszczałem, że tak szybko przyjdzie dobre rozwiazanie. Dziękuję Panu Staroście że błyskawicznie podjał działania i zmienił pierwotne zamierzenia.
Służba drogowa
Służba drogowa 21.09.2019, 11:02
"nieprawdziwe wpisy" nie upoważnioną aby szpital pisał kolejne nieprawdziwe głupoty. "w wyniku awarii systemu elektrycznego" Hahahah. Awari ??? Pan kierownik tak przycisńął stare mondeo jak jechał na pomorze po zastępczą karetkę, że aż olej na szybiej był z rury wydechowej no i stanęło w ogniu na autostradzie. Moze szpital wstawi zdjęcia wraku ??
Tomaszowianin
Tomaszowianin 22.09.2019, 10:22
Skoro jechał po zastępcza karetkę to chyba miał powód do tego żeby cisnąć po autostradzie gdyż karetki są potrzebne co chwilę bo w każdej chwili ktoś może potrzebować pomocy tego samochodu którym jest ambulans. Więc nie rozumiem tego komentarzu.
Człowiek z poza tm
Człowiek z poza tm 21.09.2019, 11:33
Co z ciebie za d..... facet prawie zginął a ty takie idiotyzmy wypisujesz. Ten Tomaszów to totalna porażka. Ludzie pełni jadu i zawiści. Nawet mi was nie żal...gnijcie sobie w tym piekiełku ogólnego hejtu

Pozostałe