Macierewicz z Wojciechowską

  • 25.09.2019, 13:01
  • Joanna Sztymelska
Macierewicz z Wojciechowską
We wtorek, 24 września 2019 roku, w parku Solidarności w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: Mariusz Węgrzynowski - Starosta powiatu Tomaszowskiego, Antoni Macierewicz - poseł na Sejm RP i kandydat do Sejmu na przyszłą kadencję z listy nr 2, listy Prawa i Sprawiedliwości, poz. 1 oraz Martyna Wojciechowska - kandydatka do Sejmu z listy nr 2 poz. 13.

Antoni Macierewicz udzielił poparcia Martynie Wojciechowskiej

- Jeśli chodzi o to, co zamierzam zrobić, jeśli oddadzą Państwo na mnie głosy i uda nam się wejść do Sejmu, warto tutaj jeszcze dodać, że nasza lista Prawa i Sprawiedliwości jest listą bardzo silną. Na czele z panem ministrem mamy wicemarszałków, mamy radnych sejmikowych, byłych starostów, burmistrzów, mamy wicewojewodę. Lista jest naprawdę bardzo silna. Lista jest obiecująca, jeśli chodzi o to, że ci ludzie, na których zdecydują się Państwo oddać głos, z pełnym zaangażowaniem, bogaci w swoje doświadczenie, podejmą wszelkie możliwe kroki ku temu, żeby utrzymać to, co się udało do tej pory wypracować przez te ostatnie lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, ale także sięgną po nowe możliwości. Po nowe możliwości możemy także sięgnąć dla naszego powiatu, jeśli uda się zdobyć odpowiednią liczbę głosów - powiedziała Martyna Wojciechowska.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


- Jeśli chodzi o najważniejsze sprawy dla naszego miasta, to jest to obwodnica Tomaszowa Mazowieckiego, której realizacji został już podpisany list intencyjny przez Mariusza Węgrzynowskiego - Starostę Powiatu Tomaszowskiego, Marcina Witko - Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego i Franciszka Szmigla - Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki. Druga sprawa, to powrót do złotego wieku Zalewu Sulejowskiego, kiedy to rozkwitała w naszym powiecie turystyka. Teraz, kiedy zalew jest w złym stanie, turyści nie odwiedzają tłumnie naszych terenów. Najważniejsze jest szkolnictwo i szpital czyli dobry dostęp mieszkańców do leczenia. Będzie czyniła starania o pozyskiwanie jak największych środków zewnętrznych dla szkół i szpitala.
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik nt
Czytelnik nt 04.10.2019, 07:57
Klakier 13-tki siega dna w swoim argumentowaniu. Wstyd miec takie pparcie.
Grzesiek
Grzesiek 02.10.2019, 17:51
Śmieszna jest ta walka dwóch pań z jednej listy. Mam nadzieję, że sprawdzi się proste powiedzenie: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
SA.
SA. 02.10.2019, 20:20
Akurat niekoniecznie. Wygra lepsza 13 - Martyna Wojciechowska.
Powiat Tomaszów
Powiat Tomaszów 02.10.2019, 14:23
W naazej kandydatce podoba mi sie jedno jesli jest zaproszona na jakas uroczystosc to na niej jest i rozmawia z ludzmi,a popatrz jej konkurentka,wszedzie wychwalana pierwsza do mikrofonu a po pokazaniu sie wyjscie po angielsku(smiech na sali bylem
swiadkiem takiego zachowania)widac jak na dloni kto jest dla ludzi a kto jest zwyklym karierowiczem.To samo sie tyczy banerow wyborczych tych zniszczonych,popatrzcie czyje znikaja(tej naszej slabej Martyny?dlaczego?Trzynastego glosujemy na 13ke!
Ajdejano
Ajdejano 02.10.2019, 01:11
Znalazł się jedyny i jedynie słuszny "oceniacz" cudzych wpisów (ku... mać), czyli "Vlad_Palovnick.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 02.10.2019, 11:31
I napisał to Ajedjano, który jest "oceniaczem" wszystkich mających inne od niego zdanie jako "czerwonych gnid", "yntelygentów" itp. Czuć nutkę zawiści z powodu pojawienia się konkurencji...
Ps. Miałeś się już Vladem_Palovnickiem nie zajmować. To miło że zmieniłeś zdanie.
Zasyłam stosowne wyrazy
Twój Vlad :)
Ajdejano
Ajdejano 30.09.2019, 16:14
Do "Vlad_Palovnick": jeżeli ktoś zajmuje się takimi ***relami - już takiemu komuś odpuszczam. Nie ma się kimś takim zajmować.
Żyj sobie w tym swoim małym światku i pocieszaj się tym, że jesteś w tym swoim, małym światku - "najwazniejsy" .

Ogólnie: śmiech na sali.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 01.10.2019, 20:38
Brawo! Zuch! 😎
o fajnej młodej pani i mniej fajnej starszej pani
o fajnej młodej pani i mniej fajnej starszej pani 28.09.2019, 22:02
Kandydatce trzeba życzyć i mieć nadzieje, że się nie spali, bo to naprawdę wartościowa osoba. Natomiast co do damy, która popiera największa ilość kandydatów, komitetów, partii itd... są kobiety, które mają, mężów, stałych kochanków i nieraz z doskoku młody ogier sie trafi. Jak ktoś nazywa je po imieniu to one płaczą, ze jak tak można jak one po prostu tyle miłości w sobie mają 🙂
Komuś
Komuś 29.09.2019, 12:12
tutaj tylko sex w głowie. No cóż podobno po kopie to i po chłopie. Pozostają marzenia nie do spełnienia.
Ajdejano
Ajdejano 28.09.2019, 20:44
Do Vlad_Palovnick" (wczoraj 21:30) : bardzo dobry wpis. Popieram ten wpis. Ja też nie cierpię buców, którzy którzy udają "yntelygentów" za dychę.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 29.09.2019, 09:28
Otóż to! Udają "yntelygentów" za dychę a nawet nie wiedzą np. do czego służy przycisk "odpowiedz" na portalach których używają. Obłęd nie?
kojo
kojo 28.09.2019, 09:12
A Pani Stańczyk to mogła by sie do pracy zabrać a nie tylko lansować na politycznych ustawkach w godzinach pracy ;/
z Harlekina
z Harlekina 28.09.2019, 12:01
Inny jest fenomen tej Pani, która ma w sobie tyle miłości, ze kocha i PiS i prezydencki komitet, ale znajduje również pokłady płomiennego uczucia dla przyszłości PO. Mieć takie pojemne serce to jest sztuka.. niczym sztuka kochania.
Gość I
Gość I 28.09.2019, 13:24
I z faktami się nie dyskutuje. Wypadałoby się określić konkretnie, a nie kilka srok za ogon chwytać. W końcu któraś... osra i będzie się działo.
Tomaszow
Tomaszow 27.09.2019, 15:59
Wszyscy zaglosujmy na osoby spoza powiatu a poznie placzmy ze tomaszow nie ma obwodnicy,zalew jest brudny ,do szpitala jedzmy do lodzi,co za narod ktory nie popiera swoich,gdzie nasze przywiazanie do miasta,powiatu.Posla mamy na wyciagniecie ręki a my tylko narzekamy.
Nie glosuje na pis
Nie glosuje na pis 27.09.2019, 19:36
A jaka to roznica, przeciez pani wojciechowska zrobi wszystko co jej wielbiciel kota z zoliborza rozkaze. JK sie jest pierwszy eaz poslem, to mozba na akademie chodzic i kawe parzyc. Prawdziwe problemy rozwiazuje sie w samorzadzie. A tu pani byla pol roku i sie znudzila
Pawełek
Pawełek 27.09.2019, 20:30
Dobrze, że nie zagłosujesz, bo akurat twój głos nie będzie chyba do niczego już potrzebny. Mogłeś sam wystartować, ale w zasadzie przecież nikt cię nie zna. Mała strata, za wiele też byś nie wskórał co?
PS. W każdej partii jest 1 (dowodzący) tego też nie wiedziałeś? Słabooo u ciebie coś.
Gość I
Gość I 27.09.2019, 16:18
Przeczytałeś dokładnie że zrozumieniem, czy masz z tym kłopot? Martyna WOJCIECHOWSKA (nr 13), jedyna kandydatka z partii PIS na cały powiat tomaszowski.
Centuś
Centuś 27.09.2019, 13:21
Czy to jest ta Pani, która zarabia 60 tys. zł miesięcznie w NBP?
Gość I
Gość I 27.09.2019, 13:29
W centach. Usatysfakcjonowany?
tomaszowianin
tomaszowianin 27.09.2019, 08:26
Mój głos trafi do Pawła Sałka. Miałem okazję poznać tego pana, bardzo wyważona inteligenta osoba. Ma fajnie spojrzenie na sprawy środowiska i w tym obszarze mógłby wiele zrobić. Powodzenia panie Pawle. Stawiajcie Krzyżyk na poz.14
SA.
SA. 27.09.2019, 10:49
Rozumiem, że P.Sałek zagłosuje w rewanżu na Martynę Wojciechowską i będzie dobrze?
Ajdejano
Ajdejano 26.09.2019, 18:55
Do "Pawełek" na różowo (13:55): bardzo dobrze odpisałeś. Wszystkim czerwonym gnidom, właśnie tak trzeba odpisywać.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 27.09.2019, 21:30
Zastanawiam się jak odpowowiadać bucom.... i daltonistom.....
Podatnik
Podatnik 26.09.2019, 18:09
A ci wszyscy ludzie, to w godzinach urzedowania tam się lansowali??? Przecież urzednicy mają płacone pensje z naszych podatków! To chyba coś cie haloooo....
Gość I
Gość I 26.09.2019, 18:20
Donieś to info do skarbówki, jak cię coś swędzi :-))
Pisowski Powiat tomaszowski
Pisowski Powiat tomaszowski 26.09.2019, 16:54
Wysmiewajcie dalej ze ktos stary ,mlody,mnie cieszy ze sporo ludzi przyszlo i dalo poparcie(spojrz kampanie na placu kosciuszki ilr osob bylo?)tzn ze ludzie wierza w dobra zmiane i popra w wyborach.
Która to
Która to 26.09.2019, 16:08
Martyna Wojciechowska?
Ta z NBP ?
Czy ta podróżniczka ?
A może to jeszcze ktoś inny?
dd
dd 26.09.2019, 16:11
Ładniejsza.
dżony
dżony 26.09.2019, 13:00
"Powrót do złotego wieku Zalewu Sulejowskiego, kiedy to rozkwitała w naszym powiecie turystyka." - a może jakieś konkrety? Bo już było kilku polityków co twierdziło, że oczyszczą Zalew, sprowadzali mądre głowy, konferencje i itp. i efektów brak. Z tego co się orientuje to taka sytuacje występuje na wielu sztucznych zbiornikach gdzie zanieczyszczenia niosą rzeki i chyba nigdzie nie znaleziono na to sposobu. Gdy zbiornik jest mały jak np. Sielpia i nie ma innych zadań jak tylko rekreacyjne to można wodę spuścić i dno oczyścić, ale na Zalewie to jest obecnie niewykonalne.
Sm
Sm 26.09.2019, 23:03
A może jednak są sposoby... Ale jak się oddaje władze na zbiorniku jednemu ośrodkowi to i chęci są ale do czyszczenia a nie wyczyszczenia... W Skandynawi się udało i na Zalewie przy odrobinie dobrej woli też by się udało. Jest kilka rzeczy do zrobienia. Pierwsza to rozliczanie gospodarstw położonych bezpośrednio nad zalewem ze ścieków... potem Może ozonowanie (na początek jednej zatoki np Tresty) moze nerka schladzajaca wodę o której pisał w zeszłym roku Tit... Akurat te projekty milionów nie kosztują.. A te już przejedzono i przegadano.... No ale kto Pani zakazuje obiecywać... I tak nie zamierza się z tego wywiazywac....
Ola
Ola 26.09.2019, 13:35
Nie narzekaj plażę nowiutką ci wybudują a ty pewnie chciałbyś molo znacznie dłuższe albo plażę dla nudystów.
Jola
Jola 26.09.2019, 16:42
Plaża już jest, jeszcze nie byłeś? Polecam, nie musiałbyś wystawać pod Galerią z rowerem
J3S
J3S 26.09.2019, 11:28
Brakowali tam jescze pana Klera.Wszystko by bylo w doborowym towazystwie.Dajcie ludzion godnie zarobic a nie afiszowac sie i klamac.
X
X 26.09.2019, 12:57
No pensje minimalna wlasnie z musla o Tobie zaproponowali.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 26.09.2019, 11:10
Gratuluję doboru obsady drugoplanowej. Casting przeprowadzono prawidłowo-wśród grupy docelowej :-)
Pawełek
Pawełek 26.09.2019, 13:55
Vlad_Palovnick _ Młodziutka i "inteligentna inaczej" Klaudia Jachira niestety występuje u boku Grzesia, w szeregach PO-KO. Także wszystko jeszcze przed tobą :-))
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 27.09.2019, 21:21
Nie rozumiem co do mie piszesz. Wypaliłeś wysoko ponad moją poprzeczkę. Wybacz.
Pawełek
Pawełek 27.09.2019, 22:10
To masz problem, nie popiszemy sobie.
PS. Nie wnikaj w kasting, najważniejsze jest
ich poparcie, ale takie 100%. Może tego nie wiesz, ale oni po prostu w to wierzą. To jest ich przewaga nad innymi, m.in nad takimi jak ty.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 28.09.2019, 00:55
Nie mam problemu. Schlebiasz sobie :-)
?
? 26.09.2019, 12:58
A starsi ludzie to sa jakies odpady?
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 27.09.2019, 21:22
Nie. Starsi ludzie są starsi.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 28.09.2019, 17:58
Jak rozumiem ci co dali kciuka w dół oceniając post powyższy uważają że ludzie starsi nie są starsi..... 😀 Szanuję
marian..