Skusiła ich torebka

  • 06.11.2017, 14:06
  • Mariusz Strzępek
Skusiła ich torebka
Dwóch braci w wieku 13 i 14 lat zostało przesłuchanych w charakterze nieletnich sprawców kradzieży pieniędzy. Małolatów skusiła pozostawiona bez opieki torebka a w niej portfel z pieniędzmi. Chłopcy wcześniej grali w piłkę, weszli do budynku szukając toalety...a wyszli z pieniędzmi.

3 listopada około godziny 15:00 dyżurny policji otrzymał informację, iż w jednej z poradni sprawca wykorzystał otwarte drzwi do gabinetu i pozostawioną bez nadzoru damską torebkę, wyciągnął z niej portfel z pieniędzmi. Właścicielka torebki kiedy zorientowała się, że została okradziona poinformowała o sprawie policję.

 

Funkcjonariusze ustalili, że w czasie kiedy doszło do kradzieży w budynku „były widziane małolaty, które chwilę wcześniej grały na „orliku” w piłkę. Według ustaleń, to właśnie jeden z nich, Policjanci którzy wykonywali na miejscu czynności ustalili rysopis dzieciaków,.

 

Funkcjonariusze szybko skojarzyli,że szukanymi małolatami są bracia, mieszkający w centrum miasta. Chłopcy w wieku 13 i 14 lat byli już w domu. Przyznali się do kradzieży pieniędzy, których część zdążyli wydać na słodycze. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe