
Chłopcy w rozgrywkach zaprezentowali się znakomicie. Drużyna wygrała 4 pojedynki, w których straciła zaledwie jednego gola.
Klub z Inowłodza pokonał tomaszowską Mazovię 2:0, klub Wilk Rzeczyca 5:0; Ceramikę Opoczno 3:0; oraz MGKS Drzewica 5:1.
Dwa zwycięstwa oraz dwie porażki zanotowała drużyna Mazovii. Drużyna Marcina Suskiego obok porażki z Inowłodzem, musiała uznać także wyższość MGKS Drzewice (1:2). Były jednak także pozytywne akcenty jak wygrane: 4:1 z Ceramiką Opoczno oraz 7:0 z Wilk RZECZYCA.
Chłopcom obu ekip gratulujemy sukcesu.
Do autora artykułu: zdjęcia były udostępnione w grupie zamkniętej FB, wypadało zapytać czy można powielać.
Wedle życzenia kasujemy zdjęcie. Już jeden z rodziców Mazovii w kwietniu hucznie nagłośnił na Państwa grupie, problem że wrzuciliśmy zdjęcie tytularne Lechii 2011 mojego autorstwa w artykuł z turnieju eliminacyjnego ESBANK Cup, a w którym to Mazovia awans wywalczyła. Były także telefon dotyczący tego że publikujemy artykuły Mazovii z turniejów w Niewiadowie i że to powinni trenerzy zrobić, choć brały udział w nim zespoły z całego powiatu (TMF, LECHIA oraz Pilica). Do kasacji tamtych próśb się nie przychyliliśmy, tym razem zrobimy wyjątek. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Zwyczajnie wystarczyło zapytać. Nie mam nic przeciwko powielaniu, ale za zgodą.
................
30 września o 11:17 ·
Niezbyt gościnni okazaliśmy się w nastepnej kolejce rozgrywek turniejowych ?.
Zagralismy niezłe zawody i nareszcie byliśmy skuteczni-............ sielanke zepsuł nam tylko Iks Inowłódz?ktory jednak nie gra fair?mając w składzie 3zawodników starszych,którzy robią różnicę.
Naszym kibicom dziękujemy za doping??
Fajnie, że Inowłódz wygrał, szkoda, że w tej drużynie grali chłopcy o rok i dwa lata starsi.