Czwarta porażka w sezonie seniorów Lechii

  • 07.10.2019, 11:07 (aktualizacja 10.10.2019, 12:56)
  • Sport Tm
Czwarta porażka w sezonie seniorów Lechii olimpiazambrow.net
Za nami 11 kolejka piłkarskiej trzeciej ligi (Grupa 1). Piątego października zespół Lechii zawitał do Zambrowa, gdzie zmierzył się piętnastym zespołem tabeli, miejscową Olimpią.

Trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki - tak wyglądał bilans Lechii przed sobotnim pojedynkiem. Na 27 możliwych do zdobycia punktów, piłkarzom z Tomaszowa udało się uzbierać ledwie 12, liczyliśmy więc na kolejne. Po drugiej stronie murawy stała drużyna, która także nie zachwycała. Klub z Zambrowa w ostatnich czterech spotkaniach zdobył zaledwie dwa punkty, u siebie klub jednak grać potrafi, więc w opinii fachowców o zakładów – to gospodarze byli faworytem (2.10; Lechia – 2.8).

 

W pierwszej połowie kibice goli nie obejrzeli. W drugiej, piłkarze byli już bardziej skuteczni. W 70 minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Kamila Jackiewicza. Dla napastnika z Zambrowa był to drugi gol w tym sezonie, w 10 pojedynku ligowym.

 

Dwadzieścia minut później piłkarze Olimpii ponownie zaskoczyli defensywę Lechii. W 90 minucie na listę strzelców wpisał się młodziutki pomocnik tj. 21-letni Paweł Kaczmarczyk.

 

Lechia zdołała zminimalizować straty. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Michał Steć skierował futbolówkę do własnej siatki i tym samym naszym piłkarzom udało się złapać kontakt bramkowy, na więcej jednak zabrakło czasu.

 

Lechia obecnie zajmuje 13 lokatę w zestawieniu ligowym. Liderem jest Sokół Ostróda (26 pkt.), który o cztery „oczka” wyprzedza Sokół Aleksandrów (22 pkt.). Na najniższym stopniu podium znajdują się rezerwy Legii (20 punktów). Taki sam bilans punktowy jak stołeczny klub, jednak nieco gorszy bramkowy mają piłkarze Świtu.

 

W strefie spadkowej znajdują się klub: KS Wasilików, Pogoń Grodzisk oraz Ursus Warszawa.



Olimpia Zambrów- RKS Lechia 2:1 (0:0)

Sport Tm
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 07.10.2019, 11:29
Mnie zadziwia kariera pana Zdonka, rządzące partie się zmieniają, a on wciąż mimo braku wyraźnych sukcesów na zajmowanych licznie różnorakich stanowiskach, a wręcz z wieloma wątpliwościami co do kompetencji i umiejętności zajmuje kolejne i kolejne...
EL
EL 06.10.2019, 23:55
Marzy mi się , żeby w tym mieście piłka nożna stała na przyzwoitym poziomie i żeby znalazł się sponsor na miarę tego ostatniego.. Ale co my zwykli obywatele możemy zrobić?? Naciskać na lokalne władze. Lokalne media powinny się zebrać i zorganizować debatę z lokalnymi działaczami i politykami a może nawet zaprosić potencjalnych sponsorów..
Kers
Kers 07.10.2019, 08:36
Pan prezydent to ogarnie . Już nam prezesa znalazł to sponsora nie załatwi ?
Stary Kibic
Stary Kibic 06.10.2019, 23:14
Z rozkładu gier wynika, że jak się Lechia nie zmobilizuje to zimę może przetrwać jednak w strefie spadkowej...
Obiektywny
Obiektywny 06.10.2019, 20:36
Koniec jest bliski. Nie ma sponsora, nie ma Lechii. Miasto nie ma interesu by to utrzymywać. Szkoda tylko tych zapaleńców prujących kopary na meczu.
Dramat w trzech odsłonach
Dramat w trzech odsłonach 06.10.2019, 18:40
Panie Zdonek nie nadajesz się pan do tej roboty . Nie masz wiedzy o sporcie , wystawili cię , a ty brniesz w to bagno i coraz bardziej się ośmieszasz . Rozwaliłeś wszystko co się dało . Piłkarze sie wstydzą bo w brudnych strojach wychodzą na mecz . Nad niczym człowieku nie panujesz i nie jesteś w stanie nic ogarnąć. Nawet na błędach się nie uczysz. A gdzie jest Lechii akademia ? No pytam się gdzie ?
RKS
RKS 07.10.2019, 08:13
No właśnie była Pani w magazynie, pralni to ja zabrali, bo niby oszczędności, ale na czwartym poziomie rozrywkowym jest na etacie rzecznik prasowy. Widać rzecznik bardziej potrzebny niż czyste stroje
Kers
Kers 07.10.2019, 08:27
Ten rzecznik to jest , ale tylko z nazwy
endriu
endriu 06.10.2019, 18:01
spadek i pozamiatać wstyd
Racjonalny
Racjonalny 06.10.2019, 08:07
Na tą chwilę Lechia ma taką kadrę jaka ma....
Utrzymanie i tak raczej będzie więcej spokojnie.
A w klubie sprawy finansowe też nie wyglądają za kolorowo.
Trzeba wspierać chłopaków jak najmocniej bo oni z miesiąca na miesiąc zastanawiają się czy dostaną pensję!!
Generalnie, dziady!
Generalnie, dziady! 06.10.2019, 00:05
Nie ma co owijać w bawełnę. Hasełka "Nic się nie stało" moźna zostawić na inne okoliczności. Jak tak dalej pójdzie, znów zaczną jeździć do Drzewicy, Kwiatkowic czy innego Paradyża...
Kibic
Kibic 05.10.2019, 23:53
Koniec soboty . ludzie dajmy. Inspinacie zespolowi
Ten gosc nic nie faje nim
Wierny kibi
Rks
Rks 05.10.2019, 22:02
Jak to kto?
Marionetka włodarza. Kibica wiernego( ha,ha), władcę Witkowyj.
Ze wsi wyjdziesz, ale wieś z ciebie Nigdy!!!!!

Tępy lud otumaniasz, ale my patrzymy i rozliczymy

Zdonek jak by miał honor, to dawno powinien podziekowac.
Ale jaki honor?
Kasa jest co miesiac
A dzisiaj na wyjazd nie było dla piłkarzy na wodę do picia.
Ale to nie wina prezydenta.
Jasne, ze kozioł juz jest.
Panie Zdonek, przepraszam, Panie Kozioł.

Co Pan na to?
Z boku
Z boku 05.10.2019, 21:22
Dobrze to ująłeś. Dramat, kto tą Spółką kieruje. Amatorszczyzna
Rks
Rks 05.10.2019, 20:55
Proponuje przestać rujnować cały dorobek Lechii.
Puknij się w głowę!!! Mądrala
Ile nas tor kosztuje?
Zamknij teatry , kina, szkoły.

Gdzie obiecane pieniądze, sponsorzy?
Jest spółka , tylko bez pieniędzy.
Klub na skraju ruiny.
Tylko do wyborów był potrzebny!!!!!

Spójrz na Szkółkę!!!!
Lepiej nie patrz. Już nic nie zostało!!!!

Ile można być ślepym.
Tylko prywata, kłamstwo i oszustwa włodarza Witkowyj.
Dramat




sunny
sunny 05.10.2019, 18:55
proponuję wybudować im stadion.

Pozostałe