Hala na Nadrzecznej zostanie zmodernizowana

  • 07.10.2019, 21:35
  • Joanna Sztymelska
Hala na Nadrzecznej zostanie zmodernizowana
Już w przyszłym roku zmodernizowana zostanie sala gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 im. płk. Stanisława Hojnowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Na ten cel Starostwo Powiatowe pozyskało dotację z ministerstwa sportu w wysokości 408 tysiecy złotych.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w konferencji wzięli: Antoni Macierewicz - poseł na Sejm RP, Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk i Marek Kubiak - członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Leon Karwat - radny Rady Powiatu - przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, Martyna Wojciechowska - radna Rady Powiatu Tomaszowskiego, Beata Stańczyk - naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego, Jarosław Wojtkiewicz - naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pomocowych Starostwa Powiatowego i Tomasz Migała - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.

Remont, który jest zaplanowany na 2020 rok będzie obejmował całą halę sportową razem z zapleczem socjalnym. Wymieniona zostanie podłoga sportowa, stolarka drzwiowa, położone zostaną nowe tynki i okładziny. Wymieniona zostanie instalacja kanalizacyjna, wodna, wentylacja. Dodane zostanie nowe wbudowane wyposażenie sportowe. Koszt całej inwestycji, to prawie milion 200 tysięcy złotych, z czego 408 tysięcy, to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a pozostałą kwotę dołoży Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim.

- Kolejna radosna informacja. Ta inwestycja była wyczekiwana przez wiele lat i dzięki tym środkom będziemy mogli ja rozpocząć i zakończyć w przyszłym roku. Stan techniczny tej sali wymagał remontu. Już za rok będzie ona wyglądała zupełnie inaczej - powiedział Mariusz Węgrzynowski. 

- W tym roku przypada jubileusz 60-lecia istnienia szkoły przy ul. Nadrzecznej i już dzisiaj mogę wszystkich zaprosić 29 listopada na galę jubileuszową w naszej szkole. Z inwestycji najbardziej cieszyć będzie się młodzież naszej szkoły. Tym bardziej, że Nadrzeczna jest kuźnią sportowych talentów - mówił dyrektor Tomasz Migała

 



 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianka
Tomaszowianka 09.10.2019, 15:36
Za Wydział Komunikacji by się wzięli. Nikt nie ma ochoty spędzać tam całego dnia i specjalnie dnia wolnego brać. Może by wreszcie ktoś zrobił z tym porządek. Chyba że boją się tknąć ..... WRRRRR. Dużo by pisać , co tam się obserwuje.
WK
WK 09.10.2019, 20:48
Wydział komunikacji to jest materiał na odrębny artykuł...wystarczy raz tam pójść, spędzić cały dzień i popatrzeć na jakość usług tego urzędu,
Anatolij Kałasznikoff
Anatolij Kałasznikoff 09.10.2019, 13:03
Byłem uczniem "trzeciego". To prawda, jest to kuźnia talentów sportowych - wszystkim tym "tuzom sportu" wszyscy nauczyciele folgowali, takie tumaniska i patologia były tolerowane, że głowa mała.
Maciek
Maciek 09.10.2019, 10:35
W tych wyborach zagłosuje na Małgorzata Janowska z PiS. Kobieta której naprawdę zależy na tym by ludziom żyło się lepiej. Wielu osobom pomogła, nie jest obojętna na krzywdę ludzką jak inni politycy.
Antoni któremu ciągle mało.
Antoni któremu ciągle mało. 09.10.2019, 08:11
Promocja Maciarewicza. Kupują Was za Wasze pieniądze.
matka
matka 08.10.2019, 20:11
...Pani w bieli...a biel zimę przypomina...i lód...
hokej
hokej 09.10.2019, 08:53
serce z lodu...
Ola
Ola 08.10.2019, 21:38
W bieli żle, w czerwonym była też żle to jak ma się ubrać? pani stylistko!
Tęczowa panienka
Tęczowa panienka 08.10.2019, 22:38
Jak zwykle, na rurzowo ...
Janowska nr 10 z PiS
Janowska nr 10 z PiS 08.10.2019, 19:08
Cenna rzecz dla miasta. Wiele rzeczy daje się zrobić gdy są pieniądze. Nie biorą się one znikąd. Jest ich więcej, bo PiS ukrócił złodziejskie wyłudzenia VAT. To były wielkie pieniądze 250 mld zł przez 8 lat. W naszym okręgu kandyduje z PiS pani poseł Małgorzata Janowska. Pracuje ona w Komisji Śledczej ds. VAT. To dzięki takim posłom poprawia się nam wszystkim. Głosujmy więc na takich, którzy realnie działają. Poseł Janowska ma nr 10 na liście PiS
tczewianin
tczewianin 08.10.2019, 13:31
Co by nie powiedzieć, Macierewicz to kulturalny człowiek, którego miło się słucha.
Nie to, co tego prymitywa Neumanna.
Aby bylo tak jak bylo
Aby bylo tak jak bylo 08.10.2019, 11:57
Te pieniądze mogłoby miec II LO gdyby Broniarek byl dyrektorem z rok wczesniej.

Panie dyrektorze Węgrzynowski wielu ludzi ubolewa nad pana urzedowaniem.
kresz
kresz 08.10.2019, 23:22
dlaczego u mnie to wywyłuje uśmiech ? jak w polskim filmie Pieniądze to nie wszystko . Zbawicielem obwołali , a wystarczy trochę pokory i więcej pracy . Praca i jeszcze raz praca.
Projekt
Projekt 08.10.2019, 14:33
był aplikowany do różnych instytucji od lat. I pieniądze miały trafić tam gdzie trafiły.
STR
STR 08.10.2019, 14:24
wcześniej ? przecież gdyby był wcześniej , to i mogłoby być wszystko i toalety, scena teatralna, opera, filharmonia , ścianka wspinaczkowa , muszla koncertowa i co jeszcze ? Gdyby babka miała wąsy ..............
Aby bylo tak jak bylo
Aby bylo tak jak bylo 08.10.2019, 12:02
Poleuja szkole na Nadrzecznej, ktora wypuszcza ciemniakow, jesli znajdzoe sie koedys w jakims rankingu to bedzie to lista szkol z nieletnimi matkami, ale infrasyruktire maja najlepsza w miescie. Bo maja dobrego dyrektora, ktory potrafi wspolpracowac z organem finansujacym, a przd wszystkim cos zaproponwac.
33
33 08.10.2019, 16:39
Po Twoim piśmie widać , jakim jesteś CIEMNIAKIEM
Poziom
Poziom 08.10.2019, 14:32
wysokości kultury w komentarzu niżej dna. Ciekawe czy znawca ciemniaków skończył jakaś normalną szkołę czy rankingową? Wstyd obrażać ludzi.
T.J.
T.J. 08.10.2019, 10:55
Miło ponownie widzieć bardzo zaszczytnego Gościa w Tomaszowie.
Gen. Anodina
Gen. Anodina 08.10.2019, 12:22
Zamiast przedstawić końcowy Raport Smoleński, to się wozi po prowincji aby załapać sę na kolejną kadencję i kolejne 4 lata wydawać pieniądze na "wybuchowe parówki" i "elektronową mgłę".

Pozostałe