​​​​​​​Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

  • 08.10.2019, 16:30
  • Mariusz Strzepek
​​​​​​​Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Bony rozwojowe dla przedsiębiorców czekają.

Kamper Regio Strefy to mobilne centrum doradcze projektu Strefa RozwoYou 2, w którym przedsiębiorcy mogą aplikować o pieniądze na szkolenia dla pracowników. 9 października doradcy z ŁSSE, w ramach 30 dniowego tourne po województwie łódzkim, dotrą do Tomaszowa Mazowieckiego. Na miejscu będą informować o możliwościach jakie dają dofinansowania na usługi rozwojowe, pomogą w opracowaniu planu szkoleń oraz wypełnieniu wniosku o bony rozwojowe.

Spotkanie ze specjalistami to szansa dla mikro, małych i średnich firm na otrzymanie do 80% dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe. Eksperci ze Strefy będą służyć pomocą przez kilka godzin od 11.00 na Placu Kościuszki.

 

Kamper Regio Strefy – Tomaszów Mazowiecki

Data: środa, 9 października, godzina 11.00

Miejsce: Plac Kościuszki

W ramach wydarzenia o godzinie 11.00 przewidziana jest konferencja z udziałem Marszałka Województwa Łódzkiego i Prezesa Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu. W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.

Szczegółowy plan podróży wraz z datami i adresami postoju kampera będzie można znaleźć na stronie www.facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/, a szczegóły dotyczące projektu i aplikacji znajdują się na www.strefarozwoju.lodz.pl.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe