Dwa nowe wozy bojowe u tomaszowskich strażaków

  • 11.10.2019, 10:08
  • Joanna Sztymelska
Dwa nowe wozy strażackie w tomaszowskiej Komendzie PSP
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę, 9 października 2019 roku, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość przekazania dwóch nowych wozów strażackich. Wartość obu samochodów, ciężkiego i średniego ratowniczo-gaśniczych wynosi ponad 2 miliony 260 tysięcy złotych. Samochody pozyskane zostały w ramach projektu USPRAWNIENIE SYSTEMU RATOWNICTWA NA DROGACH – ETAP IV realizowanego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, oś priorytetowa III Rozwój sieci drogowej TEN-T i transportu multimodalnego. Beneficjentem projektu była Komenda Główna PSP, zaś Komendy Wojewódzkie PSP były podmiotami upoważnionymi do ponoszenia wydatków kwalifikowanych i prowadziły postępowania przetargowe, występowały o środki, dokonywały płatności oraz odebrały zakupiony sprzęt.

 

.

 

 


 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

EL
EL 14.10.2019, 22:12
Kolejna szopka-pokazówka.. Nieustannie te same twarze na zdjęciach, nie napracują się. Mimo, że to nie ich dokonania to dzielnie biorą udział w tego typu wydarzeniach, bo co innego mogą robić.? Co ci ludzie jak np p. Telus mogą wiedzieć o świecie? Jak się pracuje w dużej międzynarodowej firmie? Jakie mechanizmy rządzą gospodarką? Na czym naprawdę polega zarządzanie? Po co to wszystko? Muszą być wszyscy na takim wydarzeniu jak przekazanie wozów gaśniczych?? Komedia.
Przebrany za osła
Przebrany za osła 11.10.2019, 18:00
Będąc na miejscu któregoś z mundurowych byłbym zawstydzony, że muszę barać udział w takich szopkach. W ubraniu cywilnym-ok. Ale w mundurze??? Ktoś, kto np. walczył w Iraku/Afgst, na piersi medal "Za dzielność" albo Strażak "Za odwagę ..." pozuje do zdjęcia na Wręczniu pieczonego kartofla albo w Koziej Wólce na balu przebierańców???? Muniek z TLove ostatnio śpiewa "Pola - obudź się ..." .....
ComTM
ComTM 11.10.2019, 15:59
Ok, że PSP ma nowy sprzęt. Warto zwrócić uwagę, że to "pozyskiwanie i przekazywanie" winno być normalnym, codziennym zajęciem tych osób z fotografii. Za to przecież biorą pieniądze, więc czemu tak dumnie się prezentują? Wiem, niemądre pytanie w tym przed wyborczym czasie... Szkoda tylko, że tak łatwo ulegamy iluzji, że ktoś coś załatwił, sfinansował, zrobił bezinteresowną przysługę. Po pierwsze sfinansował to z pieniędzy wspólnych (naszych), po drugie jest to jego praca i odpowiedzialność, po trzecie wykorzystywanie tego w tak nachalny sposób do autopromocji może budzić niechęć...
Ajdejano
Ajdejano 11.10.2019, 14:59
Do Bómelanta: chłopie - to przecież ostatni dzień przedwyborczy. Wszyscy się dwoją i troją, aby "cóś-tam" pokazać. Te wszystkie komunikaty trzeba, po prostu - olać.
Bómelant
Bómelant 11.10.2019, 12:31
Bardzo ciekawa sytuacja. Na większości wydarzeń ciągle te same twarze na zdjęciach. Tak wygląda, jakby wszyscy byli wożeni jednym ałtobusem z imprezy na imprezę. Czy oni są na jakimś etacie statystów??? Bo to chyba niemożliwe aby pracować na jakimś stanowisku i bywać, bywać, bywać??????

Pozostałe