Dzień Seniora z Jackiem Wójcickim

  • 13.10.2019, 16:40
  • Joanna Sztymelska
Dzień Seniora z Jackiem Wójcickim
W środę, 9 października 2019 roku, w hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert z okazji Dnia Seniora.

Cała hala wypełniła się tomaszowskimi Seniorami, ponieważ wystąpić specjalnie dla nich miał znany krakowski piosenkarz i aktor - Jacek Wójcicki, ulubieniec mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Artysta zaśpiewał znane piosenki. Rozpoczął od "Niepewności" do słów Adama Mickiewicza, piosenki z repertuaru Marka Grechuty. Ale nie brakło też znanych piosenek z przedwojennych filmów, z repertuaru Eugeniusza Bodo, Adolfa Dymszy, - "Ach śpij kochanie", lwowskich baciarów Szczepka i Tońka - "Dobranoc, oczka zmruż".

Bardzo dobrze publiczność odebrała także piosenkę "Graj Cyganie". W czasie jej wykonani klaskali i śpiewali razem z Jackiem Wójcickim. Podobnie było z piosenką Wojciecha Młynarskiego "Jesteśmy na wczasach".

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nie obyło się bez bisów. Specjalnie dla tomaszowskiej publiczności Jacek Wójcicki zaśpiewał jedną z piosenek Zbigniewa Wodeckiego zatytułowaną "Teatr uczy nas żyć". Artysta polecił wsłuchanie się w słowa piosenki, której tekst zgadza się z myśleniem artysty.

Pomiędzy piosenkami Jacek Wójcicki zabawiał publiczność dowcipnymi opowieściami i anegdotami na temat jego przeżyć od kiedy występuje na scenie. Opowiadał nie tylko scenki z życia, ale też wesołe skecze.

Jacek Wójcicki popiera budowę stacjonarnego Hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe