Ciało młodego mężczyzny znaleziono w sobotę przy ulicy Koplina na Niebrowie

  • 15.10.2019, 09:54 (aktualizacja 15.10.2019, 10:55)
  • Mariusz Strzepek
Ciało młodego mężczyzny znaleziono w sobotę przy ulicy Koplina na Niebrowie
Tomaszowska Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. Prowadzone jest ono w kierunku spowodowania uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Na razie wiemy jedynie, że zmarły to 36-letni tomaszowian. Ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa również policyjne śledztwo.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim
Anonim 15.10.2019, 21:55
Po pierwsze nikt nie znalazł Bo nikt nie musiał szukać, sprawcy zdarzenia byli na miejscu sami zadzwonili po służby był to niefortunny cios na skutek czego pokrzywdzony ( czyt.zmarły przewrocił się i uderzył głową o ziemię)
Wszyscy byli bliskimi znajomymi!
Aisza
Aisza 15.10.2019, 17:12
Szkoda chłopaka życie było przed nim ,o zabójcy nie ma co się wypowiadać ...
varan
varan 15.10.2019, 15:41
"uszczerbek na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym". Rozwalają mnie tego typu formułki w kodeksie karnym. Uszczerbek na zdrowiu to może być gdy ktoś komuś dwa zęby wybije, albo złamie rękę, a nie gdy ktoś trafia do foliowego worka ! Co za debil coś takiego zamieścił w kodeksie karnym ?! Albo "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" gdy jeden drugiego kopie po głowie, ale gdyby mu wbił scyzoryk w klatkę piersiową to już by było zabójstwo. Chory kraj, delikatnie mówiąc.
WuPe
WuPe 01.11.2019, 10:26
Nie dajemy prostych zapisów tylko takie wieloznaczne by i w sądownictwie można było trochę kasy przytulić:-)
Jimmy
Jimmy 15.10.2019, 18:20
Z tym zabójstwem w przypadku użycia scyzoryka to też nie takie pewne - zdarzyło mi się kiedyś czytać o "pobiciu przy użyciu maczety".
Jax
Jax 15.10.2019, 17:50
Dokladnie tak ;) chory kraj ;) ktos na*** kogos zabije albo nacpany to w*** ze noepoczytalny byl hahaha ;)
LEX
LEX 16.10.2019, 17:51
Żeby mówić o zabójstwie to musi być zamiar , bezpośredni lub ewentualny . Krótko mówiąc sprawca musi chcieć zabić lub godzić się przynajmniej ze skutkiem śmiertelnym . To tyle w kwestii formalnej.
Jimmy
Jimmy 21.10.2019, 17:51
A jak stwierdza się taki zamiar? Podłączając do głowy sprawcy maszynę do czytania w myślach?

Pozostałe