Prezydent nagrodził nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli

  • 17.10.2019, 19:24
  • Joanna Sztymelska
Prezydent nagrodził nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli
W poniedziałek, 14 października 2019 roku, w sali widowiskowej filii Miejskiego Centrum Kultury "Tkacz" w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie nagród nauczycielom uczącym w szkołach podstawowych i przedszkolach naszego miasta.

Udział w spotkaniu wzięli: Marcin Witko - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Izabela Śliwińska - Wiceprezydent miasta. Dzień Edukacji Narodowej jest doskonała okazją do nagrodzenia trudnej pracy, jaką wykonują pracownicy szkół.  W czasie uroczystości Marcin Witko i Izabela Śliwińska wręczyli nagrody.

Następnie dla nagrodzonych zaśpiewało trio w składzie:  w składzie: Michał Domagała – wokal, Hubert Gruchała – saksofon i Kamil Wrona – fortepian - zaprezentowało znane utwory balladowe m.in. Zbigniewa Wodeckiego.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Nagrodami prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego uhonorowani zostali wyróżniający się dyrektorzy i nauczyciele:

- Ewa Służewska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4,

- Piotr Chomentowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

- Kinga Chachuła, wicedyrektor Przedszkola nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2,

- Bogusława Szymczak, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3,

- Ewa Brzezińska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,

- Iwona Bernacik, wicedyrektor Przedszkola nr 12 w Zespole Przedszkolnym,

- Bogusława Jankowska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,

- Magdalena Koszada, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,

- Tomasz Cichowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2,

- Krzysztof Krawczyk, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3,

- Katarzyna Darczyńska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4,

- Dorota Paś, pedagog socjalny/oligofrenopedagog/neurologopeda w Przedszkolu nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4,

- Dominika Bąk, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5,

- Ewa Dębińska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 2 im. Marii Kownackiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,

- Jolanta Nita, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7,

- Beata Michalak, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7,

- Ewa Zielińska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8,

- Marcin Saktura, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8,

- Małgorzata Jakszuk, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9,

- Mirosława Burchard, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10,

- Mirela Rutowicz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

- Aneta Domaradzka, nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

- Elżbieta Galińska, nauczyciel geografii w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Nagrodami wyższego szczebla, tj. Medalami Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze nagrodzeni zostali:

 - Małgorzata Baldiszak – nauczyciel techniki i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

- Magdalena Dorociak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,                                                                            

- Elżbieta Wójcik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,   

- Robert Tyczyński - nauczyciel matematyki informatyki w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,  

- Magdalena Kołodziejczyk – nauczyciel biologii w szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego im. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10,

- Ewa Rosół – nauczyciel historii, WOS i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 9 im. ks.  Jana Twardowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nagrodą Łódzkiego Kuratora Oświaty odznaczona została:

- Iwona Sudak – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.                             

Medalem za Długoletnią Służbę nagrodzone zostały:

- złotym - Maria Śledzińska – nauczyciel historii w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7,                       

- brązowym - Ewelina Rybińska – nauczyciel języka niemieckiego,  pedagog  szkolny w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


W ramach Igrzysk Dzieci rywalizowało 10 szkół, a w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 11 szkół z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. Nasi zawodnicy zmagali się w 13 konkurencjach sportowych, m.in. w biegach przełajowych, tenisie stołowym, pływaniu, lekkiej atletyce, szachach oraz w grach zespołowych: piłce nożnej, piłce ręcznej, koszykówce, siatkówce.

Za każde zawody przyznawane były punkty odpowiednio do zajętych przez szkoły miejsc w danej konkurencji. Umożliwiło to podsumowanie rywalizacji i wyłonienie najlepszych szkół w przekroju całego roku szkolnego.

Igrzyska Dzieci
Klasyfikacja ogólna:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 8
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 13
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 7
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
10. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

Klasyfikacja Dziewcząt:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 12
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 8
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 13
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 7
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

Klasyfikacja Chłopców:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 8
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 13
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 7
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
10. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Klasyfikacja ogólna:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 12
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 1
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 8
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
10. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
11. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13

Klasyfikacja Dziewcząt:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 8
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 11
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 1
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
10. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
11. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13

Klasyfikacja Chłopców:
1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3
3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 10
4. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 1
5. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 12
6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 14
7. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 6
8. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 9
9. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8
10. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 21.10.2019, 16:20
Do p. Sztymelskiej: jak czytam ten Pani materiał powyżej, nóż sam otwiera mi się w kieszeni.
Pisze Pani o nauczycielach, jako o "pracownikach szkół".
Szanowna Pani: nie wiem ile lat Pani "uczęszczała" do jakiejkolwiek szkółki, ale informuje Panią, że pracownikami jakiejkolwiek szkółki mogą być: sprzątaczki, księgowe, dozorcy, woźni, szatniarze, kierowcy, kierownicy administracyjni.

Nauczyciele, Szanowna Pani, to ni "pracownicy szkoły", ale głównie WYCHOWAWCY NASZYCH DZIECI I WNUKÓW.
Jeżeli do Pani to nie dociera, to potem w telewizji przedstawiają się tacy, jak Pani (np. absolwenci po wyższych studiach np. geografii) i na pytanie w jakimkolwiek teleturnieju o najwyższy szczy Bieszczad, odpowiadają: Turbacz.
To są ludzie Pani pokroju.

Pozostałe