ZUS zaprasza Seniorów na spotkanie pod hasłem – „Zdrowi, Bezpieczni, Aktywni”

  • 22.10.2019, 14:59
  • Joanna Sztymelska
ZUS zaprasza Seniorów na spotkanie pod hasłem – „Zdrowi, Bezpieczni, Aktywni”
W najbliższy piątek tj. 25 października 2019 roku tomaszowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie do tomaszowskiego Oddziału Zakładu ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się pod hasłem – „Zdrowi, Bezpieczni, Aktywni”.

Specjaliści z ZUS porozmawiają z Państwem o bieżących zmianach i nowinkach w świecie świadczeń.
Przedstawiciele policji opowiedzą o bezpieczeństwie w domu i na drodze. W ramach działań prewencyjnych przedstawią najnowsze sposoby jakimi posługują się przestępcy zajmujący się kradzieżami i wyłudzeniami właśnie od osób starszych.
W ramach naszego spotkania uruchomiony zostanie punkt pomiarów medycznych, gdzie przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków dokonają podstawowych pomiarów profilaktycznych i udzielą odpowiedzi na pytania z zakresu przeciwdziałania czy radzenia sobie z cukrzycą.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Sprawy profilaktyki w chorobach nowotworowych oraz leczenia sanatoryjnego seniorów omówi zaproszony z okazji naszego spotkania przedstawiciel NFZ.

Zapraszamy bardzo serdecznie  do naszej Sali Konferencyjnej w budynku A, na III piętrze tomaszowskiego oddziału ZUS. Początek spotkania o godzinie 11:00.
Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem. 
Na uczestników spotkania czeka barek kawowy i drobne upominki.       

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe