Mecz Lechii z Widzewem jednak imprezą masową

  • 3.11.2017, 23:39
Mecz Lechii z Widzewem jednak imprezą masową
Wszystko wskazuje na to, iż mecz Lechii z Widzewem będą mogli obejrzeć zarówno kibice gospodarzy jak i gości, a samo wydarzenie będzie zakwalifikowane jako impreza masowa.

Jak informuje oficjalna strona Lechii:

 

 

Przedstawiciele służb mundurowych w czwartek 2 listopada odbyli drugą lustrację obiektu przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 (pierwsza opinia była negatywna). Jak się okazało klub poprawił kilka ważnych kwestii i zaproponował inne rozwiązania dotyczące organizacji terenu, co skutkowało wydaniem zgody na imprezę masową. Teraz nie stoi już nic na przeszkodzie, aby prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko wydał opinie wiążącą. Tym samym już za tydzień na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej zapowiada się prawdziwe kibicowskie święto futbolu.

 

Klub serdecznie dziękuje za osobiste zaangażowanie wiceprezydentowi Tomaszowa Mazowieckiego Tomaszowi Jurkowi, a także za pomoc w rozwiązaniu wielu problemów funkcjonariuszom policji na czele z komendantem powiatowym policji Szymonem Hermanem.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fctm
fctm 6.11.2017, 09:39
Kibice Widzewa otrzymają 1000 wejściówek które rozdysponują bezproblemu i zasiądą na starej małej trybunie wzdłuż boiska ,więc tylko czekac na niedzielny poranek! Miejmy nadzieje ze wszystkie pozostałe bilety także znajdą odbiorców w Tomaszowie.
rosso fanatico
rosso fanatico 4.11.2017, 09:59
i to jest dobra informacja, swieto w miescie odliczanie czas zacząć :)))))

Pozostałe