Pracownicy MZK podbijają tomaszowskie szkoły

  • 23.10.2019, 13:52 (aktualizacja 30.10.2019, 20:29)
  • LordLud
Pracownicy MZK podbijają tomaszowskie szkoły
16 października (2019 r.) uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 12 odbyli niecodzienne, ale niezwykle ciekawe spotkanie z przedstawicielami Miejskich Zakładów Komunikacji.

„Praca, pasja, styl życia” to nowy projekt powstały z inicjatywy pracowników MZK. Panowie reprezentujący lokalne przewozy tj: Krzysztof Miksa, Jan Pachnik oraz Paweł Grudziak  w doskonały sposób wytłumaczyli uczniom na czym polega praca firmy dbającej o nasz transport publiczny. Ciekawa forma wypowiedzi połączona z prezentacją multimedialną, czy też przy użyciu rekwizytów - były bardzo dobrą formą przekazu, jaką organizatorzy zaproponowali 10- latkom

Wśród tematów nie zabrakło tych dotyczących m.in. pracy kierowcy czy dyspozytora,  eksploatacji pojazdu, bezpieczeństwa pasażerów, a bez wątpienia ważnym punktem, był także instruktażowy pokaz dotyczący umiejętności czytania rozkładu jazdy, z którego odczytywaniem - nierzadko -  dziś mają problem dorośli.

Na zakończenie ponad godzinnego wykładu, dzieciom rozdano upominki przygotowane przez firmę m.in. kubki czy opaski odblaskowe. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu filmu z zajęć.  

Pracownikom gratulujemy pomysłu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...
 

LordLud

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 28.10.2019, 22:38
Dlaczego zniknął komentarz o "stylu życia" , dodam, że ja z tym wpisem nie miałem nic wspólnego . Mamy cenzurę na naszym niezależnym portalu? Nie widziałem tam nic obraźliwego w stosunku do Pana Krzyśka i kolegów z mzk. Fajna inicjatywa, może slogan kogoś ukłuł w oczy, ale dlaczego kasować ten komentarz? To mi pachnie PRLem , tego po tym portalu i jego redaktorach się nie spodziewałem :-(
Beata
Beata 23.10.2019, 20:07
BRAWO PANOWIE! DZIĘKUJEMY! Gratki:)
Krzysiek
Krzysiek 23.10.2019, 22:53
Cala przyjemność po naszej stronie ;)

Pozostałe