Zatrzymała pijanego kierowcę

  • 28.10.2019, 22:03 (aktualizacja 01.11.2019, 10:04)
  • Mariusz Strzepek
Zatrzymała pijanego kierowcę
35-letnia mieszkanka gminy Koluszki ujęła nietrzeźwego kierowcę, a następnie powiadomiła Policję. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

27 października 2019 roku o  godzinie 18:10 oficer dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który  został ujęty w przez 35-letnią kobietę w miejscowości Józefin.

Po dotarciu na miejsce funkcjonariuszy, zgłaszająca poinformowała, że jechała wraz z mężem za kierującym fiatem, który poruszał się całą szerokością jezdni i co chwila zjeżdżał na pobocze.

W momencie kiedy fiat zatrzymał się na czerwonym świetle kobieta podeszła do jego kierowcy i wyczuła od niego woń alkoholu. W tym samym czasie  zabrała mu ze stacyjki kluczyki i powiadomiła policję.  

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że 61-letni mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem  w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe