Promocja Miejskich Zakładów Komunikacji w Wiadernie

  • 31.10.2019, 22:52 (aktualizacja 04.11.2019, 16:56)
  • Bartłomiej Grzywacz
Promocja Miejskich Zakładów Komunikacji w Wiadernie
W dniu dzisiejszym pracownicy Miejskich Zakładów Komunikacji odbyli kolejne spotkanie w ramach nowej akcji "Praca; Pasja; Sposób na życie". Tym razem kierowcy odwiedzili najmłodszych wychowanków Zespołu Szkół w Wiadernie.

Po wizycie w Szkole Podstawowej Numer 12 (relację mogą przeczytać na łamach naszego portalu), tym razem Panowie: Krzysztof Miksa, Jan Pachnik i operator kamery Paweł Grudziak, swój program musieli dostosować do najbardziej wymagających słuchaczy, a mianowicie  przedszkolaków, których uwaga jest dobra, ale zazwyczaj trwa.... bardzoooo krótko. 

 

Autorzy zdali swój "egzamin" wzorowo. Ciekawe zajęcia dotyczące funkcjonowania spółki, czy też zasad bezpieczeństwa w autobusie - połączone z aktywnością dzieci, zabawą muzyczną  oraz prowadzone przy użyciu ciekawych rekwizytów jak np. zdalnie sterowany autobus to był strzał w przysłowiową "dziesiątkę", więc promocję Miejskich Zakładów Komunikacji można uznać za udaną.

 

Na koniec na dzieci czekały upominki w postaci opasek odblaskowych. Wyobraźnia maluchów nie zna granic i po chwili byliśmy świadkami "walk" na miecze świetlne rodem z filmu Star Wars, ale z pewnością rekwizyty te sprawiły najmłodszym ogromną radość, a same dzieci ze spotkania wyszły - co najważniejsze - bardzo uśmiechnięte i zadowolone. 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. 

 

 

 

 

Bartłomiej Grzywacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe