Lechia traci 5 bramek

  • 03.11.2019, 15:12 (aktualizacja 05.11.2019, 22:04)
  • red.
Lechia traci 5 bramek
Kolejną bolesną porażką zakończył się wczorajszy mecz Lechii Tomaszów z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Tomaszowianie aż pięć raz wyciągali piłkę z własnej bramki. Tylko jeden punkt dzieli naszą drużynę od strefy spadkowej. Do końca rundy jesiennej pozostały tylko 3 spotkania.

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk (79′ Adrian Marcioch), Kamil Cyran, Jan Peda (69′ Bartosz Snopczyński), Jakub Pawlik (69′ Kamil Kubiak)- Eryk Kaproń (62′ Kamil Lewiński), Bartłomiej Cieślik, Jacek Wuwer – Mateusz Bąkowicz, Kamil Szymczak, Igor Kania.

 Bramki: Kacper Dziuba 39; Damian Nowacki 42; Artur Gieraga 47, 66; Mateusz Bąkowicz 56, Bartłomiej Maćczak 81, Adrian Marcioch 88′

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 05.11.2019, 17:20
Do Admina: widzę, że występy tej "pijackiej mordy" poniżej, bardzo Panu odpowiadają.
A w zajawce swojego portalu pisze Pan:
"Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane."

Ta "pijacka morda" doskonale wie, kto ja jestem i Pan też zna: mnie i tego kogoś. Jeżeli wie, kto ja jestem, to tylko od Pana, lub tych, którzy dostali informacje od Pana. Ten sznureczek zawsze można odtworzyć - prawda? Oczywiście, w odpowiedniej procedurze.
Taki cwaniak?! Niech się ujawni na tym forum i wyjaśnimy sobie wiele spraw. Zupełnie nie dotyczących piłeczki.
Panie Mariuszu: nie pozwolę, aby z powodu jakiejś obsmarkanej piłeczki byle kto mnie obrażał.

PS. Uwaga ogólna: lewizna zawsze wychodzi.
Pijacka morda
Pijacka morda 06.11.2019, 06:36
No i proszę. Komentarz skasowany. Tak jak pan chciał panie wszystko wiedzący. Gwoli wyjaśnienia.
Nie wiem kim pan jesteś. Mam kilka typów ale teraz zawezilem swoje grono. Mówisz człowieku o obrażaniu? To słowa tylko z jednego twojego postu: patalachy, walkonie, badziewie. Byle kto może i jestem ale to świadczy tylko o twojej wyższości i tego za kogo się uważasz. A do lewizny mi tak daleko jak tobie do normalnej dyskusji.
Ajdejano
Ajdejano 04.11.2019, 23:29
Do KW na różowo: dziękuję za zaproszenie na niedzielny mecz, ale na mecze tych "zawodowców" - patałachów nie chodzę już od drugiej lub trzeciej kolejki.
Powód jest prosty: z dużą przyjemnością wolę oglądać meczyki małych chłopaczków na boisku szkolnym, bo u tych dzieciaków widzę to prawdziwe zacięcie w tej ich grze.
Natomiast nie mogę patrzeć, jak te wałkonie - "zawodowcy" pląsają po boisku Lechii, tak jakby łaskę robili.
Lubię popatrzeć na piłeczkę, ale nie na wałkoni.
Byłeś na Pucharze Polski i na niedzielnej II lidze na Widzewie?! Ja z Tomaszowa pojechałem.
Przegrali: zgadza się. Ale chłopakom chce się grać!!! Mimo, że też nie zarabiają nie wiadomo jakiej kasiorki.

PS. Ja jestem daleki od nienawiści do kogokolwiek, z zwłaszcza do kibiców, jednak wku.... mnie te bezgraniczne i bezmyślne kibicowanie takiemu badziewiu.
Przychodzą trzeźwi lub nawaleni goście na stadion a tak bezmyślnie patrzą na tę, również bezmyślną bieganinę tych chłopoków po tej murawie.
KW
KW 05.11.2019, 20:25
Do Ajdejano. Porównywanie gry piłkarzy Widzewa i ich zarobków do piłkarzy Lechii pasuje jak pięść do nosa. Ciekawy jestem czy też jeździłeś jak w zeszłym sezonie mając pewny awans po rundzie jesiennej wiosnę pogrzebali czy też podobnie jak z Lechią po trzech kolejkach ich olałeś. Widać z Twoich komentarzy że jesteś raczej kibicem sukcesu który obraża wszystkich mających inne zdanie. Pozdrawiam
Iks
Iks 04.11.2019, 22:04
Myślenie tych wszystkich lokalnych idiotów jest bardzo ograniczone, prostolinijne i mocno naiwne. Taka charakterystyka kiboli. Nie dopuszczają do siebie faktu, że jest fatalnie i nic nie wskazuje, że będzie lepiej. Próbują naginać rzeczywistość w imię czego? Wiary? Że będzie lepiej? Proste instynkty przymykają oczy na fakty. Darciem ryja nie wykrzesacie morale z piłkarzyków. Zróbcie zrzutkę, dosypcie kaski to będą ciekać jak należy. Nie ma sportu bez piniendzy.
Pijacka morda
Pijacka morda 05.11.2019, 10:41
Kolejny kretyn który myśli, że wie wszystko lepiej. Kto nie dopuszcza faktu że jest fatalnie? Oczywiście że o tym wiemy. Ale to co mamy zrobić? Położyć się i płakać? Wylewac żale na internecie? Zrobić zrzutke to mogę na ciebie, żeby ponownie cię zbadali. Mama z tobą chodzila do lekarza bo myślała że ty chory jesteś, a ty zwyczajnie głupi byłeś.
Ajdejano
Ajdejano 04.11.2019, 14:48
Do LP na różowo: żałosny to jesteś Ty. Wyjaśniam dlaczego.
Ja uprawiałem kiedyś lekkoatletykę i nawet miałem startować na olimpiadzie studentów (uniwersjadzie) w Turynie (1970 rok), ale z powodu kontuzji na Międzynarodowych Mistrzostwach Warszawy w 1969 roku i ostatecznie na tę uniwersjadę nie pojechałem.

Natomiast Ty, prawdopodobnie nigdy nie uprawiałeś amatorsko, a tym bardziej zawodowo sportu - nawet na wieśniackim poziomie.
Więc nie zarzucaj mi, że nie doceniam "wysiłku" tych patałachów z III ligi.
Jak się zaczyna uprawiać cokolwiek: seks, złodziejstwo, sport, to trzeba wiedzieć, po co się te rzeczy robi i uświadomić sobie, że trzeba to robić dobrze i ponosić czasem wielki i długotrwały wysiłek.

A przebieranie nóżkami po kawałku zielonej trawy za jakąś szmacianą piłką bez celu - to jest głupiego robota. Te patałachy wbiły sobie do główek, że są piłkarzami "zawodowcami" i że "cóś" im się należy za to przebieranie nóżkami na zielonej trawie.
Nieraz jestem na terenie stadionu i budynku klubowego. Wychodzi z samochodu taki łepek, z torbą z napisami i patrzy dookoła z myślą, wypisaną na twarzy: "o k...., jakim ja jestem bonzo. Padajta narody".

Otóż - nic im się nie należy i jak nie potrafią porządnie grać w piłkę nożną, a tylko przebierać nóżkami - to wypad z tego boiska. Niech tej trawy nie kaleczą!!!

Trener ?! A co tu ma do powiedzenia trener, kiedy ci kopacze nie rozumieją, co ten trener do nich mówi ?! ONI SĄ "ZAWODOWCAMI", a nie tymi, którzy mają kogokolwiek słuchać.
TO ZWYKŁE BADZIEWIE!!! TO TOTALNA WIOCHA !!!
Obserwator
Obserwator 04.11.2019, 21:35
Sam jad i trolowanie innych przez Ciebie wychodzi... A kim Ty jesteś aby oceniać innych? Nie jest ważne kto na jakim poziomie uprawia sport a ważne jest aby posiadać szacunek dla innych!
RKS
RKS 04.11.2019, 23:30
Kibice mieli szacunek dla byłego trenera Soboty? Jeszcze był trenerem, a dostawał z trybun wrzuty podczas meczu. Tyle mówią o wspieraniu niezależnie od wyników, a w tym przypadku pokazali wsparcie. Obłuda.
KW
KW 04.11.2019, 19:07
Nie wiem skąd u ciebie tyle nienawiści i chęci obrażania innych. Może to wina kompleksów wychodzących po latach a może zwykła niechęć do ludzi mało to istotne. Fakt że wyniki Lechii w ostatnim czasie to kataklizm dla kibica ale nie należy obrażać zawodników i ludzi nadal stojących za nimi gdyż ktoś mógłby zadać pytanie "Co za patałach łapie kontuzję przed ważnymi zawodami?'. Można być kibicem będącym z drużyną na dobre i złe lub kibicem sukcesu tylko gdy jest wynik. Inna sprawa to zmiany w klubie na które my kibice nie mamy żadnego wpływu . Pozdrawiam i zapraszam na mecz w niedzielę.
xoxo
xoxo 03.11.2019, 23:15
ten zespół to tragedia... lata świetności miał i na tym koniec
Obserwator
Obserwator 04.11.2019, 21:56
Sam jesteś Tragedia :)... Kibicu Sukcesu. Z Drużyną jest się na dobre i na złe. Na Wiosnę zobaczysz co potrafią i lidze zamueszją!
Ajdejano
Ajdejano 03.11.2019, 21:41
Do LP (poniżej).
Kolejny zatwardziały naiwniak-kibic: "Trudno,to juz historia."
Twoja ukochana drużyna patałachów już jest w strefie spadkowej (15 miejsce). Za chwilę (na wiosnę) jej pobyt w III lidze, również będzie historią.
No, ale jeszcze są inne ligi: IV liga (okręgówka), A-klasa, B-klasa, C-klasa i liga podwórkowa (łąka nad Wolbórką) .
I wtedy będą grali i przegrywali np. z Huraganem Wąwał, albo z Brzytwą Nagórzyce.
LP
LP 04.11.2019, 09:44
Ależ Ty jesteś żałosny....
Widzę że rodzice Cię nie wychowali jak trzeba,to posłuchaj"
Huragan Wąwał Brzytwa Nagórzyce----chociaż fikcja to nawet gdyby były to tez drużyny, to ludzie którzy jako sportowcy zasługują na szacunek.
Naucz się tego raz na zawsze
Kibic
Kibic 03.11.2019, 22:42
100% racji. Tak jak pisałem w innym miejscu - tutaj nie wystarczy zmiana trenera, a konieczne są zmiany w całym klubie. Pisanie o mobilizacji kibiców na meczach to dyrdymały laika.

Pozostałe