Bezpłatne badania w Galerii Tomaszów

  • 06.11.2019, 09:58 (aktualizacja 08.11.2019, 17:39)
  • Mariusz Strzepek
  Bezpłatne badania w Galerii Tomaszów
Galeria Tomaszów wraz z Państwową Inspekcją Sanitarną, zapraszają do udziału w bezpłatnych badaniach i konsultacjach medycznych. W najbliższy piątek, 8 listopada 2019 roku, w godz. 14.00-18.00 na terenie centrum handlowego będzie można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne, spotkać się z dietetykiem i kosmetologiem. Warto wykorzystać tę okazję i zadbać o zdrowie!

Już w najbliższy piątek, 8 listopada 2019 roku, w godz. 14.00 - 18.00 odwiedzający tomaszowską galerię będą mieli niepowtarzalną okazję skorzystania z nieodpłatnych badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich. Akcja z inicjatywy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Tomaszowie Mazowieckim organizowana jest w ramach obchodów 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce. Wydarzenie ma na celu promowanie zdrowego i świadomego stylu życia i ułatwienie mieszkańcom miasta i okolic dostępu do badań profilaktycznych oraz konsultacji ze specjalistami. Badania profilaktyczne, zdrowa dieta i ruchu to inwestycja w nasze zdrowie dlatego warto wziąć udział w tej ważnej, prozdrowotnej imprezie.

Program darmowych badań w Galerii Tomaszów

W przygotowanych punktach konsultacyjnych, w centralnym miejscu galerii obok H&M, eksperci będą udzielać porad i wykonywać następujące badania: pomiar ciśnienia krwi i stężenia cukru (Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Tomaszowie Mazowieckim), analiza składu ciała, pomiar CO w wydychanym powietrzu (smokolajzer).

Nie zabraknie także konsultacji dietetyków Nature House dotyczących prawidłowego odżywiania oraz porad położnej rodzinnej Doroty Michalak będącej certyfikowanym doradcą laktacyjnym oraz instruktorem w szkole rodzenia. Kosmetolog medyczna Bogumiła Jasińska zapewni profesjonalną analizę skóry opierającą się na pomiarach poziomu wilgotności i natłuszczenia skóry oraz poziomu złuszczenia naskórka.

W tym dniu będzie można skorzystać z alkogogli i narkogogli oraz dostępny będzie punkt informacyjno-konsultacyjny Sanepidu zajmujący się szeroko rozumianą profilaktyką. Dzięki Vision Express, będzie można także wykonać komputerowe badanie wzroku a specjaliści z Geers zapewnią testy słuchu

Będą także liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotowane przez Powiatowe Centrum Animacji społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Każdy kto pomaganie ma we krwi, w godzinach 13:30 – 16:00 może oddać krew w specjalnym ambulansie, który będzie dostępny na parkingu centrum.

 


 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe