360 kg karmy dla zwierząt od kibiców Lechii

  • 09.11.2019, 15:48 (aktualizacja 13.11.2019, 15:39)
  • Lokalny Patriota
360 kg karmy dla zwierząt od kibiców Lechii
W dniu dzisiejszym Lokalni Patrioci przekazują zebrane w ciągu ostatniego miesiąca dary dla tomaszowskiego schroniska.

Podczas trwania akcji "Karma Wraca" udało się zebrać 360 kg karmy dla zwierząt, a w tym 90 kg karmy mokrej oraz 270 kg karmy suchej.

Po przekazaniu darów kibice zabrali psy na spacer po okolicy. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę oraz jej promocję.

Jest to pierwsza taka akcja organizowana przez naszą grupę, dlatego cieszymy się, że spotkała się z tak licznym odzewem ze strony mieszkańców, dzięki czemu udało się zebrać wspomnianą ilość karmy dla zwierzaków ze schroniska. Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań na facebookowym profilu (RKS Lechia TM Kibice), gdzie na bieżąco informujemy o przeprowadzanych przez nas akcjach kibicowskich i społecznych.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich tomaszowian na najbliższy mecz, który odbędzie się w niedzielę na stadionie przy ul. Nowowiejskiej o godzinie 11:00. 

Pozdrawiamy,

Lokalny Patriota

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.11.2019, 14:45
Mądre słowa WuPe
w_p
WuPe 12.11.2019, 01:13
Wydaje mi się, iż na schronisko płacimy niesamowite pieniądze, które powinny starczać na karmę wysokiej jakości... Co się z nimi w takim razie dzieje?
T.J.
T.J. 12.11.2019, 15:13
Powołać Komisję i taka Komisja powinna sprawdzić gdzie trafia karma wysokiej jakości.
Daria
Daria 10.11.2019, 11:48
Dlaczego tak mało kilogramów?, wygłodniałe pieseczki zjedzą to w tydzień.
Jo
Jo 13.11.2019, 14:32
Zbierz wiecej. Tydzien to zawsze dodatkowe 7 dni
Hau hau
Hau hau 09.11.2019, 20:39
Zamazane twarze? Czemu tacy niewyraźni? Szczytny cel, a jednak bez wizerunku? Szlachetne!
Brawo
Brawo 09.11.2019, 19:42
Brawo wspaniała sprawa.
don_juan
Endriu 09.11.2019, 19:38
Brawo kibice!
:))
:)) 09.11.2019, 19:17
Skromni chłopcy, widać, że nie robią tego dla poklasku. Nawet sobie zapikselowali.
Obserwator
Obserwator 09.11.2019, 19:41
Ile przekazałeś od Siebie? Zapewne ,, 0''. Dalej tego nie skomentuję..
zero
zero 09.11.2019, 20:03
Ale przeciez ciesze sie z Wami, czego chcesz?

...ale skoro tak, to wymuszania "doboczynnosci" rzeczywiscie nie znosze. Tak bylo z serduszkami Owsiaka, tak ludzie tez postrzegaja - negatywnie - koperty po kolędzie. Zbierasz? Zbieraj. Krytukuje Cię ktoś?
zero
zero 09.11.2019, 20:06
Zdziwilem sie tylko rozmazanymi twarzami. Komu sie znieksztalca twarze...?
LP.
LP. 09.11.2019, 20:38
Poklask nie jest potrzebny osobom,ktore tam były...
To co robimy, nie robimy dla siebie.
zero
zero 09.11.2019, 22:15
no i bardzo dobrze
dd
dd 09.11.2019, 18:40
https://www.facebook.com/MyDog…
!!!
!!! 09.11.2019, 16:57
Mocne wsparcie dla psiaków.

Widać, że Kibice z Tomaszowa pracują na odzyskanie miana fanów futbolu kibolom! Czy zwyciężą w? Pokaże czas.

Brawo i dziękujemy!

Pozostałe