Trwa budowa boiska przy „trzynastce”

  • 21.11.2019, 18:42
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Trwa budowa boiska przy „trzynastce”
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 od przyszłego roku będą mogli cieszyć się z nowego, wielofunkcyjnego boiska. Tuż przy nim powstanie też bieżnia lekkoatletyczna.

Prace rozpoczęły się w październiku br. Inwestycja obejmuje budowę szkolnego wielofunkcyjnego boiska wraz z bieżnią lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej typu 2S. Wykonane zostaną również boiska boczne do siatkówki, skocznia w dal, odwodnienie, oświetlenie, piłkochwyty, mała architektura. Woda opadowa będzie magazynowana w zbiornikach podziemnych, a następnie wykorzystywana do podlewania terenów zielonych.

Zadanie realizowane jest w cyklu dwuletnim (w latach 2019-2020). Zakończenie prac planowane jest na czerwiec 2020 roku. W bieżącym roku zostaną wykonane prace ziemne, instalacyjne, odwodnienie. Wartość zadania to 1 390 000 zł.  Wykonawcą jest firma RS Inwestycje z Piaseczna.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zz
zz 21.11.2019, 21:09
Ładne zdjęcie. Chmury, no i oczywiście światło robią robotę. Nie zawsze jest czas, ale intencjonalne zdjęcia budynków, jakichś statycznych zjawisk powinny być robione tylko w słoneczne dni. Jeśli nie ma się oczywiście złych intencji.

Ja sobie notowałem po prostu w e-mailu co chce mieć na zdjęciu i czekałem na słoneczny dzień. A nie potem Photoshopy i usztuczniany świat, z którym nikt nie chce się utożsamiać, a sam autor też tylko przez chwilę, do zmiany humoru.

Tutaj ładne zdjęcie. Dziękuję.

Pozostałe