"Młodzież Seniorom"

  • 28.11.2019, 09:08
  • Joanna Sztymelska
"Młodzież Seniorom" - koncert z okazji Dnia Seniora
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę, 27 listopada 2019 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert zatytułowany "Młodzież Seniorom".

14 listopada obchodzony jest Dzień Seniora. W tym roku w naszym mieściem zorganizowano specjalną imprezę, którą przygotowała młodzież z tomaszowskich szkół ponadpodstawowych. Pomysłodawcą zorganizowania koncertu był Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego. Publiczność dopisała. Sala w ZSP nr 1 była wypełniona była po brzegi. Darmowe wejściówki, w które trzeba było się zaopatrzyć, żeby wejść na koncert rozeszły się w tempie błyskawicznym. Koncert poprowadzili: Beata Stańczyk - naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego i Arkadiusz Broniarek - dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim. Na scenie wystąpiła uzdolniona młodzież, uczniowie tomaszowskich szkół ponadpodstawowych. 

Koncert podzielony był na trzy części, w których prezentowane były piosenki z różnych czasów. Pierwszy panel - były utwory z lat 70-tych, 80-tych, druga część - to dwudziestolecie międzywojenne, w trzeciej części przyszedł czas na niespodzianki dla publiczności. Wykonany został nawet "Love me Tender" ELvisa Presleya. Występy bardzo podobały się publiczności, która gromkimi brawami nagradzała każde wykonanie. Nie pozwoliła artystom zejść ze sceny bez bisów. 

Na zakończenie uroczystości Mariusz Węgrzynowski, Elżbieta Łojszczyk - członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego  i Wacława Bąk - przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego, podziękowali wszystkim występującym oraz osobom, które brały udział w  organizacji koncertu, nauczycielom, którzy przygotowali młodzież do występów oraz  złożyli życzenia Seniorom. 

W tomaszowskich szkołach uczy się wyjątkowo uzdolniona młodzież i to nie tylko artystycznie, wokalnie. Po spotkaniu Seniorzy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. 

 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 02.12.2019, 09:00
A to pani Łojszczyk będąc na zwolnieniu lekarskim może wykonywać obowiązki służbowe. A co na to tomaszowski ZUS.
!
! 02.12.2019, 09:22
I rozżalonym wyborcom znowu serce pęka?
wyborca
wyborca 02.12.2019, 12:07
Nie wyborcom ale pracodawcą, którym za takie działanie ich pracowników ZUS odbiera świadczenie, ale tu jak u jednego pisarza wszystkie zwierzęta są równe tylko ś...... są równiejsze.
senior Varga
senior Varga 28.11.2019, 17:42
Dziękujemy, że przybył do nas wybitny polityk Pan Antoni. Przecież Tomaszów jest zawieżony św. Antoniemu, więc dwaj tacy opiekunowie seniorów sprawią, że życie staje się weselsze.

Pozostałe